Digi TV Film: Program TV: 30-10-11.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film

07:50 Aparatorii dreptatii
Marvel Features-Animatie/2006/12
09:00 Printesa Ghetii
Ice princess-Comedie/2005/AG
10:40 Vizitatorii in America
JUST VISITING-Comedie/2001/12
12:10 Crocodilul Dundee in LA
Crocodile Dundee in L.A-Aventura/2001/12
13:45 Prieteni si atat
JUST FRIENDS- Comedie/2005/12
15:20 Cei mai frumosi ani
Dawson s creek-Drama/1999/AP
16:10 Granicerul
THE SHEPHERD-Actiune/2008/15
17:45 Promovarea
The Promotion-Comedie/2008/12
19:15 Cei mai frumosi ani
Dawson s creek-Drama/1999/AP
20:00 Batalia pentru viitor
RETURNER-Actiune/2003/15
21:55 Un Nou inceput
Away We Go-Comedie/2009/15
23:40 Strazile insangerate
Streets of Blood-Thriller/2009/15
01:15 Vulcanul 1
VOLCANO - part 1-Actiune/2009/12

AXN

07:00 Survivor
(sua, 2000, actiune-reality, sez 19, ep 12)
08:00 Lumea disparuta
(sua- aus.-can., 1999,avent., sez 1, ep 4)
09:00 Star Trek: Deep Space Nine
(sua, 1993, s. avent. SF, sez 2, ep 13)
10:00 Star Trek: Deep Space Nine
(sua, 1993, s. avent. SF, sez 2, ep 14)
11:00 Calatori din preistorie
(engl., 2007, f. s. avent., sez 2, ep 7)
12:05 Duval si Moretti
(fra., 2008, s. politist, sez 1, ep 3)
13:10 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, sez 1, ep 23)
14:10 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, sez 2, ep 1)
15:10 Viitorul incepe azi
(sua, 1996, s, sez 4, ep 21)
16:10 Renovare extrema
(sua, 2003, s.de divert., sez 3, ep 3)
17:10 Echipa speciala
( aus., 2008, s, sez 2, ep 21)
18:10 Internatul
(spa., 2007, s, sez 6, ep 7)
19:50 Escrocii
(engl., 2004, s, sez 4, ep 2) (12)
21:00 Codul lui Da Vinci
(sua, 2006, thrill.) (12)
23:50 Zoom
00:05 Lege si dreptate
(sua, 2010, s, sez 2, ep 4)
01:05 Daune si interese
(sua, 2007, s. politist, sez 3, ep 5)
02:05 Codul lui Da Vinci
(sua, 2006, thrill.) (12)
04:30 Lege si dreptate
(sua, 2010, s, sez 2, ep 4) (AP)

Cinemax

07:00 Bananas
(sua, 1971, com.) (15)
08:30 Hair
(sua, 1979, muz.) (12)
10:30 Neinfrant
(sua, 2009, dram. Bio.) (12)
12:40 Printul lacrimilor
(hongk.-taiv., 2009, drama) (12)
14:40 Acum si atunci
(sua, 1995, com. rom.) (12)
16:20 Unde ingerii nu calca
(engl., 1991, drama) (12)
18:15 Erou de Bollywood
(hol., 2009, drama) (15)
19:35 Bananas
(sua, 1971, com.) (15)
21:00 A treia stea
(engl., 2010, com.) (12)
22:35 inselat de Sarah Marshall
(sua, 2008, com. rom.) (15)
00:25 Sfarsitul lui Freddy: Cosmarul final
(sua, 1991, horror) (18)
01:55 Vizitatorii
(sua, 1972, thrill.) (15)
03:25 Povesteste, Seherezada!
(egi., 2009, drama) (15)
05:45 Treme (15)
(sua, 2010, s, sez 2, ep 9)

HBO

06:00 Ultimul cantec
(sua, 2010, drama) (12)
07:50 Surpriza: vine Polly!
(sua, 2004, com. rom.) (12)
09:20 Coraline
(sua, 2009, f. anim.) (12)
11:00 Scrisori catre Julieta
(sua, 2010, com. rom.) (12)
12:45 Eliberati-l pe Willy 4:
(sua, 2010, f. avent.fam.)
14:30 Povestea unui campion
(sua, 2009, dram. Bio.) (12)
16:40 Ucenicul vrajitor
(sua, 2010, avent.) (12)
18:30 Marmaduke
(sua, 2010, com. de fam.) (12)
20:00 infruntarea titanilor
(engl.-sua, 2010, avent.) (12)
21:45 Camelot
(irl.-sua-engl., 2011, s. drama, ep 4) (15)
22:40 True Blood
(sua, 2008, s, sez 4, ep 4) (18)
23:35 Un barbat singur
(sua, 2009, drama) (12)
01:15 Verso
(elv.-lux.-belg., 2009, polit.) (18)
03:00 Talhotblond: O tragedie pe internet
(sua, 2009, f. doc.) (15)
04:15 Clubul inimilor zdrobite (15)
(sua, 2000, drama)

National Geographic

06:00 Reciclarea uriasilor
(doc.) - Fiare vechi
07:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Molly, Jane si Genoa
08:00 Fortele aeriene pasaresti
09:00 Banditii din Selous (doc.)
10:00 Impact (f. doc.)
11:00 Classified
(2010, s. doc.) (AP) - Miami
12:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Patrupede disperate
13:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Tigger si Dan
14:00 Dinozauri altfel (doc.)
15:00 Cand crocodilii
mancau dinozauri (doc.)
16:00 Inainte de Iisus (doc.)
17:00 Evanghelia dupa Iuda (doc.)
18:00 Mistere biblice:
Vechiul Testament (s. doc.)
20:00 Classified
(2010, s. doc.) (AP) - ONU
21:00 Amazon
(f. s. doc.) - Leaganul vietii
22:00 Amazon
(f. s. doc.) - Foarte salbatic
23:00 Planeta la control
(s. doc. nat.) - Dezastru din mana omului
00:00 Amazon
(f. s. doc.) - Leaganul vietii
01:00 Amazon
(f. s. doc.) - Foarte salbatic
02:00 Planeta la control
(s. doc. nat.) - Dezastru din mana omului
03:00 Classified
(2010, s. doc.) (AP) - ONU
04:00 Amazon
(f. s. doc.) - Leaganul vietii
05:00 Amazon
(f. s. doc.) - Foarte salbatic

ProCinema

07:45 Din culisele Hollywood-ului
(2008, doc., ep 41) (reluare)
08:15 Gossip Girl: Intrigi la New York
(sua, 2007, s, ep 2)
09:15 soricelul familiei
(sua, 2003, f. anim., ep 9)
09:45 Punct si de la capat
(sua, 2007, drama, ep 3) (AP) (reluare)
10:45 Pro Motor
(2007, emis. sport)
11:45 Zoom in 10
(divertisment) (AP)
12:00 Lumea PRO CINEMA
12:30 Moartea lui Joe Indianul
(rom.-fra.-ger., 1968, avent., a-n)
14:00 O-la-la
(2008, divertisment) - Redifuzare
15:30 Gossip Girl: Intrigi la New York
(sua, 2007, s, ep 5)
16:30 Angel Deverell
(engl.-belg.-fra., 2007, dr. romantic.)
19:00 Punct si de la capat
(sua, 2007, drama, ep 4) (AP)
20:00 Un suras in plina vara
(rom., 1963, com., a-n) (AP)
22:15 soferul de taxi
(sua, 1976, drama) (15)
00:45 Punct si de la capat
(sua, 2007, drama, ep 4) (AP) (reluare)
01:45 soferul de taxi
(sua, 1976, drama) (15) (reluare)
03:45 Lumea PRO CINEMA (reluare)
04:30 Lumea PRO CINEMA
(reluare)
05:00 Apropo TV (divertisment)

__________________
elvis