Digi TV Film: Program TV: 28-10-11.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film

07:50 Aparatorii dreptatii
Marvel Features-Animatie/2006/12
09:00 Printesa Ghetii
Ice princess-Comedie/2005/AG
10:40 Vizitatorii in America
JUST VISITING-Comedie/2001/12
12:10 Crocodilul Dundee in LA
Crocodile Dundee in L.A-Aventura/2001/12
13:45 Prieteni si atat
JUST FRIENDS- Comedie/2005/12
15:20 Cei mai frumosi ani
Dawson s creek-Drama/1999/AP
16:10 Granicerul
THE SHEPHERD-Actiune/2008/15
17:45 Promovarea
The Promotion-Comedie/2008/12
19:15 Cei mai frumosi ani
Dawson s creek-Drama/1999/AP
20:00 Batalia pentru viitor
RETURNER-Actiune/2003/15
21:55 Un Nou inceput
Away We Go-Comedie/2009/15
23:40 Strazile insangerate
Streets of Blood-Thriller/2009/15
01:15 Vulcanul 1
VOLCANO - part 1-Actiune/2009/12

AXN

07:00 The Amazing Race
(sua, 2001, f. s. avent., sez 16, ep 7)
08:00 American Idol
(sua, 2002, matinal, sez 9, ep 19)
09:00 Pericol iminent
(ger.-sua, 1996, s. avent. SF, sez 2, ep 19)
10:00 Echipa speciala
( aus., 2008, s, sez 1, ep 10)
11:00 Stagiarii
(sua, 2001, s, sez 8, ep 17)
11:30 Stagiarii
(sua, 2001, s, sez 8, ep 18)
12:00 NCIS: Los Angeles
(sua, 2009, s. politist, sez 1, ep 6)
13:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, sez 2, ep 7)
14:00 The Amazing Race
(sua, 2001, f. s. avent., sez 16, ep 8)
15:00 American Idol
(sua, 2002, matinal, sez 9, ep 20)
16:00 Pericol iminent
(ger.-sua, 1996, s. avent. SF, sez 2, ep 20)
17:00 Echipa speciala
( aus., 2008, s, sez 1, ep 11)
18:00 Stagiarii
(sua, 2001, s, sez 8, ep 19)
18:30 Stagiarii
(sua, 2001, s, sez 9, ep 1) (AP)
19:00 NCIS: Los Angeles
(sua, 2009, s. politist, sez 1, ep 7)
20:00 Star Trek: Deep Space Nine
(sua, 1993, s. avent. SF, sez 2, ep 22)
21:00 Numaratoarea inversa
(spa., 2007, s. politist, sez 1, ep 6)
22:10 NCIS: Los Angeles
(sua, 2009, s. politist, sez 1, ep 7)
23:10 Stagiarii
(sua, 2001, s, sez 9, ep 8)
23:40 Stagiarii
(sua, 2001, s, sez 9, ep 9)
00:10 Numaratoarea inversa
(spa., 2007, s. politist, sez 1, ep 6)
01:20 NCIS: Los Angeles
(sua, 2009, s. politist, sez 1, ep 7)
02:15 Stagiarii
(sua, 2001, s, sez 9, ep 8) (AP)
02:40 Stagiarii
(sua, 2001, s, sez 9, ep 9)
03:10 Promo

Cinemax

07:00 Nadine
(sua, 1987, com.) (12)
08:20 Uleiul lui Lorenzo
(sua, 1992, drama) (12)
10:35 Imperiul de argint
(chi.-taiv.-hongk., 2009, dram. Bio.) (15)
12:25 intalniri in Paris
(fra., 1995, com. rom.) (12)
14:00 Un inger la mare
(belg., 2009, drama) (12)
15:25 Omul de pe Luna
(sua, 1991, dr. romantic.) (12)
17:05 Val de caldura
(can., 2009, drama) (12)
18:45 Uleiul lui Lorenzo
(sua, 1992, drama) (12)
21:00 Lantul
(sua, 1958, drama, a-n) (12)
22:40 Lol
(fra., 2008, com.) (15)
00:25 Cum sa-ti pierzi virginitatea
(sua, 2010, com.) (18)
01:55 Legiunea
(sua, 2010, horror) (18)
03:40 Purple Rain
(sua, 1984, dr. muz.) (15)
05:35 intalnire cu un necunoscut
(sua-engl., 2007, com.) (15)

HBO

06:00 Maini de aur: Povestea lui Ben
Carson (sua, 2009, drama) (12)
07:30 Recompensa cu bucluc
(sua, 2010, com.) (12)
09:20 2012
(sua-can., 2009, f. de cat.) (12)
11:55 Medalia de onoare
(ger.-rom., 2009, drama) (12)
13:40 10(12)
Scurtmetraj, Romania, 2009
14:05 Lectii de ciocolata
(it., 2007, com.) (12)
15:45 Temple Grandin
(sua, 2010, dram. Bio.) (12)
17:35 Cina pentru fraieri
(sua, 2010, com.) (12)
19:30 Filme si vedete
(hol., 2008, emisiune magazin)
20:00 Saga Amurg: Luna Noua
(sua, 2009, dr. romantic.)
22:00 True Blood
(sua, 2008, s, sez 4, ep 4) (18)
23:00 Kick-Ass
(sua-engl., 2010, act. com.) (15)
00:55 Imperiul din Atlantic City
(sua, 2009, s, ep 4) (15)
01:50 Shutter Island
(sua, 2009, thrill.) (15)
04:05 10(12)
Scurtmetraj, Romania, 2009
04:25 Fereastra secreta
(sua, 2004, thrill.) (15)

National Geographic

06:00 Razboinicul pescar
(sua, 2010, s. reality show) - Piraiba
07:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Duke, Lulu si Sparky
08:00 Intalniri periculoase
(f. s. doc.) - Cine musca mai tare?
09:00 Animale la drum
(f. s. doc.) - Caii
10:00 Marile migratii
(s. doc.) - Foamea
11:00 Secretul Norvegiei (doc.)
12:00 Ingineri
(s. doc.) - Burj Al Arab
13:00 Razboinicul pescar
(sua, 2010, s. reality show) - Piraiba
14:00 Animale la drum
(f. s. doc.) - Caii
15:00 Megauzine
(s. doc.) - Audi
16:00 Animale sclipitoare
(s. doc.) - Porcii
17:00 Glutonul (f. doc.)
18:00 Evadare
(f. s. doc.) - Idila dupa gratii
19:00 Cesar si cainii (s. doc.)
- Sugar, Pete, Dax si Snowflake
20:00 Razboinicul pescar
(sua, 2010, s. reality show) - Bibanul de Nil
21:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Molly, Jane si Genoa
22:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Viper si Diesel
23:00 Evadare
(f. s. doc.) - Dennis Hope
00:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Molly, Jane si Genoa
01:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Viper si Diesel
02:00 Razboinicul pescar
(sua, 2010, s. reality show) - Bibanul de Nil
03:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Molly, Jane si Genoa
04:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Viper si Diesel
05:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Sugar, Pete, Dax si Snowflake

ProCinema

06:45 Echipa de urgenta
(ceh., 2005, s, ep 193) (AP) (reluare)
08:00 Medicina generala
(it., 2007, s, ep 2) (AP) (reluare)
10:00 Happy Hour
(2007, divertisment)
11:15 Teleshopping (recl.)
11:30 ACASa in bucatarie
(emis. culinara) (reluare)
12:30 Echipa de urgenta
(ceh., 2005, s, ep 194) (AP)
13:45 ACASa in bucatarie
(emis. culinara)
14:45 Medicina generala
(it., 2007, s, ep 3) (AP)
17:00 La Bloc
(2003, s. com., ep 323) (AP) (reluare)
17:30 La Bloc
(2003, s. com., ep 324) (AP) (reluare)
18:00 Seinfeld
(sua, 1990, s. com., ep 93) (AP) (reluare)
18:30 Seinfeld
(sua, 1990, s. com., ep 94) (AP) (reluare)
19:00 La Bloc
(2003, s. com., ep 325) (AP)
19:30 La Bloc
(2003, s. com., ep 326) (AP)
20:00 Pentru patrie
(rom., 1977, dr. razb.) (AP)
22:00 Filmul de 10: Legamantul
(engl.-sua, 2003, thrill.) (15)
00:30 South Park
(sua, 1997, s. anim., sez 11, ep 6) (15)
01:00 Legamantul
(engl.-sua, 2003, thrill.) (15) (reluare)
02:45 Lumea PRO CINEMA
(reluare)

__________________
elvis