Digi TV Film: Program TV: 24-10-11.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film

07:50 Aparatorii dreptatii
Marvel Features-Animatie/2006/12
09:00 Printesa Ghetii
Ice princess-Comedie/2005/AG
10:40 Vizitatorii in America
JUST VISITING-Comedie/2001/12
12:10 Crocodilul Dundee in LA
Crocodile Dundee in L.A-Aventura/2001/12
13:45 Prieteni si atat
JUST FRIENDS- Comedie/2005/12
15:20 Cei mai frumosi ani
Dawson s creek-Drama/1999/AP
16:10 Granicerul
THE SHEPHERD-Actiune/2008/15
17:45 Promovarea
The Promotion-Comedie/2008/12
19:15 Cei mai frumosi ani
Dawson s creek-Drama/1999/AP
20:00 Batalia pentru viitor
RETURNER-Actiune/2003/15
21:55 Un Nou inceput
Away We Go-Comedie/2009/15
23:40 Strazile insangerate
Streets of Blood-Thriller/2009/15
01:15 Vulcanul 1
VOLCANO - part 1-Actiune/2009/12

AXN

07:00 The Amazing Race
(sua, 2001, f. s. avent., sez 16, ep 3)
08:00 American Idol
(sua, 2002, matinal, sez 9, ep 15)
09:00 Pericol iminent
(ger.-sua, 1996, s. avent. SF, sez 2, ep 15)
10:00 Echipa speciala
( aus., 2008, s, sez 1, ep 6)
11:00 Stagiarii
(sua, 2001, s, sez 8, ep 9)
11:30 Stagiarii
(sua, 2001, s, sez 8, ep 10)
12:00 NCIS: Los Angeles
(sua, 2009, s. politist, sez 1, ep 2)
13:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, sez 2, ep 3)
14:00 The Amazing Race
(sua, 2001, f. s. avent., sez 16, ep 4)
15:00 American Idol
(sua, 2002, matinal, sez 9, ep 16)
16:00 Pericol iminent
(ger.-sua, 1996, s. avent. SF, sez 2, ep 16)
17:00 Echipa speciala
(aus., 2008, s, sez 1, ep 7)
18:00 Stagiarii
(sua, 2001, s, sez 8, ep 11)
18:30 Stagiarii
(sua, 2001, s, sez 8, ep 12)
19:00 NCIS: Los Angeles
(sua, 2009, s. politist, sez 1, ep 3)
20:00 Star Trek: Deep Space Nine
(sua, 1993, s. avent. SF, sez 2, ep 18)
21:00 CSI: New York - Criminalistii
(sua-can., 2004, s. politist, sez 6, ep 17)
22:00 Minti criminale
(sua-can., 2005, s. politist, sez 5, ep 8)
23:00 Daune si interese
(sua, 2007, s. politist, sez 3, ep 5)
00:00 Lege si dreptate
(sua, 2010, s, sez 2, ep 3) (AP)
01:00 CSI: New York - Criminalistii
(sua-can., 2004, s. politist, sez 6, ep 17)
02:00 Daune si interese
(sua, 2007, s. politist, sez 3, ep 5)
02:45 Lege si dreptate
(sua, 2010, s, sez 2, ep 3)
03:45 Promo

Cinemax

07:00 Omul care stia prea multe
(sua, 1956, thrill.) (15)
09:05 Febra nuntii in Campobello
(it.-ger., 2009, com.) (12)
11:15 Nadine (sua, 1987, com.) (12)
12:40 Un inger la mare
(belg., 2009, drama) (12)
14:10 Erou de Bollywood
(hol., 2009, drama) (15)
15:30 Unde ingerii nu calca
(engl., 1991, drama) (12)
17:25 2010: Anul primului contact
(sua, 1984, S.F.) (12)
19:20 Seniorii
(dan.-sue., 2009, com.) (12)
21:00 Bananas
(sua, 1971, com.) (15)
22:25 Comedia erotica a unei nopti de vara
(sua, 1982, com.) (12)
23:55 Treme
(sua, 2010, s, sez 2, ep 8) (15)
00:55 Am fost aici
(eston-fin.-taiv., 2008, drama) (15)
02:30 Manualul cercetasului
(engl., 2009, drama) (15)
04:05 Suflete tacute
(rus., 2010, drama) (15)
05:25 De veghe in lanul de porumb
(sua, 1984, horror) (18)

HBO

06:00 Informatorul!
(sua, 2009, com.) (12)
07:50 Amor la Roma
(sua, 2010, com. rom.) (12)
09:20 Scrisori catre Julieta
(sua, 2010, com. rom.) (12)
11:05 Preotul Spanley
(nz.-engl., 2008, com.) (12)
12:45 Batman: Sub masca rosie
(sua, 2010, f. anim.)
14:00 Saga Amurg: Luna Noua
(sua, 2009, dr. romantic.) (12)
16:10 Mumia: Mormantul imparatului Dragon
(sua-chi.-ger., 2008, avent.)
18:00 Absolvent: Viata incepe acum
(sua, 2009, com.) (12)
19:30 Pe platourile de filmare
(sua, 2003, emisiune magazin)
20:00 Camelot
(irl.-sua-engl., 2011, s. drama, ep 4) (15)
21:00 in bataia vantului
(sua, 1999, drama) (12)
22:40 Episoade
(sua-engl., 2011, s. com., ep 6) (12)
23:15 Verso
(elv.-lux.-belg., 2009, polit.) (18)
01:00 Destinul unui razboinic
(sud cor.-nz., 2010) (18)
02:40 Ninja asasin
(sua-ger., 2009, actiune, col., a-n) (18)
04:20 Marti, dupa Craciun
(rom., 2010, drama) (15)

National Geographic

06:00 Penitenciar Australia
(f. doc.) - Casuarina
07:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Isis si Nugget
08:00 Intalniri periculoase
(f. s. doc.) - sarpe suprem
09:00 Penitenciar Rusia
10:00 Culise (s. doc.) - Tihar
11:00 Cimpanzei dezlantuiti (f. doc.)
12:00 Ingineri (s. doc.)
- Nava-cisterna
13:00 Monster Fish:
Pestele-spatula (f. s. doc.)
14:00 Penitenciar Rusia
15:00 Ingineri
(s. doc.) - Shinkansen
16:00 Intalniri periculoase
(f. s. doc.) - serpi de temut
17:00 Paradisul rechinilor (f. doc.)
18:00 Evadare
(f. s. doc.) - John Parsons
19:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Pasha, Cosmo si Contessa
20:00 Monster Fish:
Invazia (f. s. doc.)
21:00 Megastructuri
(sua, 2004, s. doc.) - Inghetat In zbor
22:00 Classified
(2010, s. doc.)- Miami
23:00 Evadare
(f. s. doc.) - Prin tavan
00:00 Dezastre In aer
(f. s. doc.) - Inghetat In zbor
01:00 Classified
(2010, s. doc.) - Miami
02:00 Monster Fish:
Invazia (f. s. doc.)
03:00 Dezastre In aer
(f. s. doc.) - Inghetat In zbor
04:00 Classified
(2010, s. doc.) - Miami
05:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Pasha, Cosmo si Contessa

ProCinema

08:00 soricelul familiei
(sua, 2003, f. anim., ep 8)
08:30 O-la-la
(2008, divertisment) (reluare)
10:00 Happy Hour
(2007, divertisment)
11:15 Teleshopping (recl.)
11:30 ACASa in bucatarie
(emis. culinara)
12:30 Echipa de urgenta
(ceh., 2005, s, ep 190) (AP)
13:45 Zoom in 10 (divertisment)
14:00 Gossip Girl: Intrigi la New York
(sua, 2007, s, ep 3)
15:00 Micii giganti
(sua, 1994, com.) (AP) (reluare)
17:00 Grabeste-te incet!
(rom., 1981) (AP) (reluare)
19:00 La Bloc
(2003, s. com., ep 318) (AP)
19:30 La Bloc
(2003, s. com., ep 319) (AP)
20:00 Veronica
(sua, 1997, s, sez 3, ep 21) (AP)
20:30 Veronica
(sua, 1997, s, sez 3, ep 22) (AP)
21:00 Comedia in esenta tare: Seinfeld
(sua, 1990, s. com., ep 87)
21:30 Comedia in esenta tare: Seinfeld
(sua, 1990, s. com., ep 88)
22:00 Furie dezlantuita 2
(indon.-sua, 1993, actiune) (15)
00:15 South Park
(sua, 1997, s. anim., sez 11, ep 2) (15)
00:45 Furie dezlantuita 2
(indon.-sua, 1993, actiune) (15)
02:45 South Park
(sua, 1997, s. anim., sez 11, ep 2) (15)
03:15 Lumea PRO CINEMA (reluare)
03:45 Apropo TV (divertisment)

__________________
elvis