Digi TV Film: Program TV: 07-11-11.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film

07:50 Aparatorii dreptatii
Marvel Features-Animatie/2006/12
09:00 Printesa Ghetii
Ice princess-Comedie/2005/AG
10:40 Vizitatorii in America
JUST VISITING-Comedie/2001/12
12:10 Crocodilul Dundee in LA
Crocodile Dundee in L.A-Aventura/2001/12
13:45 Prieteni si atat
JUST FRIENDS- Comedie/2005/12
15:20 Cei mai frumosi ani
Dawson s creek-Drama/1999/AP
16:10 Granicerul
THE SHEPHERD-Actiune/2008/15
17:45 Promovarea
The Promotion-Comedie/2008/12
19:15 Cei mai frumosi ani
Dawson s creek-Drama/1999/AP
20:00 Batalia pentru viitor
RETURNER-Actiune/2003/15
21:55 Un Nou inceput
Away We Go-Comedie/2009/15
23:40 Strazile insangerate
Streets of Blood-Thriller/2009/15
01:15 Vulcanul 1
VOLCANO - part 1-Actiune/2009/12

AXN

07:00 The Amazing Race
(sua, 2001, f. s. avent., sez 17, ep 1)
08:00 American Idol
(sua, 2002, matinal, sez 9, ep 25)
09:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, sez 2, ep 12) (AP)
10:00 Echipa speciala
( aus., 2008, s, sez 2, ep 3) (AP)
11:00 Stagiarii
(sua, 2001, s, sez 9, ep 10) (AP)
11:30 Stagiarii
(sua, 2001, s, sez 9, ep 11) (AP)
12:00 NCIS: Los Angeles
(sua, 2009, s. politist, sez 1, ep 12)
13:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, sez 2, ep 13)
14:00 The Amazing Race
(sua, 2001, f. s. avent., sez 17, ep 2)
15:00 American Idol
(sua, 2002, matinal, sez 9, ep 26)
16:00 NCIS: Los Angeles
(sua, 2009, s. politist, sez 1, ep 12)
17:00 Echipa speciala
( aus., 2008, s, sez 2, ep 4) (AP)
18:00 Stagiarii
(sua, 2001, s, sez 9, ep 12) (AP)
18:30 Stagiarii
(sua, 2001, s, sez 9, ep 13) (AP)
19:00 NCIS: Los Angeles
(sua, 2009, s. politist, sez 1, ep 13)
20:00 Ingerii lui Charlie
(sua, 2011, f.s. de act., sez 1, ep 1) (AP)
22:55 Confesiunea
(sua, 2011, f.s. de act., sez 1, ep 1) (AP)
23:05 Daune si interese
(sua, 2007, s. politist, sez 3, ep 6) (AP)
00:05 Lege si dreptate
(sua, 2010, s, sez 2, ep 5) (AP)
01:05 CSI: New York - Criminalistii
(sua-can., 2004, s. politist, sez 6, ep 19)
02:00 Ingerii lui Charlie
(sua, 2011, f.s. de act., sez 1, ep 1) (AP)
02:50 Daune si interese
(sua, 2007, s. politist, sez 3, ep 6) (AP)
03:35 Lege si dreptate
(sua, 2010, s, sez 2, ep 5) (AP)

Cinemax

07:00 Cursa spatiala (12)
(sua, 1983, drama)
09:40 Scrisori pentru Jenny
(spa.-isr.-arg., 2007, dr. romantic.)
11:15 Prima iubire (12)
(sua, 2008, drama)
12:45 Cei mai buni regizori (12)
de la Hollywood (sua, 2009, s)
13:15 A treia stea (12)
(engl., 2010, drama)
14:45 Printul lacrimilor (12)
(hongk.-taiv., 2009, drama)
16:45 Furtuna (12)
(sua, 1982, drama)
19:05 Unde ingerii nu calca (12)
(engl., 1991, drama)
21:00 Dragoste si baschet (12)
(sua, 2000, dr. romantic.)
23:05 Legiunea (18)
(sua, 2010, horror)
00:45 Treme (15)
(sua, 2010, s, sez 2, ep 10)
01:45 De veghe in lanul de porumb 2:
Sacrificiul final
03:20 Orasul vietii (15)
(earabeu, 2009, dr. romantic.)
05:20 Legiunea (sua, 2010, horror) (18)

HBO

06:00 Alvin si veveritele 2
(sua, 2009, f. anim.)
07:30 Ziua indragostitilor (12)
(sua, 2010, com. rom.)
09:30 Sotia calatorului in timp
(sua, 2009, dr. romantic.) (12)
11:15 Fericiti pe veci
(irl., 2009, com.) (12)
12:55 Oameni mari si fara minte
(sua, 2010, com.) (12)
14:35 Cine vrea pielea lui Roger Rabbit?
(sua, 1988, com. de fam.)
16:20 Da! (12)
(ger., 2008, com. rom.)
18:00 Scandalul majoretelor (12)
(sua, 2008, dram. Bio.)
19:30 Pe platourile de filmare
(sua, 2003, emisiune magazin)
20:00 Camelot (15)
(irl.-sua-engl., 2011, s. drama, ep 6)
20:55 Un ginere de imprumut (12)
(sua, 1993, com.)
22:30 Bine dotat (15)
(sua, 2009, s. com., sez 3, ep 1)
23:00 Plictisit de moarte (15)
(sua, 2009, s. com., sez 3, ep 1)
23:30 Castelul din nori s-a sfaramat
(sue.-dan.-ger., 2009, thrill.) (18)
01:55 Reteaua de socializare (15)
(sua, 2010, drama)
03:55 Capsuni in aprilie (12)
(2008, scurt m.)
04:20 Simon Konianski (15)
(fra.-belg.-can., 2009, com.)

National Geographic

06:00 Zidul Berlinului
(s. doc.) - Prima parte
07:00 Cesar si cainii (s. doc.)
- Chip, Lucy, Hank, Betty si Leo
08:00 Facut pentru a ucide
(f. s. doc.) - Canide ucigase
09:00 Cortina de fier
10:00 Bombardarea Germaniei (f. doc.)
11:00 Lei obraznici (doc.)
12:00 Megauzine (s. doc.) - Lamborghini
13:00 Marile migratii
(s. doc.) - Supravietuirea
14:00 Cortina de fier
15:00 Mare, mai mare, maxim
(sua-engl., 2008, s. doc.) - Portavion
16:00 Facut pentru a ucide
(f. s. doc.) - Viteza
17:00 Broastele:
Pe cale de disparitie? (doc.)
18:00 Penitenciar USA
(s. doc.) - Tampa
19:00 Cesar si cainii (s. doc.)
- Spike, Jake, Nugget si Wendell
20:00 Marile migratii
(s. doc.) - Foamea
21:00 Viata dupa gratii:
Conflict
22:00 Classified (2010, s. doc.)
- Khalid Sheikh Mohammed
23:00 Penitenciar USA
(s. doc.) - Sacramento
00:00 Viata dupa gratii:
Conflict
01:00 Classified (2010, s. doc.)
(AP) - Khalid Sheikh Mohammed
02:00 Marile migratii
(s. doc.) - Foamea
03:00 Viata dupa gratii: Conflict
04:00 Classified (2010, s. doc.)
(AP) - Khalid Sheikh Mohammed
05:00 Cesar si cainii (s. doc.)
- Spike, Jake, Nugget si Wendell

ProCinema

08:00 soricelul familiei
(sua, 2003, f. anim., ep 10)
08:30 O-la-la
(2008, divertisment) (reluare)
09:45 Teleshopping (recl.)
10:00 Happy Hour
(2007, divertisment)
11:15 Teleshopping (recl.)
11:30 ACASa in bucatarie
(emis. culinara)
12:30 Redactia
(ceh., 2004, s. com., ep 6) (AP)
13:40 Teleshopping (recl.)
14:00 Gossip Girl: Intrigi la New York
(sua, 2007, s, ep 7)
15:00 Zoom in 10 (divertisment)
15:15 Lumea PRO CINEMA
15:45 Erou din intamplare
(sua, 1992, com.) (AP) (reluare)
18:00 Punct si de la capat
(sua, 2007, drama, ep 6) (AP) (reluare)
19:00 La Bloc
(2003, s. com., ep 337) (AP)
19:30 La Bloc
(2003, s. com., ep 338) (AP)
20:00 Politisti cu probleme
(sua, 2009, s. com., ep 4) (12)
21:00 Comedia in esenta tare: Seinfeld
(sua, 1990, s. com., ep 103)
21:30 Comedia in esenta tare: Seinfeld
(sua, 1990, s. com., ep 104)
22:00 Filmul de 10: Insula creaturilor
(sua, 2005, actiune) (15)
00:15 South Park
(sua, 1997, s. anim., sez 11, ep 12) (15)
00:45 Prietenie pe muchie de cutit
(sua, 2003, s, sez 5, ep 18)
01:45 Margot merge la nunta
(sua, 2007, com.) (15) (reluare)
03:15 Politisti cu probleme
(sua, 2009, s. com., ep 4) (12)
04:00 Lumea PRO CINEMA (reluare)
04:30 Apropo TV (divertisment)

__________________
elvis