Results 1 to 7 of 7

Thread: Amico SS-D-560CXRF

 1. #1
  Member redi 95's Avatar
  Join Date
  24-08-2010
  Location
  Albania
  Posts
  87
  Uploads
  0

  Amico SS-D-560CXRF

  Prsh djema me ra ne dore nje aparat amico ss-d-560cxrf me keto te dhena
  ID Model 3329c
  sw version 05000A00.1.3.46 emu
  loader-VM 3329C 1.0.6
  munde te me dergoj ndonjeri ndonje soft per kete aparat.FLM

 2. #2
  Super Moderator benardi's Avatar
  Join Date
  21-01-2009
  Posts
  2,783
  Uploads
  503

  Re: Amico SS-D-560CXRF

  Quote Originally Posted by redi 95 View Post
  Prsh djema me ra ne dore nje aparat amico ss-d-560cxrf me keto te dhena
  ID Model 3329c
  sw version 05000A00.1.3.46 emu
  loader-VM 3329C 1.0.6
  munde te me dergoj ndonjeri ndonje soft per kete aparat.FLM
  provo ti vendosesh keto emulator dhe keys
  Attached Files Attached Files

 3. #3
  Member redi 95's Avatar
  Join Date
  24-08-2010
  Location
  Albania
  Posts
  87
  Uploads
  0

  Re: Amico SS-D-560CXRF

  Prsh BENARDI me cfare loaderi hidhen??

 4. #4
  Super Moderator benardi's Avatar
  Join Date
  21-01-2009
  Posts
  2,783
  Uploads
  503

  Re: Amico SS-D-560CXRF

  Quote Originally Posted by redi 95 View Post
  Prsh BENARDI me cfare loaderi hidhen??
  ky eshte loaderi per kete dekoder

  ke edhe tool box per kete dekoder

  dhe softin e fundit qe hap irdeto2

  dhe softin qe doli sot,por nuk e di se cfare hap ky softi i fundit

 5. #5
  Member redi 95's Avatar
  Join Date
  24-08-2010
  Location
  Albania
  Posts
  87
  Uploads
  0

  Re: Amico SS-D-560CXRF

  Rofsh Benardi cdo gje ne regull,u perpoqa te falenderoj nepermjet yllit nuk e ,pranon Flm

 6. #6
  Super Moderator benardi's Avatar
  Join Date
  21-01-2009
  Posts
  2,783
  Uploads
  503

  Re: Amico SS-D-560CXRF

  Quote Originally Posted by redi 95 View Post
  Rofsh Benardi cdo gje ne regull,u perpoqa te falenderoj nepermjet yllit nuk e ,pranon Flm
  nuk ka rendesi per flm, rendesi ka qe mbarove pune, une jam per hobi ketu ashtu si shumica e anetareve te forumit

  kalofsh mire

 7. #7
  Super Moderator durresi's Avatar
  Join Date
  04-03-2009
  Location
  Istanbul
  Posts
  1,602
  Uploads
  319

  Re: Amico SS-D-560CXRF

  Meqe Mbaruam Pune  Tema Mbyllet !

Similar Threads

 1. Questions about Amico HD
  By rrr969 in forum Amiko
  Replies: 0
  Last Post: 31-08-2011, 09:49:54

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •