Digi TV Film: Program TV: 12-11-11.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film

07:50 Aparatorii dreptatii
Marvel Features-Animatie/2006/12
09:00 Printesa Ghetii
Ice princess-Comedie/2005/AG
10:40 Vizitatorii in America
JUST VISITING-Comedie/2001/12
12:10 Crocodilul Dundee in LA
Crocodile Dundee in L.A-Aventura/2001/12
13:45 Prieteni si atat
JUST FRIENDS- Comedie/2005/12
15:20 Cei mai frumosi ani
Dawson s creek-Drama/1999/AP
16:10 Granicerul
THE SHEPHERD-Actiune/2008/15
17:45 Promovarea
The Promotion-Comedie/2008/12
19:15 Cei mai frumosi ani
Dawson s creek-Drama/1999/AP
20:00 Batalia pentru viitor
RETURNER-Actiune/2003/15
21:55 Un Nou inceput
Away We Go-Comedie/2009/15
23:40 Strazile insangerate
Streets of Blood-Thriller/2009/15
01:15 Vulcanul 1
VOLCANO - part 1-Actiune/2009/12

AXN

07:00 Survivor
(sua, 2000, actiune-reality, sez 19, ep 15)
08:55 Star Trek: Deep Space Nine
(sua, 1993, s. avent. SF, sez 2, ep 19)
09:55 Star Trek: Deep Space Nine
(sua, 1993, s. avent. SF, sez 2, ep 20)
10:55 Calatori din preistorie
(engl., 2007, f. s. avent., sez 3, ep 3)
11:55 Duval si Moretti
(fra., 2008, s. politist, sez 1, ep 6)
13:00 Pericol iminent
(ger.-sua, 1996, s. avent. SF, sez 2, ep 17)
14:00 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, sez 2, ep 4)
15:00 Survivor
(sua, 2000, actiune-reality, sez 20, ep 11)
16:00 Renovare extrema
(sua, 2003, s.de divert., sez 3, ep 6)
17:00 Echipa speciala
( aus., 2008, s, sez 3, ep 2) (AP)
18:00 Stagiarii
(sua, 2001, s, sez 9, ep 12) (AP)
18:30 Vaporul
(spa., 2011, s. avent. SF, sez 1, ep 6) (AP)
20:05 Ingerii lui Charlie
(sua, 2011, f.s. de act., sez 1, ep 1)
21:05 NCIS: Los Angeles
(sua, 2009, s. politist, sez 2, ep 2)
22:05 Minti criminale
(sua-can., 2005, s. politist, sez 5, ep 10)
23:05 Memorie perfecta
(sua, 2011, s. drama, sez 1, ep 1)
00:05 Printre oameni
(engl., 2008, s, sez 3, ep 5) (AP)
01:20 Hawthorne
(sua, 2009, s, sez 2, ep 6) (12)
02:10 NCIS: Los Angeles
(sua, 2009, s. politist, sez 2, ep 2) (12)
02:55 Echipa speciala
( aus., 2008, s, sez 3, ep 2) (AP)
04:00 Promo

Cinemax

07:00 Scrisori pentru Jenny
(spa.-isr.-arg., 2007, dr. romantic.)
08:40 Viata ca o casa (12)
(sua, 2001, drama)
10:45 Cei mai buni regizori(12)
de la Hollywood (sua, 2009, s)
11:15 Mama si fiica (12)
(sua, 1998, drama)
13:20 Tata in calatorie de serviciu
(jug., 1985, drama) (15)
15:30 Printul lacrimilor
(hongk.-taiv., 2009, drama) (12)
17:30 in cautarea barbatului (12)
perfect (sua, 2008, com.)
18:55 Mama si fiica (12)
(sua, 1998, drama)
21:00 Jack se indragosteste
(sua, 2010, com. rom.) (15)
22:30 Un razboi neprogramat (15)
(engl., 2009, com.)
00:15 Fellini: (15)
Roma (it.-fra., 1972, drama)
02:15 Paturi nefacute (15)
(engl., 2009, com.)
03:55 Impuls ucigas (15)
(sua, 1988, thrill.)
05:25 Jack se indragosteste (15)
(sua, 2010, com. rom.)

HBO

06:00 Piratii care nu fac nimic:
Povesti din tara legumelor
07:30 Spargatorii (12)
(sua, 2008, act. com.)
08:55 Hellboy 2: (12)
Armata de Aur (sua, 2008, actiune)
10:55 Viata pentru sora mea(12)
(sua, 2009, drama)
12:45 Cine este Clark Rockefeller? (12)
(sua, 2010, dram. Bio.)
14:15 Sta sa ploua cu chiftele
(sua, 2009, f. anim.)
15:45 Secretariat
(sua, 2010, drama) (12)
17:55 Omul de otel 2 (12)
(sua, 2010, f. fantas.act.)
20:00 Bine dotat (15)
(sua, 2009, s. com., sez 3, ep 2)
20:30 Plictisit de moarte(15)
(sua, 2009, s. com., sez 3, ep 2)
21:00 Inamicii publici (15)
(sua, 2009, polit.)
23:20 Furios si iute (15)
(sua, 2009, actiune)
01:10 Mistere in Pittsburgh (15)
(sua, 2008, avent.)
02:45 Cosmarul alb (15)
(sua-can.-fra., 2009, polit.)
04:25 Joc in doi (15)
(sua, 2001, com. rom.)

National Geographic

06:00 Paradisuri naturale
Golful Glacier - tarmul Alaskai
07:00 Universul stiut
(sua, 2009, f. s. doc.) - santierul spatial
08:00 Insule (f. s. doc.) - Cuba
09:00 Salbatica Rusie
(sua, 2009, s. doc.) - Kamchatka
10:00 Ghid de calatorie �n cosmos:
Pluto si mai departe
11:00 Cascada Iguacu (f. doc.)
12:00 Viata dupa gratii: Conflict
13:00 Planeta la control
(s. doc. nat.) - Universuri paralele
14:00 Animale la drum
(f. s. doc.) - Rechinii
15:00 Animale la drum
(f. s. doc.) - Caii
16:00 Enigme vechi
(sua, 2010, s. doc.) - Sfantul Graal
17:00 Enigme vechi
(sua, 2010, s. doc.) - Sangele lui Iisus
18:00 Reciclarea uriasilor
(doc.) - Stadionul Yankee
19:00 Reciclarea uriasilor
(doc.) - USS Savannah
20:00 Dezastre in aer
(f. s. doc.) - Crossair 3597
21:00 Tabu
(f. s. doc.) - Jocuri de rol
22:00 Tabu
(f. s. doc.) - Trupuri bizare
23:00 Classified (2010, s. doc.)
(AP) - Khalid Sheikh Mohammed
00:00 Al Doilea Razboi Mondial
(s. doc.) - Infrangere zdrobitoare
01:00 Dezastre in aer
(f. s. doc.) - Crossair 3597
02:00 Tabu
(f. s. doc.) - Jocuri de rol
03:00 Tabu
(f. s. doc.) - Trupuri bizare
04:00 Classified (2010, s. doc.)
(AP) - Khalid Sheikh Mohammed
05:00 Al Doilea Razboi Mondial
(s. doc.) (AP) - Infrangere zdrobitoare

ProCinema

07:00 Redactia
(ceh., 2004, s. com., ep 10) (AP) (reluare)
08:00 Medicina generala
(it., 2007, s, ep 9) (AP) (reluare)
09:15 Bee Movie: povestea unei albine
(sua, 2007, f. anim.)
11:15 Pro Motor
(2007, emis. sport) (reluare)
12:15 Descopera Romania (2004)
12:45 ACASa in bucatarie
(emis. culinara) (reluare)
13:45 Din culisele Hollywood-ului
(2008, doc., ep 43)
14:15 La Bloc
(2003, s. com., ep 344) (AP) (reluare)
15:00 La Bloc
(2003, s. com., ep 345) (AP) (reluare)
15:30 Gossip Girl: Intrigi la New York
(sua, 2007, s, ep 8)
16:30 Osanda
(rom., 1976, actiune) (AP)
19:00 Punct si de la capat
(sua, 2007, drama, ep 7) (AP)
20:00 Amintiri dureroase
(sua, 1999, drama) (AP)
22:00 Emisiune: CineTePrinde
prezentata de Cristian Tudor Popescu(AP)
01:00 Anturaj
(sua, 2004, s, ep 1) (15)
01:30 Anturaj
(sua, 2004, s, ep 2) (15)
02:00 Punct si de la capat
(sua, 2007, drama, ep 7) (AP) (reluare)
02:45 Lumea PRO CINEMA (reluare)

__________________
elvis