Digi TV Film: Program TV: 05-11-11.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film

07:50 Aparatorii dreptatii
Marvel Features-Animatie/2006/12
09:00 Printesa Ghetii
Ice princess-Comedie/2005/AG
10:40 Vizitatorii in America
JUST VISITING-Comedie/2001/12
12:10 Crocodilul Dundee in LA
Crocodile Dundee in L.A-Aventura/2001/12
13:45 Prieteni si atat
JUST FRIENDS- Comedie/2005/12
15:20 Cei mai frumosi ani
Dawson s creek-Drama/1999/AP
16:10 Granicerul
THE SHEPHERD-Actiune/2008/15
17:45 Promovarea
The Promotion-Comedie/2008/12
19:15 Cei mai frumosi ani
Dawson s creek-Drama/1999/AP
20:00 Batalia pentru viitor
RETURNER-Actiune/2003/15
21:55 Un Nou inceput
Away We Go-Comedie/2009/15
23:40 Strazile insangerate
Streets of Blood-Thriller/2009/15
01:15 Vulcanul 1
VOLCANO - part 1-Actiune/2009/12

AXN

07:00 Survivor
(sua, 2000, actiune-reality, sez 19, ep13)
08:00 O lume disparuta
(sua- , 1999, f. s. avent., sez 1, ep5)
09:00 Star Trek: Deep Space Nine
(sua, 1993, s. avent. SF, sez 2, ep15)
10:00 Star Trek: Deep Space Nine
(sua, 1993, s. avent. SF, sez 2, ep16)
11:00 Calatori din preistorie
(engl., 2007, f. s. avent., sez 3, ep1)
12:00 Duval si Moretti
(fra., 2008, s. politist, sez 1, ep4)
13:05 Pericol iminent
(ger.-sua, 1996, s. avent. SF, sez 2, ep15)
14:05 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, sez 2, ep2)
15:00 Survivor
(sua, 2000, actiune-reality, sez 20, ep10)
16:00 Renovare extrema
(sua, 2003, s.de divert., sez 3, ep4)
17:00 Echipa speciala
( aus., 2008, s, sez 2, ep22) (AP)
18:05 Stagiarii
(sua, 2001, s, sez 9, ep10) (AP)
18:35 Vaporul
(spa., 2011, s. avent. SF, sez 1, ep5) (AP)
20:00 Codul lui Da Vinci
(sua, 2006, thrill.) (12)
22:50 CSI: New York - Criminalistii
(sua-can., 2004, s. politist, sez 6, ep18)
23:50 Minti criminale
(sua-can., 2005, s. politist, sez 5, ep9
00:50 Printre oameni
(engl., 2008, s, sez 3, ep4) (AP)
02:05 Hawthorne
(sua, 2009, s, sez 2, ep5) (12)
02:50 Codul lui Da Vinci
(sua, 2006, thrill.) (12)
04:00 Promo

Cinemax

07:00 Zidul lui Adam (12)
(can., 2008, drama)
08:35 Sa iubesti si sa fii iubit (12)
(sua, 2010, com.)
10:15 Prietenia (12)
(can., 2008, drama)
11:55 Giulia nu are intalniri noaptea
(it., 2009, drama) (15)
13:40 Iubirea nu exista (12)
(it., 2009, f. de scurt m.)
14:00 Insula Ursului (12)
(engl.-can., 1979, avent.)
15:55 Whisky cu votca (12)
(ger., 2009, com.)
17:35 Sirena de pe Mississippi (12)
(fra.-it., 1969, dr. romantic.)
19:20 Sa iubesti si sa fii iubit (12)
(sua, 2010, com.)
21:00 Barton Fink (15)
(sua-engl., 1991, com.)
23:00 Pasiuni periculoase (18)
(engl., 2009, drama)
00:25 Aduceti-mi capul (15)
lui Alfredo Garcia!(sua-mex., 1974, actiune)
02:15 Microbistii (18)
(engl., 2009, drama)
03:45 Asasinarea unui agent (15)
de pariuri (sua, 1976, drama)
05:35 Pasiuni periculoase (18)
(engl., 2009, drama)

HBO

06:00 Carlitos are sansa vietii (12)
(spa., 2008, avent.)
07:45 Liga (12)
(sua-ger.-ceh., 2003, avent., col., a-n)
09:35 Duplicitate (12)
(sua, 2009, polit.)
11:45 Spanglish (12)
(sua, 2004, com. rom.)
13:55 Dulce-amarui (12)
(thai.-sua, 2009, com. rom.)
15:45 Baaria (12)
(it.-fra., 2009, drama)
18:15 infruntarea titanilor (12)
(engl.-sua, 2010, avent.)
20:00 Bine dotat (15)
(sua, 2009, s. com., sez 3, ep 1)
20:30 Plictisit de moarte (15)
(sua, 2009, s. com., sez 3, ep 1)
21:00 Marele soldatel (15)
(chi.-hongk., 2010, actiune)
22:35 Barbati care urasc femeile
(sue.-dan.-ger., 2009, thrill.)
01:05 Transport blindat (15)
(sua, 2009, actiune)
02:35 20, 30, 40 (15)
(hongk.-taiv.-jap., 2004, com.)
04:25 Jocul mortii (15)
(fra., 2010, f. doc.)

National Geographic

06:00 Marile migratii
(s. doc.) - Supravietuirea
07:00 Universul stiut
(sua, 2009, f. s. doc.) - Explozii cosmice
08:00 Insule (f. s. doc.) - Fiji
09:00 Salbatica Rusie
(sua, 2009, s. doc.) - Siberia
10:00 Ghid de calatorie in cosmos:
Saturn (f. doc.)
11:00 Reconstruim Titanic
(2011, f. doc.) - Palatul plutitor
12:00 Dezastre in aer
(f. s. doc.) - Zbor miraculos
13:00 Planeta la control
(s. doc. nat.) - Dezastru din mana omului
14:00 Animale la drum
(f. s. doc.) - Elefantii
15:00 Animale la drum
(f. s. doc.) - Rechinii
16:00 Restrepo: Proiectul lui
Sebastian Junger (sua, 2010, f. doc.)
18:00 Reciclarea uriasilor
(doc.) - Avionul Phantom
19:00 Reciclarea uriasilor
(doc.) - Podul Piacenza
20:00 Dezastre in aer
(f. s. doc.) - Amerizat pe Hudson
21:00 Tabu
(f. s. doc.) - Iubire stranie
22:00 Tabu
(f. s. doc.) - Paria
23:00 Classified
(2010, s. doc.) (AP) - New York
00:00 Al Doilea Razboi Mondial
(s. doc.) - Agresiunea
01:00 Dezastre in aer
(f. s. doc.) - Amerizat pe Hudson
02:00 Tabu
(f. s. doc.) - Iubire stranie
03:00 Tabu (f. s. doc.) - Paria
04:00 Classified
(2010, s. doc.) (AP) - New York
05:00 Al Doilea Razboi Mondial
(s. doc.) (AP) - Agresiunea

ProCinema

07:45 Medicina generala
(it., 2007, s, ep 6) (AP) (reluare)
08:45 Ziua Cirtitei
(sua, 1993, com.) (AP) (reluare)
10:45 Pro Motor
(2007, emis. sport) (reluare)
11:45 Descopera Romania (2004)
12:15 ACASa in bucatarie
(emis. culinara) (reluare)
13:15 Din culisele Hollywood-ului
(2008, doc., ep 42)
14:30 Din culisele Hollywood-ului
(2008, doc., sez 4, ep 41)
14:45 La Bloc
(2003, s. com., ep 335) (AP) (reluare)
15:30 La Bloc
(2003, s. com., ep 336) (AP) (reluare)
16:00 Gossip Girl: Intrigi la New York
(sua, 2007, s, ep 6)
17:00 santaj
(rom., 1981, thrill.) (AP)
19:00 Punct si de la capat
(sua, 2007, drama, ep 5) (AP)
20:00 incurcaturi sentimentale
(sua, 1994, com.) (12)
22:45 Film artistic: in clasa
Emisiune: CineTePrinde
01:00 Prietenie pe muchie de cutit
(sua, 2003, s, sez 5, ep 14)
02:00 Prietenie pe muchie de cutit
(sua, 2003, s, sez 5, ep 15)
03:00 incurcaturi sentimentale
(sua, 1994, com.) (12) (reluare)
04:30 Lumea PRO CINEMA (reluare)

__________________
elvis