Digi TV Film: Program TV: 06-11-11.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film

07:50 Aparatorii dreptatii
Marvel Features-Animatie/2006/12
09:00 Printesa Ghetii
Ice princess-Comedie/2005/AG
10:40 Vizitatorii in America
JUST VISITING-Comedie/2001/12
12:10 Crocodilul Dundee in LA
Crocodile Dundee in L.A-Aventura/2001/12
13:45 Prieteni si atat
JUST FRIENDS- Comedie/2005/12
15:20 Cei mai frumosi ani
Dawson s creek-Drama/1999/AP
16:10 Granicerul
THE SHEPHERD-Actiune/2008/15
17:45 Promovarea
The Promotion-Comedie/2008/12
19:15 Cei mai frumosi ani
Dawson s creek-Drama/1999/AP
20:00 Batalia pentru viitor
RETURNER-Actiune/2003/15
21:55 Un Nou inceput
Away We Go-Comedie/2009/15
23:40 Strazile insangerate
Streets of Blood-Thriller/2009/15
01:15 Vulcanul 1
VOLCANO - part 1-Actiune/2009/12

AXN

07:00 Survivor
(sua, 2000, actiune-reality, sez 19, ep14)
08:00 Lumea disparuta
(sua- aus.-can., 1999, avent., sez 1, ep6)
09:00 Star Trek: Deep Space Nine
(sua, 1993, s. avent. SF, sez 2, ep17)
10:00 Star Trek: Deep Space Nine
(sua, 1993, s. avent. SF, sez 2, ep18)
11:00 Calatori din preistorie
(engl., 2007, f. s. avent., sez 3, ep2)
12:00 Duval si Moretti
(fra., 2008, s. politist, sez 1, ep5) (AP)
13:05 Pericol iminent
(ger.-sua, 1996, s. avent. SF, sez 2, ep16)
14:05 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, sez 2, ep3)
15:00 Viitorul incepe azi
(sua, 1996, s, sez 4, ep22) (AP)
16:00 Renovare extrema
(sua, 2003, s.de divert., sez 3, ep5)
17:00 Echipa speciala
( aus., 2008, s, sez 3, ep1) (AP)
18:00 Stagiarii
(sua, 2001, s, sez 9, ep11) (AP)
18:30 Internatul
(spa., 2007, s, sez 6, ep8) (AP)
20:05 Ingerii lui Charlie
(sua-ger., 2000, act. com.) (16)
22:00 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, sez 4, ep1)
23:00 Lege si dreptate
(sua, 2010, s, sez 2, ep5) (AP)
23:55 Zoom
00:10 Ingerii lui Charlie
(sua-ger., 2000, act. com.) (16)
02:05 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, sez 4, ep1)
02:50 Lege si dreptate
(sua, 2010, s, sez 2, ep5) (AP)

Cinemax

07:00 Decizii (12)
(sua, 2008, drama)
08:40 Fata de miner (12)
(sua, 1980, drama)
10:40 De la carte la film (12)
(can., s. doc.)
11:05 Ameteala (12)
(sua, 1958, thrill.)
13:15 America (12)
(sua-can., 2009, drama)
14:50 Cursa spatiala (12)
(sua, 1983, drama)
17:25 Prima iubire (12)
(sua, 2008, drama)
18:55 Fata de miner (12)
(sua, 1980, drama)
21:00 Copilul nostru (15)
(dan.-braz., 2010, drama)
22:35 (Fara titlu) (15)
(sua, 2009, com. muz.)
00:10 Un varcolac american la Londra
(engl.-sua, 1981, horror)
01:50 Triumful spiritului (15)
(sua, 1989, drama)
03:50 Copilul nostru (15)
(dan.-braz., 2010, drama)
05:25 Cei mai buni regizori (12)
de la Hollywood (sua, 2009, s)
05:55 Treme (15)
(sua, 2010, s, sez 2, ep 10)

HBO

06:00 Antrenorul de golf (12)
(sua, 1998, com.)
07:30 Piatra fermecata
(sua-earabeu, 2009, com. de fam.)
09:00 Printesa si broscoiul
(sua, 2009, f. anim.)
10:40 Afurisitul de telefon (12)
(sua-ger., 2000, com.)
12:15 Numele meu este Khan (12)
(ind., 2010, dr. romantic.)
14:55 Gentlemen Broncos (12)
(sua, 2009, com.)
16:25 Alvin si veveritele 2
(sua, 2009, f. anim.)
17:55 Ziua indragostitilor (12)
(sua, 2010, com. rom.)
20:00 Furios si iute (15)
(sua, 2009, actiune)
21:50 Camelot (15)
(irl.-sua-engl., 2011, s. drama, ep 5)
22:45 True Blood (18)
(sua, 2008, s, sez 4, ep 5)
23:45 Fata care s-a jucat cu focul
(sue.-dan.-ger., 2009, polit.)
01:55 Furios si iute (15)
(sua, 2009, actiune)
03:45 Master and Commander: (12)
La capatul Pamantului (sua, 2003, avent.)

National Geographic

06:00 Reciclarea uriasilor
(doc.) - Podul Piacenza
07:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Probleme in Vegas
08:00 Leopardul
(sua, 2007, doc. nat.)
10:00 Ghid de calatorie in cosmos:
Jupiter
11:00 Classified
(2010, s. doc.) (AP) - New York
12:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - India, Jagger si Axl
13:00 Cascada Iguacu (f. doc.)
14:00 Lumi ascunse
(sua, s. doc. nat.)-Paradisul indian al vidrei
15:00 Lumi ascunse
(sua, s. doc. nat.) - Insula cainilor dingo
16:00 Enigmele mortilor
(f. s. doc.) (12) - Miracolul sangelui
17:00 Iisus (doc.)
19:00 Zidul Berlinului
(s. doc.) - Prima parte
20:00 Zidul Berlinului
(s. doc.) - Partea a doua
21:00 Cortina de fier
22:00 Bombardarea Germaniei (f. doc.)
23:00 Planeta la control
(s. doc. nat.) - Universuri paralele
00:00 Cortina de fier
01:00 Bombardarea Germaniei (f. doc.)
02:00 Planeta la control
(s. doc. nat.) - Universuri paralele
03:00 Zidul Berlinului
(s. doc.) - Partea a doua
04:00 Cortina de fier
05:00 Bombardarea Germaniei (f. doc.)

ProCinema

07:45 Din culisele Hollywood-ului
(2008, doc., ep 42) (reluare)
08:15 Gossip Girl: Intrigi la New York
(sua, 2007, s, ep 6) (AP)
09:15 soricelul familiei
(sua, 2003, f. anim., ep 10)
09:45 Punct si de la capat
(sua, 2007, drama, ep 5) (AP)
10:45 Pro Motor (2007, emis. sport)
11:45 Zoom in 10 (divertisment) (AP)
12:00 Lumea PRO CINEMA
12:30 santaj
(rom., 1981, thrill.) (AP) (reluare)
14:00 O-la-la
(2008, divertisment) - Redifuzare
15:30 Gossip Girl: Intrigi la New York
(sua, 2007, s, ep 7)
17:00 Erou din intimplare
(sua, 1992, com.) (AP)
19:00 Punct si de la capat
(sua, 2007, drama, ep 6) (AP)
20:00 Poveste de cartier
(rom., 2008, muz.) (AP)
22:00 Solstitiu
(sua, 2008, drama) (12)
00:00 Prietenie pe muchie de cutit
(sua, 2003, s, sez 5, ep 16)
01:00 Prietenie pe muchie de cutit
(sua, 2003, s, sez 5, ep 17)
02:00 Punct si de la capat
(sua, 2007, drama, ep 6) (AP)
02:45 Solstitiu
(sua, 2008, drama) (12) (reluare)

__________________
elvis