Digi TV Film: Program TV: 26-10-11.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film

07:45 Romy si Michelle: Anii tineretii
Romy & Michelle: In the Beginning
09:15 Piratii din Insula Comorii
Pirates of Treasure Island Aventura/2006/12
10:40 Babel
Babel-Drama/2006/12
13:05 Fostele iubite ale iubitului meu
LITTLE BLACK BOOK-Romantic/2004/12
14:55 Cei mai frumosi ani
Dawson s creek-Drama/2001/AP
15:45 Doua tipe paguboase
Romy and Michele s High School Reunion
17:20 Casa, dulce casa
SWEET HOME ALABAMA Comedie/12/2002
19:15 Cei mai frumosi ani
Dawson s creek Drama/AP/2001
20:00 Stewardesa
VIEW FROM THE TOP, A Comedie/12/2003
21:35 Dispari in 60 de secunde
GONE IN SIXTY SECONDS Actiune/12/2000
23:40 Calea spre 11 septembrie partea 1
Path to 9/11, The part 1 Drama/15/2006

AXN

07:00 The Amazing Race
(sua, 2001, f. s. avent., sez 16, ep 5)
08:00 American Idol
(sua, 2002, matinal, sez 9, ep 17)
09:00 Pericol iminent
(ger.-sua, 1996, s. avent. SF, sez 2, ep 17)
10:00 Echipa speciala
( aus., 2008, s, sez 1, ep 8)
11:00 Stagiarii
(sua, 2001, s, sez 8, ep 13)
11:30 Stagiarii
(sua, 2001, s, sez 8, ep 14)
12:00 NCIS: Los Angeles
(sua, 2009, s. politist, sez 1, ep 4)
13:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, sez 2, ep 5)
14:00 The Amazing Race
(sua, 2001, f. s. avent., sez 16, ep 6)
15:00 American Idol
(sua, 2002, matinal, sez 9, ep 18)
16:00 Pericol iminent
(ger.-sua, 1996, s. avent. SF, sez 2, ep 18)
17:00 Echipa speciala
aus., 2008, s, sez 1, ep 9)
18:00 Stagiarii
(sua, 2001, s, sez 8, ep 15)
18:30 Stagiarii
(sua, 2001, s, sez 8, ep 16)
19:00 NCIS: Los Angeles
(sua, 2009, s. politist, sez 1, ep 5)
20:00 Star Trek: Deep Space Nine
(sua, 1993, s. avent. SF, sez 2, ep 20)
21:00 Hawthorne
(sua, 2009, s, sez 2, ep 4)
22:00 Printre oameni
(engl., 2008, s, sez 3, ep 3)
23:15 NCIS: Los Angeles
(sua, 2009, s. politist, sez 1, ep 7)
00:15 Numaratoarea inversa
(spa., 2007, s. politist, sez 1, ep 5)
01:25 Hawthorne
(sua, 2009, s, sez 2, ep 4)
02:20 Printre oameni
(engl., 2008, s, sez 3, ep 3)
03:20 NCIS: Los Angeles
(sua, 2009, s. politist, sez 1, ep 7)
04:05 Numaratoarea inversa
(spa., 2007, s. politist, sez 1, ep 5)
05:20 Promo

Cinemax

07:00 Ce mai stii de Dolly Bell?
(jug., 1981, drama) (15)
08:50 Fructul oprit
(fin.-sue., 2009, drama) (15)
10:35 Draga Alice
(sue., 2010, drama) (12)
12:15 Dragoste la Cairo
(can.-irl.-egi., 2009, drama) (12)
13:45 Printul lacrimilor
(hongk.-taiv., 2009, drama) (12)
15:50 Mireasa era in negru
(fra.-it., 1968, drama) (12)
17:35 Scrisori pentru Jenny
(spa.-isr.-arg., 2007, dr. romantic.) (12)
19:10 Lumea e mare si salvarea e dupa colt
(bulg.-ger.-slove., 2008, drama) (12)
21:00 Dormitoare
(sua, 2010, drama) (15)
22:30 ingeri cazuti
(hongk., 1995, drama, col., a-n) (15)
00:10 Parisul vazut de...
(fra., 1965, com.) (15)
01:45 in locul ei
( aus., 2009, thrill.) (18)
03:30 Zgomotul celor din jur
(fra., 2008, dr. romantic.) (15)
05:15 Stupoare
(sua, 1968, com.) (15)

HBO

06:00 Povesti adevarate
(sua, 1986, com.) (12)
07:30 De Craciun nu stam acasa!
(sua, 2008, com.)
09:00 Apartament pentru doi
(fra., 2008, com.) (12)
10:35 La posta 1
(engl., 2010, com.) (12)
12:15 La posta 2
(engl., 2010, com.) (12)
13:50 Masuri extraordinare
(sua, 2010, drama) (12)
16:50 Pravalia groazei
(sua, 1986, com.) (12)
18:25 Tortul de nunta
(fra., 2010, com.) (12)
20:00 Agentii de rezerva
(sua, 2010, act. com.) (15)
21:50 Camelot
(irl.-sua-engl., 2011, s. drama, ep 4) (15)
22:45 Cabina telefonica
(sua, 2002, thrill. act.) (15)
00:05 MacGruber
(sua, 2010, act. com.) (15)
01:35 Intrusul
(sua, 1999, drama) (15)
04:10 Agentii de rezerva
(sua, 2010, act. com.) (15)

National Geographic

06:00 Monster Fish:
Pestele aligator (f. s. doc.)
07:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Vicky, Punkin si Maddy
08:00 Intalniri periculoase
(f. s. doc.) - Crocodili uriasi
09:00 Universul stiut
(sua, 2009, f. s. doc.)-Tehnologie spatiala
10:00 Reconstruim Titanic
(2011, f. doc.) - Sistemul electric
11:00 Animale cu tupeu (doc. nat.)
12:00 Ingineri
(s. doc.) - Naveta spatiala
13:00 Monster Fish:
Pestele aligator (f. s. doc.)
14:00 Universul stiut
(sua, 2009, f. s. doc.)-Tehnologie spatiala
15:00 Megauzine
(s. doc.) - Rolls Royce
16:00 Intalniri periculoase
(f. s. doc.) - Crocodilul de Nil
17:00 Fata Intunecata
a cimpanzeilor
18:00 Evadare
(f. s. doc.) - Spre Vegas
19:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Teddy, Matilda si Buddy
20:00 Razboinicul pescar
(sua, 2010) - Uriasul din Amazon
21:00 Pe urmele Omului Zapezii
22:00 Paranormal:
Chupacabra (doc.)
23:00 Evadare
(f. s. doc.) - Cei sapte texani
00:00 Pe urmele Omului Zapezii
01:00 Paranormal:
Chupacabra (doc.)
02:00 Razboinicul pescar
(sua, 2010) - Uriasul din Amazon
03:00 Pe urmele Omului Zapezii
04:00 Paranormal:
Chupacabra (doc.)
05:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Teddy, Matilda si Buddy

ProCinema

08:00 Echipa de urgenta
(ceh., 2005, s, ep 191) (AP) (reluare)
09:45 Zoom in 10
(divertisment) (AP)
10:00 Happy Hour (2007, divertisment)
11:15 Teleshopping (recl.)
11:30 ACASa in bucatarie
(emis. culinara) (reluare)
12:30 Echipa de urgenta
(ceh., 2005, s, ep 192) (AP)
13:45 ACASa in bucatarie
(emis. culinara)
14:45 Medicina generala
(it., 2007, s, ep 1) (AP) (reluare)
17:00 La Bloc
(2003, s. com., ep 320) (AP) (reluare)
17:30 La Bloc
(2003, s. com., ep 321) (AP) (reluare)
18:00 Seinfeld
(sua, 1990, s. com., ep 89) (AP) (reluare)
18:30 Seinfeld
(sua, 1990, s. com., ep 90) (AP) (reluare)
19:00 La Bloc
(2003, s. com., ep 321) (AP)
19:30 La Bloc
(2003, s. com., ep 322) (AP)
20:00 Supernatural:
Aventuri in lumea intunericului
21:00 Comedia in esenta tare: Seinfeld
(sua, 1990, s. com., ep 91) (AP)
21:30 Comedia in esenta tare: Seinfeld
(sua, 1990, s. com., ep 92) (AP)
22:00 Filmul de 10: Primul meu barbat
(ger.-sua, 2001, com. rom.)
00:30 South Park
(sua, 1997, s. anim., sez 11, ep 4) (15)
01:00 Supernatural
(sua, 2005, f.s. de act., sez 3, ep 8) (12)
02:00 Primul meu barbat
(ger.-sua, 2001, com. rom.) (15) (reluare)
04:00 South Park
(sua, 1997, s. anim., sez 11, ep 4) (15)
04:30 Lumea PRO CINEMA
05:00 Apropo TV (divertisment)

__________________
elvis