Results 1 to 4 of 4

Thread: ēelesa--->KEY's

 1. #1
  Junior Member
  Join Date
  16-05-2006
  Posts
  21
  Uploads
  0

  Thumbs up ēelesa--->KEY's

  O Shoku merre kete adresen http://www.croteam-sat.org se gjen ēelsa dhe image sa te duash te rrifreskuar ē'do dite.
  EMU's
  KEY's
  PLUGIN's
  SKIN's

  Rrespekte te gjithe shqiptareve qe zhbllokojne Kanalet me PAGESE.

 2. #2
  Junior Member
  Join Date
  28-06-2006
  Posts
  12
  Uploads
  0

  Re: ēelesa--->KEY's

  gogoloce!

  Din ti si mund t'i marim ēelsat nga wordi? Ēelsat e gatshme pėr dreambox ėshtė lehtė tė meren, por kur ato janė vetėm tė treguara ne word ose winword, atėherė ne qė nuk dimė e kemi vėshtirė si mund t'i rikthejm nė koda si ato qė janė tė gatshme! Mos vallė ka ndonjė program tė posaēėm pėr kėso lloj ēelsash?

  Do tė jem mirėnjohės nėse din diēka mė tepėr pėr kėtė, nėse nuk din gjithashtu tė falenderoj ngase shihet se mundohesh. Edhe unė nė nderkohė i pėrshėndes tė gjithe ato qė i deshifrojnė tv private.

  Shėndet

 3. #3
  Junior Member
  Join Date
  16-05-2006
  Posts
  21
  Uploads
  0

  Thumbs up Re: ēelesa--->KEY's

  Quote Originally Posted by net06 View Post
  gogoloce!

  Din ti si mund t'i marim ēelsat nga wordi? Ēelsat e gatshme pėr dreambox ėshtė lehtė tė meren, por kur ato janė vetėm tė treguara ne word ose winword, atėherė ne qė nuk dimė e kemi vėshtirė si mund t'i rikthejm nė koda si ato qė janė tė gatshme! Mos vallė ka ndonjė program tė posaēėm pėr kėso lloj ēelsash?

  Do tė jem mirėnjohės nėse din diēka mė tepėr pėr kėtė, nėse nuk din gjithashtu tė falenderoj ngase shihet se mundohesh. Edhe unė nė nderkohė i pėrshėndes tė gjithe ato qė i deshifrojnė tv private.

  Shėndet
  -----------------------------------------------------------------------
  Po jane ēelsat ne format word mjafton te krijosh nje dokument ( WordPad)
  te emeruar Keylist ..dhe celsat qe ke tek dokumenti Word ti kopiosh te dokumenti qe sapo ke hapur.
  Atehere .,te gjithe ēelesat punojne shume mire po te krijosh nje ( Keylist )
  Eshte shume e lehte per te krijuar nje ( Keylist ) sipas deshires tende.
  Keylist punon me ( Evocamd ) te gjitha versionet une kam 1 DreamBox DM7020s Dhe perdor Evocamd 2.07 e njef automatikisht ( Keylist ) aktualisht punon shume mire TPS-ABsat-EasyTv-Premiere-dhe shume kanale te tjere.Me thuaj deri ku ke vajtur me Zvilupimin e DreamBox.qe te ndihmoj me mire.
  DreamBox eshte shume i nderlikuar ne pamie te pare por sapo e ke njofur pak te duket shume i lehte.
  -----------------------------------------------------------------------
  o shoku edhe une nga interneti i kam marre te gjitha ēelsat.
  mesa di une nuk ka program te posatshem qe te krijoj ēelsat por jan ata qe kane kartat origjinale te Kanaleve qe shperndajne kodet.
  -----------------------------------------------------------------------


  Pershendetie.te gjithve atyre qe mundin te hapin kanalet me pagese.

 4. #4
  Junior Member
  Join Date
  16-05-2006
  Posts
  21
  Uploads
  0

  Thumbs up Re: ēelesa--->KEY's

  http://www.i-have-a-dreambox.com
  cas3.jpg
  CAS 3 MUND TE LEXOI TE GJITHA kARTAT ORIGJINALE

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •