Digi TV Film: Program TV: 31-10-11.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film

07:50 Aparatorii dreptatii
Marvel Features-Animatie/2006/12
09:00 Printesa Ghetii
Ice princess-Comedie/2005/AG
10:40 Vizitatorii in America
JUST VISITING-Comedie/2001/12
12:10 Crocodilul Dundee in LA
Crocodile Dundee in L.A-Aventura/2001/12
13:45 Prieteni si atat
JUST FRIENDS- Comedie/2005/12
15:20 Cei mai frumosi ani
Dawson s creek-Drama/1999/AP
16:10 Granicerul
THE SHEPHERD-Actiune/2008/15
17:45 Promovarea
The Promotion-Comedie/2008/12
19:15 Cei mai frumosi ani
Dawson s creek-Drama/1999/AP
20:00 Batalia pentru viitor
RETURNER-Actiune/2003/15
21:55 Un Nou inceput
Away We Go-Comedie/2009/15
23:40 Strazile insangerate
Streets of Blood-Thriller/2009/15
01:15 Vulcanul 1
VOLCANO - part 1-Actiune/2009/12

AXN

07:00 The Amazing Race
(sua, 2001, f. s. avent., sez 16, ep 8)
08:00 American Idol
(sua, 2002, matinal, sez 9, ep 20)
09:00 Pericol iminent
(ger.-sua, 1996, s. avent. SF, sez 2, ep 20)
10:00 Echipa speciala
( aus., 2008, s, sez 1, ep 11)
11:00 Stagiarii
(sua, 2001, s, sez 8, ep 19)
11:30 Stagiarii
(sua, 2001, s, sez 9, ep 1) (AP)
12:00 NCIS: Los Angeles
(sua, 2009, s. politist, sez 1, ep 7)
13:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, sez 2, ep 8)
14:00 The Amazing Race
(sua, 2001, f. s. avent., sez 16, ep 9)
15:00 American Idol
(sua, 2002, matinal, sez 9, ep 21)
16:00 Pericol iminent
(ger.-sua, 1996, s. avent. SF, sez 2, ep 21)
17:00 Echipa speciala
( aus., 2008, s, sez 1, ep 12) (AP)
18:00 Stagiarii
(sua, 2001, s, sez 9, ep 2) (AP)
18:30 Stagiarii
(sua, 2001, s, sez 9, ep 3) (AP)
19:00 NCIS: Los Angeles
(sua, 2009, s. politist, sez 1, ep 8)
20:00 Star Trek: Deep Space Nine
(sua, 1993, s. avent. SF, sez 2, ep 23)
21:00 CSI: New York - Criminalistii
(sua-can., 2004, s. politist, sez 6, ep 18)
22:00 Ingerii lui Charlie
(sua-ger., 2000, act. com.) (16)
23:55 Noaptea mortilor vii
(sua, 1990, horror) (15)
01:40 CSI: New York - Criminalistii
(sua-can., 2004, s. politist, sez 6, ep 18)
02:30 Ingerii lui Charlie
(sua-ger., 2000, act. com.) (16)

Cinemax

07:00 A treia stea (12)
(engl., 2010, drama)
08:40 Giulia nu are intalniri noaptea
(it., 2009, drama) (15)
10:25 Trei prietene (12)
(nor., 2009, f. de fam.)
11:45 Val de caldura (12)
(can., 2009, drama)
13:25 in seara premierei (12)
(sua, 1977, drama)
15:50 O iubire imposibila
(hongk.-fra.-thai., 2000, dr. romantic.)
17:25 Draga Alice (12)
(sue., 2010, drama)
19:00 Mulan: (15)
Printesa razboinica (sua-chi., 2009, avent.)
21:00 Politist in misiune (15)
(sua, 2010, act. com.)
22:50 Schimbul (15)
(sua, 2008, drama)
01:10 Treme (15)
(sua, 2010, s, sez 2, ep 9)
02:10 Bird (15)
(sua, 1988, drama)

HBO

06:00 Povestea unui campion (12)
(sua, 2009, dram. Bio.)
08:05 Ucenicul vrajitor (12)
(sua, 2010, avent.)
09:50 Marmaduke (12)
(sua, 2010, com. de fam.)
11:20 infruntarea titanilor (12)
(engl.-sua, 2010, avent.)
13:05 Antrenorul (12)
(sua, 2010, com. rom.)
14:40 Delgo (sua, 2008, f. anim.)
16:10 Jesse Stone: Fara remuscari (12)
(sua, 2010, polit.)
17:35 Desigur... poate ca... (12)
(sua-engl.-fra., 2008, com. rom.)
19:30 Pe platourile de filmare
(sua, 2003, emisiune magazin)
20:00 Camelot (15)
(irl.-sua-engl., 2011, s. drama, ep 5)
20:55 Lipit de tine (12)
(sua, 2003, com.)
22:50 Episoade (12)
(sua-engl., 2011, s. com., ep 7)
23:35 Doina groparilor (15)
(rom., 2011, f. doc.)
00:35 Greu de pensionat (15)
(sua, 2010, act. com.)
02:25 Salt (15)
(sua, 2010, thrill. act.)
04:05 MacGruber (15)
(sua, 2010, act. com.)
05:30 Pe platourile de filmare
(sua, 2003, emisiune magazin)

National Geographic

06:00 Mistere biblice:
Vechiul Testament (s. doc.)
07:00 Cesar si cainii (s. doc.)
- Sugar, Pete, Dax si Snowflake
08:00 Animale sclipitoare
(s. doc.) - Porumbeii
09:00 Amazon
(f. s. doc.) - Leaganul vietii
10:00 Amazon
(f. s. doc.) - Foarte salbatic
11:00 Glutonul (f. doc.)
12:00 Ingineri
(s. doc.) - Shinkansen
13:00 Razboinicul pescar
Bibanul de Nil
14:00 Amazon
(f. s. doc.) - Leaganul vietii
15:00 Megauzine (s. doc.) - Lamborghini
16:00 Animale sclipitoare
(s. doc.) - Porumbeii
17:00 Rechini de Alaska (doc.)
18:00 Evadare
(f. s. doc.) - Dennis Hope
19:00 Cesar si cainii
- Brady, Bandit si Hootie
20:00 Razboinicul pescar
(sua, 2010, s) - Sturionul alb
21:00 Dezastre In aer
(f. s. doc.) - Zbor miraculos
22:00 Classified
(2010, s. doc.) (AP) - New York
23:00 Penitenciar USA
(s. doc.) - Femei rele
00:00 Dezastre In aer
(f. s. doc.) - Zbor miraculos
01:00 Classified
(2010, s. doc.) (AP) - New York
02:00 Razboinicul pescar
(sua, 2010, s) - Sturionul alb
03:00 Dezastre In aer
(f. s. doc.) - Zbor miraculos
04:00 Classified
(2010, s. doc.) (AP) - New York
05:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Brady, Bandit si Hootie

ProCinema

07:00 soricelul familiei
(sua, 2003, f. anim., ep 9) (reluare)
08:15 O-la-la
(2008, divertisment) (reluare) - Redifuzare
09:40 Teleshopping (recl.)
10:00 Happy Hour
(2007, divertisment)
11:15 Teleshopping (recl.)
11:30 ACASa in bucatarie
(emis. culinara)
12:30 Echipa de urgenta
(ceh., 2005, s, ep 195) (AP)
13:40 Teleshopping (recl.)
14:00 Zoom in 10 (divertisment)
14:15 Angel Deverell
(engl.-belg.-fra., 2007, dr. romantic.) (AP)
16:45 Un suras in plina vara
(rom., 1963, com., a-n) (AP)
19:00 La Bloc
(2003, s. com., ep 318) (AP)
19:30 La Bloc
(2003, s. com., ep 319) (AP)
20:00 Politisti cu probleme
(sua, 2009, s. com., ep 2) (12)
21:00 Comedia in esenta tare: Seinfeld
(sua, 1990, s. com., ep 95) (AP)
21:30 Comedia in esenta tare: Seinfeld
(sua, 1990, s. com., ep 96) (AP)
22:00 Filmul de 10: Punct de impact
: Berlin (ger., 2009, drama) (15)
00:15 South Park
(sua, 1997, s. anim., sez 11, ep 7) (15)
00:45 Lumea PRO CINEMA (reluare)
01:15 Zoom in 10
(divertisment) (AP) (reluare)
01:30 Revizie tehnica

__________________
elvis