Digi TV Film: Program TV: 13-11-11.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film

07:50 Aparatorii dreptatii
Marvel Features-Animatie/2006/12
09:00 Printesa Ghetii
Ice princess-Comedie/2005/AG
10:40 Vizitatorii in America
JUST VISITING-Comedie/2001/12
12:10 Crocodilul Dundee in LA
Crocodile Dundee in L.A-Aventura/2001/12
13:45 Prieteni si atat
JUST FRIENDS- Comedie/2005/12
15:20 Cei mai frumosi ani
Dawson s creek-Drama/1999/AP
16:10 Granicerul
THE SHEPHERD-Actiune/2008/15
17:45 Promovarea
The Promotion-Comedie/2008/12
19:15 Cei mai frumosi ani
Dawson s creek-Drama/1999/AP
20:00 Batalia pentru viitor
RETURNER-Actiune/2003/15
21:55 Un Nou inceput
Away We Go-Comedie/2009/15
23:40 Strazile insangerate
Streets of Blood-Thriller/2009/15
01:15 Vulcanul 1
VOLCANO - part 1-Actiune/2009/12

AXN

07:10 Survivor
(sua, 2000, actiune-reality, sez 19, ep 16) -
08:00 Lumea disparuta
(sua- aus.-can., 1999,avent., sez 1, ep 7)
09:00 Star Trek: Deep Space Nine
(sua, 1993, s. avent. SF, sez 2, ep 21)
10:00 Star Trek: Deep Space Nine
(sua, 1993, s. avent. SF, sez 2, ep 22)
11:00 Calatori din preistorie
(engl., 2007, f. s. avent., sez 3, ep 4)
12:00 Duval si Moretti
(fra., 2008, s. politist, sez 1, ep 7)
13:05 Pericol iminent
(ger.-sua, 1996, s. avent. SF, sez 2, ep 18)
14:05 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, sez 2, ep 5)
15:00 Survivor
(sua, 2000, actiune-reality, sez 20, ep 12)
16:00 Renovare extrema
(sua, 2003, s.de divert., sez 3, ep 7)
17:00 Echipa speciala
( aus., 2008, s, sez 3, ep 3) (AP)
18:00 Stagiarii
(sua, 2001, s, sez 9, ep 13) (AP)
18:30 Internatul
(spa., 2007, s, sez 6, ep 9) (AP)
20:10 Escrocii
(engl., 2004, s, sez 4, ep 3) (12)
21:20 CSI: New York - Criminalistii
(sua-can., 2004, s. politist, sez 6, ep 19)
22:20 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, sez 4, ep 2)
23:20 Lege si dreptate
(sua, 2010, s, sez 2, ep 6) (AP)
00:15 Zoom
00:30 Daune si interese
(sua, 2007, s. politist, sez 3, ep 6)
01:30 CSI: New York - Criminalistii
(sua-can., 2004, s. politist, sez 6, ep 19)
02:20 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, sez 4, ep 2)
03:05 Lege si dreptate
(sua, 2010, s, sez 2, ep 6) (AP)
03:45 Daune si interese
(sua, 2007, s. politist, sez 3, ep 6)

Cinemax

07:00 Un inger la mare (12)
(belg.-can., 2009, drama)
08:25 Ariciul (12)
(fra.-it., 2009, com.)
10:05 Lantul (12)
(sua, 1958, drama, a-n)
11:40 Chipuri (12)
(sua, 1968, drama, a-n)
13:45 Cei mai buni regizori (12)
de la Hollywood (sua, 2009, s)
14:15 O solutie rationala (12)
(sue.-fin.-ger., 2009, com.)
16:00 Spargerea (12)
(sua, 1979, com.)
17:40 Copacul (12)
(fra.- aus., 2010, drama)
19:20 Ariciul (12)
(fra.-it., 2009, com.)
21:00 Miracol in Cracovia (12)
(ung., 2004, drama)
22:40 Hamlet 2 (15)
(sua, 2008, com.)
00:10 Copilaria lui Francie Brady (15)
(sua, 1997, drama)
02:00 Dormitoare (15)
(sua, 2010, drama)
03:25 Exorcistul (18)
(sua, 1973, horror)
05:30 Treme (15)
(sua, 2010, s, sez 2, ep 11)

HBO

06:00 Monstrii de astazi (12)
(it., 2009, com.)
07:45 in bataia vantului (12)
(sua, 1999, drama)
09:30 Bun venit acasa, (12)
Roscoe Jenkins! (sua, 2008, com.)
11:25 Antrenorul (12)
(sua, 2010, com. rom.)
13:00 Lipit de tine (12)
(sua, 2003, com.)
15:00 Prietenie! (12)
(ger.-sua, 2010, com.)
16:50 Oameni mari si fara minte (12)
(sua, 2010, com.)
18:30 Fantasticul domn Fox (12)
(sua, 2009, f. anim.)
20:00 Piratii rock-ului (15)
(engl., 2009, com.)
22:15 Camelot (15)
(irl.-sua-engl., 2011, s. drama, ep 6)
23:05 True Blood (18)
(sua, 2008, s, sez 4, ep 6)
00:05 Intrusul (sua, 1999, drama) (15)
02:40 Fura si fugi (15)
(sua, 2010, actiune)
04:25 Valhalla Rising (18)
(dan.-engl., 2009, actiune)

National Geographic

06:00 Reciclarea uriasilor
(doc.) - USS Savannah
07:00 Cesar si cainii (s. doc.)
- Cricket, Hemingway si Rigby
08:00 In familie: Leii (doc.)
09:00 In familie: Cainii salbatici (doc.)
10:00 Ghid de calatorie �n cosmos:
Marte (f. doc.)
11:00 Classified (2010, s. doc.)
(AP) - Khalid Sheikh Mohammed
12:00 Cesar si cainii (s. doc.)
- Skyler, Cassie si Tori
13:00 Cesar si cainii (s. doc.)
- Ellie, JJ, Oscar si Lola
14:00 Lumi ascunse
(sua, s. doc. nat.) - Porcul african
15:00 Lumi ascunse (sua, s. doc. nat.)
- Raul Iordan - Apa vietii
16:00 Epavele Romei
17:00 Cuirasatul Graf Spee
(engl., 2011, f. doc.)
18:00 Armata germana
a lui Churchill (f. doc.)
19:00 Cine a scufundat Bismarck?
(engl., 2010, f. doc.)
20:00 Classified
(2010, s. doc.) (AP) - Miami
21:00 Generalii lui Hitler
(2011, f. doc.)
22:00 Nazistii:
Plutonul mortii (f. doc.)
23:00 Planeta la control
(s. doc. nat.) - Turism �n spatiu
00:00 Generalii lui Hitler
(2011, f. doc.)
01:00 Nazistii:
Plutonul mortii (f. doc.)
02:00 Planeta la control
(s. doc. nat.) - Turism �n spatiu
03:00 Classified
(2010, s. doc.) (AP) - Miami
04:00 Generalii lui Hitler
(2011, f. doc.)
05:00 Nazistii: Plutonul mortii
(f. doc.)

ProCinema

06:45 Gossip Girl: Intrigi la New York
(sua, 2007, s, ep 8) (AP)
08:45 soricelul familiei
(sua, 2003, f. anim., ep 11)
09:15 Pro Motor
(2007, emis. sport)
10:15 Osanda
(rom., 1976, actiune) (AP) (reluare)
12:45 Zoom in 10
(divertisment) (AP)
13:00 Lumea PRO CINEMA
13:30 Amintiri dureroase
(sua, 1999, drama) (AP) (reluare)
15:30 Gossip Girl: Intrigi la New York
(sua, 2007, s, ep 9)
16:30 Misterul crimei din Manhattan
(sua, 1993, com.) (AP)
19:00 Punct si de la capat
(sua, 2007, drama, ep 8) (AP)
20:00 Poveste de cartier
(rom., 2008, muz.) (AP)
22:15 Ochii de cristal
(it.-spa.-engl., 2004, thrill.) (12)
00:45 Aristocratii
(fra., 2006, com.) (15)
02:15 Anturaj
(sua, 2004, s, ep 3) (15)
02:45 Ochii de cristal
(it.-spa.-engl., 2004, thrill.) (15)
04:30 Lumea PRO CINEMA (reluare)
05:00 Apropo TV (divertisment)

__________________
elvis