Digi TV Film: Program TV: 27-10-11.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film

07:50 Aparatorii dreptatii
Marvel Features-Animatie/2006/12
09:00 Printesa Ghetii
Ice princess-Comedie/2005/AG
10:40 Vizitatorii in America
JUST VISITING-Comedie/2001/12
12:10 Crocodilul Dundee in LA
Crocodile Dundee in L.A-Aventura/2001/12
13:45 Prieteni si atat
JUST FRIENDS- Comedie/2005/12
15:20 Cei mai frumosi ani
Dawson s creek-Drama/1999/AP
16:10 Granicerul
THE SHEPHERD-Actiune/2008/15
17:45 Promovarea
The Promotion-Comedie/2008/12
19:15 Cei mai frumosi ani
Dawson s creek-Drama/1999/AP
20:00 Batalia pentru viitor
RETURNER-Actiune/2003/15
21:55 Un Nou inceput
Away We Go-Comedie/2009/15
23:40 Strazile insangerate
Streets of Blood-Thriller/2009/15
01:15 Vulcanul 1
VOLCANO - part 1-Actiune/2009/12

AXN

07:00 The Amazing Race
(sua, 2001, f. s. avent., sez 16, ep 6)
08:00 American Idol
(sua, 2002, matinal, sez 9, ep 18)
09:00 Pericol iminent
(ger.-sua, 1996, s. avent. SF, sez 2, ep 18)
10:00 Echipa speciala
( aus., 2008, s, sez 1, ep 9)
11:00 Stagiarii
(sua, 2001, s, sez 8, ep 15)
11:30 Stagiarii
(sua, 2001, s, sez 8, ep 16)
12:00 NCIS: Los Angeles
(sua, 2009, s. politist, sez 1, ep 5)
13:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, sez 2, ep 6)
14:00 The Amazing Race
sua, 2001, f. s. avent., sez 16, ep 7)
15:00 American Idol
(sua, 2002, matinal, sez 9, ep 19)
16:00 Pericol iminent
ger.-sua, 1996, s. avent. SF, sez 2, ep 19)
17:00 Echipa speciala
( aus., 2008, s, sez 1, ep 10)
18:00 Stagiarii
(sua, 2001, s, sez 8, ep 17)
18:30 Stagiarii
(sua, 2001, s, sez 8, ep 18)
19:00 NCIS: Los Angeles
(sua, 2009, s. politist, sez 1, ep 6)
20:00 Star Trek: Deep Space Nine
(sua, 1993, s. avent. SF, sez 2, ep 21)
21:00 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, sez 3, ep 24)
22:00 Zoom
22:15 Minti criminale
(sua, 2011, s. politist, sez 1, ep 8)
23:15 Lege si dreptate
(sua, 2010, s, sez 2, ep 4)
00:15 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, sez 3, ep 24)
01:15 Echipa speciala
( aus., 2008, s, sez 1, ep 10)
02:10 Lege si dreptate
(sua, 2010, s, sez 2, ep 4)
03:10 Promo

Cinemax

07:00 Lumea e mare si salvarea e dupa colt
(bulg.-ger.-slove., 2008, drama) (12)
08:55 Acum si atunci
(sua, 1995, com. rom.) (12)
10:35 Mireasa era in negru
(fra.-it., 1968, drama) (12)
12:25 O saptamana
(can., 2008, drama) (12)
14:00 Giulia nu are intalniri noaptea
(it., 2009, drama) (15)
15:45 De opt ori in picioare
(fra., 2009, drama) (12)
17:30 Imperiul de argint
(chi.-taiv.-hongk., 2009, dram. Bio.) (15)
19:20 Acum si atunci
(sua, 1995, com. rom.) (12)
21:00 Treme
(sua, 2010, s, sez 2, ep 9) (15) - New Orleans
22:00 Povestea vietii mele
(sua-irl., 1999, drama) (15)
00:25 Fellini: Satyricon
(it., 1969, drama) (15)
02:35 Spanzuratul
(spa.-irl., 2008, drama) (18)
04:30 Copilaria lui Francie Brady
(irl.-sua, 1997, drama) (15)

HBO

06:00 Pravalia groazei
(sua, 1986, com.) (12)
07:35 Tortul de nunta
(fra., 2010, com.) (12)
09:10 Ce-o fi cu sotii Morgan?
(sua, 2009, com. rom.) (12)
10:55 Mama copilului meu
(sua, 2008, com.) (12)
12:35 Karate Kid
(sua-chi., 2010, actiune) (12)
14:55 in bataia vantului
(sua, 1999, drama) (12)
16:40 Maini de aur: Povestea lui Ben
Carson (sua, 2009, drama) (12)
18:10 Recompensa cu bucluc
(sua, 2010, com.) (12)
20:00 Talhotblond: O tragedie pe internet
(sua, 2009, f. doc.) (15)
21:15 Inima nebuna
(sua, 2009, drama) (15)
23:05 True Blood
(sua, 2008, s, sez 4, ep 3) (18)
00:00 Legea tacerii
(sua, 2000, polit.) (15)
01:55 Orfana
(sua-can.-ger., 2009, horror) (18)
03:55 Povestea unui campion
(sua, 2009, dram. Bio.) (12)

National Geographic

06:00 Razboinicul pescar
(sua, 2010) - Uriasul din Amazon
07:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Teddy, Matilda si Buddy
08:00 Intalniri periculoase
(f. s. doc.) - Crocodilul de Nil
09:00 Pe urmele Omului Zapezii
10:00 Paranormal:
Chupacabra (doc.)
11:00 Fata Intunecata a cimpanzeilor
12:00 Ingineri(s. doc.)-Formula 1
13:00 Razboinicul pescar
(sua, 2010) - Uriasul din Amazon
14:00 Pe urmele Omului Zapezii
15:00 Megauzine
(s. doc.) - IKEA
16:00 Intalniri periculoase
(f. s. doc.) - Cine musca mai tare?
17:00 Secretul Norvegiei (doc.)
18:00 Evadare
(f. s. doc.) - Cei sapte texani
19:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Duke, Lulu si Sparky
20:00 Razboinicul pescar
(sua, 2010) - Piraiba
21:00 Animale la drum
(f. s. doc.) - Caii
22:00 Marile migratii
(s. doc.) - Foamea
23:00 Evadare
(f. s. doc.) - Idila dupa gratii
00:00 Animale la drum
(f. s. doc.) - Caii
01:00 Marile migratii
(s. doc.) - Foamea
02:00 Razboinicul pescar
(sua, 2010) - Piraiba
03:00 Animale la drum
(f. s. doc.) - Caii
04:00 Marile migratii
(s. doc.) - Foamea
05:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Duke, Lulu si Sparky

ProCinema

06:45 Echipa de urgenta
(ceh., 2005, s, ep 192) (AP) (reluare)
08:00 Medicina generala
(it., 2007, s, ep 1) (AP) (reluare)
10:00 Happy Hour
(2007, divertisment)
11:15 Teleshopping (recl.)
11:30 ACASa in bucatarie
(emis. culinara) (reluare)
12:30 Echipa de urgenta
(ceh., 2005, s, ep 193) (AP)
13:45 ACASa in bucatarie
(emis. culinara) (reluare)
14:45 Medicina generala
(it., 2007, s, ep 2) (AP) (reluare)
17:00 La Bloc
(2003, s. com., ep 321) (AP) (reluare)
17:30 La Bloc
(2003, s. com., ep 322) (AP) (reluare)
18:00 Seinfeld
(sua, 1990, s. com., ep 91) (AP) (reluare)
18:30 Seinfeld
(sua, 1990, s. com., ep 92) (AP) (reluare)
19:00 La Bloc
(2003, s. com., ep 323) (AP)
19:30 La Bloc
(2003, s. com., ep 324) (AP)
20:00 Supernatural:
Aventuri in lumea intunericului
21:00 Comedia in esenta tare: Seinfeld
(sua, 1990, s. com., ep 93)
21:30 Comedia in esenta tare: Seinfeld
(sua, 1990, s. com., ep 94)
22:00 Filmul de 10: Capul familiei
(sua-engl., 2006, drama)
00:15 South Park
(sua, 1997, s. anim., sez 11, ep 5) (15)
00:45 Capul familiei
(sua-engl., 2006, drama) (15) (reluare)
02:30 South Park
(sua, 1997, s. anim., sez 11, ep 5) (15)
03:00 Lumea PRO CINEMA
(reluare)
03:30 Apropo TV (divertisment)

__________________
elvis