Results 1 to 2 of 2

Thread: Instalim dreambox ne pc

 1. #1

  Instalim dreambox ne pc

  Ju lutem me ndihmoni se jam fillestar.
  Si te instaloj dhe shikoj nje breambox ne pc. Cfar softweri te shkarkoj qe te arij kete qe dua.
  Sikur ekziston dicka qe e shikon me VLC se kam mir idene.
  Faleminderit

 2. #2
  Super Moderator missoervin's Avatar
  Join Date
  24-12-2008
  Location
  www.satsupreme.com
  Posts
  2,657
  Uploads
  226

  Re: Instalim dreambox ne pc

  Ke shkelur 2 here rregulloren e para nuk je prezantuar dhe e dyta ke hapur nje thread te ri kur ekziston nje i tille dhe mund te kerkosh ndime aty.. Kjo qe sa per paralajmerim nese perseritet mund te penalizohesh.
  Quote Originally Posted by newsalbania View Post
  Ju lutem me ndihmoni se jam fillestar.
  Si te instaloj dhe shikoj nje breambox ne pc. Cfar softweri te shkarkoj qe te arij kete qe dua.
  Sikur ekziston dicka qe e shikon me VLC se kam mir idene.
  Faleminderit
  Tema mbyllet

Similar Threads

 1. wholesale dreambox 500s,dreambox 500c,dreambox 800hd
  By Chinadreambox in forum Dealer Directory
  Replies: 5
  Last Post: 03-04-2010, 00:47:18
 2. Question probleme avec ma dreambox dreambox M 500s
  By ced.goffiin in forum French / Français
  Replies: 0
  Last Post: 06-03-2010, 21:33:55
 3. Replies: 0
  Last Post: 08-02-2010, 07:57:06
 4. Question cas 3 driver instalim ndihme
  By ELISGJYLAMETI in forum Albanian / Shqip
  Replies: 4
  Last Post: 20-01-2009, 22:25:42
 5. Dreambox 7000S images into Dreambox 7020
  By enriquerif in forum Dreambox
  Replies: 2
  Last Post: 12-03-2006, 11:32:23

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •