Digi TV Film: Program TV: 23-10-11.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film

07:50 Aparatorii dreptatii
Marvel Features-Animatie/2006/12
09:00 Printesa Ghetii
Ice princess-Comedie/2005/AG
10:40 Vizitatorii in America
JUST VISITING-Comedie/2001/12
12:10 Crocodilul Dundee in LA
Crocodile Dundee in L.A-Aventura/2001/12
13:45 Prieteni si atat
JUST FRIENDS- Comedie/2005/12
15:20 Cei mai frumosi ani
Dawson s creek-Drama/1999/AP
16:10 Granicerul
THE SHEPHERD-Actiune/2008/15
17:45 Promovarea
The Promotion-Comedie/2008/12
19:15 Cei mai frumosi ani
Dawson s creek-Drama/1999/AP
20:00 Batalia pentru viitor
RETURNER-Actiune/2003/15
21:55 Un Nou inceput
Away We Go-Comedie/2009/15
23:40 Strazile insangerate
Streets of Blood-Thriller/2009/15
01:15 Vulcanul 1
VOLCANO - part 1-Actiune/2009/1

AXN

07:00 Survivor
(sua, 2000, actiune-reality, sez 19, ep 10)
08:00 Lumea disparuta
(sua- aus.-can., 1999, avent., sez 1, ep 3)
09:00 Star Trek: Deep Space Nine
(sua, 1993, s. avent. SF, sez 2, ep 9)
10:00 Star Trek: Deep Space Nine
(sua, 1993, s. avent. SF, sez 2, ep 10)
11:00 Calatori din preistorie
(engl., 2007, f. s. avent., sez 2, ep 5)
12:00 Duval si Moretti
(fra., 2008, s. politist, sez 1, ep 1)
13:00 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, sez 1, ep 19)
14:00 NCIS: Ancheta militara (
(sua, 2003, s. politist, sez 1, ep 20)
15:00 Viitorul incepe azi
(sua, 1996, s, sez 4, ep 20) (AP)
16:00 Renovare extrema
(sua, 2003, s.de divert.,sez 3, ep 1)
17:00 Echipa speciala
( aus., 2008, s, sez 2, ep 19) (AP)
18:05 Internatul
(spa., 2007, s, sez 6, ep 6) (AP)
19:50 Escrocii
(engl., 2004, s, sez 3, ep 6) (12)
21:00 Lunetistul 3
(sua, 2004, actiune) (12)
22:45 Lege si dreptate
(sua, 2010, s, sez 2, ep 3) (AP)
23:45 Zoom
00:00 Daune si interese
(sua, 2007, s. politist, sez 3, ep 4) (AP)
01:00 Lunetistul 3
(sua, 2004, actiune) (12)
02:45 Lege si dreptate
(sua, 2010, s, sez 2, ep 3)

Cinemax

07:00 Scrisori pentru Jenny
(spa.-isr.-arg., 2007, dr. romantic.)
08:45 Taramul monstrilor (12)
(sua, 2009, avent.)
10:25 Giulia nu are intalniri noaptea
(it., 2009, drama) (15)
12:10 Cei mai buni regizori(12)
de la Hollywood (sua, 2009, s)
12:40 Febra nuntii in Campobello (12)
(it.-ger., 2009, com.)
14:15 Copacul (12)
(fra.- aus., 2010, drama)
15:55 Omul care stia prea multe (12)
(sua, 1956, thrill.)
17:55 Nadine (12)
(sua, 1987, com.)
19:20 Taramul monstrilor (12)
(sua, 2009, avent.)
21:00 Un inger la mare (12)
(belg., 2009, drama)
22:30 Iubeste-ma la greu! (15)
(ger.-sua, 2001, drama)
00:15 Cowboyul de la miezul noptii (15)
(sua, 1969, drama)
02:10 Pact cu necuratul(15)
( aus., 2009, drama)
04:10 Vineri 13
(sua, 1980, horror) (18)
05:50 Treme
(sua, 2010, s, sez 2, ep 8) (15)

HBO

06:00 Cardiofitness (12)
(it., 2007, com.)
07:25 Casa Buddenbrook (12)
(ger., 2008, drama)
08:55 Cina pentru fraieri (12)
(sua, 2010, com.)
10:50 Apartament pentru doi (12)
(fra., 2008, com.)
12:25 Recompensa cu bucluc
(sua, 2010, com.) (12)
14:15 Mananca, roaga-te, iubeste (12)
(sua, 2010, drama)
16:35 Informatorul! ((12)
sua, 2009, com.)
18:25 Amor la Roma (12)
(sua, 2010, com. rom.)
20:00 Agentii de rezerva (15)
(sua, 2010, act. com.)
21:50 Camelot (15)
(irl.-sua-engl., 2011, s. drama, ep 3)
22:45 True Blood (18)
(sua, 2008, s, sez 4, ep 3)
23:40 Portretul luptatorului la tinerete
(rom., 2010, drama) (15)
02:20 Agentii de rezerva (15)
(sua, 2010, act. com.)
04:05 Legea tacerii
(sua, 2000, polit.) (15)

National Geographic

06:00 Reciclarea uriasilor
(doc.) - Penitenciarul Riverfront
07:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Maya, Sara si Lily
08:00 Rechini:
Pericolul din adancuri (doc. nat.)
09:00 Invazia enotilor
10:00 Comando (f. doc.)
11:00 Classified
(2010, s. doc.) (AP) - ONU
12:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Rase agresive
13:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Un baiat, un caine si un doctor
14:00 Armata din mlastina (f. doc.)
15:00 Inginerul castor (doc.)
16:00 Penitenciar USA
(s. doc.) - Fratia Ariana
17:00 Guantanamo (f. doc.)
19:00 Penitenciar Australia
(f. doc.) - Casuarina
20:00 Classified
(2010, s. doc.) (AP) - Columbia
21:00 Penitenciar Rusia
22:00 Culise
(s. doc.) - Tihar
23:00 Planeta la control
(s. doc. nat.) - Mingi de foc
00:00 Penitenciar Rusia
01:00 Culise
(s. doc.) - Tihar
02:00 Planeta la control
(s. doc. nat.) - Mingi de foc
03:00 Classified
(2010, s. doc.) (AP) - Columbia
04:00 Penitenciar Rusia
05:00 Culise (s. doc.) - Tihar

ProCinema

07:30 Din culisele Hollywood-ului
(2008, doc., ep 13) (reluare)
08:00 Gossip Girl: Intrigi la New York
(sua, 2007, s, ep 2) (AP)
09:15 soricelul familiei
(sua, 2003, f. anim., ep 8)
09:45 Punct si de la capat
(sua, 2007, drama, ep 1) (AP)
10:45 Pro Motor
(2007, emis. sport)
11:45 Zoom in 10
(divertisment) (AP)
12:00 Lumea PRO CINEMA
12:30 Aventurile lui Tom Sawyer
(rom.-fra., 1968, avent.) (AP)
14:30 O-la-la (2008, divertisment)
16:00 Gossip Girl: Intrigi la New York
(sua, 2007, s, ep 3)
17:00 Micii giganti
(sua, 1994, com.) (AP)
19:00 Punct si de la capat
(sua, 2007, drama, ep 2) (AP)
20:00 Grabeste-te incet!
(rom., 1981) (AP)
22:00 Aparente inselatoare
(can.-engl., 2005, drama) (15)
00:15 Punct si de la capat
(sua, 2007, drama, ep 2) (AP) (reluare)
01:00 Aparente inselatoare
(can.-engl., 2005, drama) (15)
02:30 Lumea PRO CINEMA
(reluare)
03:00 Apropo TV (divertisment)

__________________
elvis