Results 1 to 2 of 2

Thread: Te instalosh dream box ne PC

 1. #1

  Unhappy Te instalosh dream box ne PC

  Jam fillestar. Dua te instaloj nje dreambox ne PC dhe ta shikoj po ne pc, si behet a ka ndonje menyr apo program qe instalohet. Ju lutem me ndihmoni faleminderit

 2. #2
  Super Moderator missoervin's Avatar
  Join Date
  24-12-2008
  Location
  www.satsupreme.com
  Posts
  2,657
  Uploads
  226

  Re: Te instalosh dream box ne PC

  Ekziston nje teme per dreambox kalo aty per te kerkuar ndime duke u prezantuar me pare tek tema e pershendetjeve dhe prezantimeve
  Quote Originally Posted by newsalbania View Post
  Jam fillestar. Dua te instaloj nje dreambox ne PC dhe ta shikoj po ne pc, si behet a ka ndonje menyr apo program qe instalohet. Ju lutem me ndihmoni faleminderit
  Tema mbyllet

Similar Threads

 1. echange cccam de dream a dream
  By videomanworld in forum French / Français
  Replies: 0
  Last Post: 06-08-2009, 18:37:53
 2. dream 600
  By takfa06 in forum French / Français
  Replies: 0
  Last Post: 23-01-2009, 14:08:56
 3. 2 servers(dream 7025 and dream 7020)
  By valy_tizu in forum CCcam Exchange: Local
  Replies: 0
  Last Post: 15-01-2009, 01:10:11
 4. Flasher une dream 500s par un autre dream 500s déja flashé???
  By kamikazi in forum French / Français
  Replies: 3
  Last Post: 14-11-2006, 19:17:58

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •