Results 1 to 8 of 8

Thread: ccw

 1. #1
  Senior Member
  Join Date
  09-06-2009
  Posts
  210
  Uploads
  0

  ccw

  Doja te dija nese ka ndonje program ku mund te gjejme vete kode ccw.

 2. #2
  VIP Member fushkrujs's Avatar
  Join Date
  19-06-2009
  Posts
  2,585
  Uploads
  1,070

  Re: ccw

  Perdor kete njeher dhe pac fat.


  V 4.0 - 5.6.2011
  Many BISS-Input-Files new or updated by redbull301
  Much more CW-Input-Files new or updated by redbull301
  Hundreds of channels new or updated by redbull301
  Attached Files Attached Files

 3. #3
  Senior Member
  Join Date
  09-06-2009
  Posts
  210
  Uploads
  0

  Re: ccw

  Fushkrujs te falenderoj, por kerkoja dicka tjeter qe ndoshta eshte e pamundur. Kam lexuar qe celcat ccw ndryshohen cdo nje ore, e keshtu nuk ja vlen qe ato te publikohen. Doja te dija po te ishte e mundur ndonje menyre apo program ku mund ti gjej celcat psh cdo rreth 1ore.

 4. #4
  Super Moderator benardi's Avatar
  Join Date
  21-01-2009
  Posts
  2,783
  Uploads
  503

  Re: ccw

  Quote Originally Posted by milanisti2 View Post
  Fushkrujs te falenderoj, por kerkoja dicka tjeter qe ndoshta eshte e pamundur. Kam lexuar qe celcat ccw ndryshohen cdo nje ore, e keshtu nuk ja vlen qe ato te publikohen. Doja te dija po te ishte e mundur ndonje menyre apo program ku mund ti gjej celcat psh cdo rreth 1ore.
  me dreambox dhe diablo wi-fi realizohet nje gje e tille d m th mund te shkarkosh sa here te duash keys, por keto lloje keys (kur ka te tilla nga shkarkimi) nuk zgjasin shume maksimumi mund te zgjasin disa dite (ne raste te rralla)

 5. #5
  Senior Member
  Join Date
  09-06-2009
  Posts
  210
  Uploads
  0

  Re: ccw

  benardo si nxirren keto celca nga dreambox? E po pati mundesi ndokush tna dergoj ndonje kod per digitalb.

 6. #6
  Super Moderator benardi's Avatar
  Join Date
  21-01-2009
  Posts
  2,783
  Uploads
  503

  Re: ccw

  Quote Originally Posted by milanisti2 View Post
  benardo si nxirren keto celca nga dreambox? E po pati mundesi ndokush tna dergoj ndonje kod per digitalb.
  per digitalb nuk ka kode pervec sharingut,ndersa per dreambox po te jap nje program qe shkarkon keys direkt nga interneti

  instalim behet me FTP

  te e para mer .cfg ndersa te e dyta merr .sh

  vendosja behet keshtu ===> var/tubox/plugin

  vendosi atributet 755

  shtyp butonin e verdhe te telekomandes prit disa caste sa te shkarkohen keys dhe ne fund te rradhitjes se celesave ke edhe dcw/ccw
  Attached Files Attached Files

 7. #7
  Senior Member
  Join Date
  09-06-2009
  Posts
  210
  Uploads
  0

  Re: ccw

  benardo te falenderoj per ndihmen por nuk kam mundesi te provoj dy programet qe ke dergu. Nese ke mundesi me nis ndonje celc ccw te shkaruar nga dreambox ta provoj.

 8. #8
  →→→Admin←←← Fiku75's Avatar
  Join Date
  12-02-2008
  Location
  The Land of Eagles
  Posts
  4,307
  Uploads
  40

  Re: ccw

  djema, ka nje teme per kto kodet ccw, prandaj kjo teme e re mbyllet.
  mund te vazhdoni atje.

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •