Results 1 to 5 of 5

Thread: Keys By Gogoloēe

 1. #1
  Junior Member
  Join Date
  16-05-2006
  Posts
  21
  Uploads
  0

  Thumbs up Keys By Gogoloēe

  ------------------------------------------------------------------
  V 007C00 01 810BADB097AC81FB ;TPS France 13°E
  V 007C00 03 E76B335C0BC44422 ;TPS France 13°E
  V 007C00 07 5515F15621DA6752 ;TPS France 13°E
  V 007C00 08 AFAA50ACBBD8263B ;TPS France 13°E 01/09/2004
  V 007C00 09 2015E1763FE9ED27 ;TPS France 13°E 09/09/2004
  V 007C00 0A 1AA95722DA2222AA ;TPS France 13°E 04/10/2004
  V 007C00 0B 4FC06186E48C357C ;TPS France 13°E 20/10/2004
  V 007C00 0C 8A00CB94FB8A492D ;TPS France 13°E 08/12/2004
  V 007C00 0D 124B6C81861E02B3 ;TPS France 13°E 20/06/2004
  V 007C00 0E CE2F7EBA0AA4DD51 ;TPS France 13°E 25/07/2004
  V 007C00 0F 7A5BB67667140E2B ;TPS France 13°E
  ------------------------------------------------------------------

  Gogoloēe

 2. #2
  Junior Member
  Join Date
  28-06-2006
  Posts
  12
  Uploads
  0

  Re: Keys By Gogoloēe

  Quote Originally Posted by gogoloce View Post
  ------------------------------------------------------------------
  V 007C00 01 810BADB097AC81FB ;TPS France 13°E
  V 007C00 03 E76B335C0BC44422 ;TPS France 13°E
  V 007C00 07 5515F15621DA6752 ;TPS France 13°E
  V 007C00 08 AFAA50ACBBD8263B ;TPS France 13°E 01/09/2004
  V 007C00 09 2015E1763FE9ED27 ;TPS France 13°E 09/09/2004
  V 007C00 0A 1AA95722DA2222AA ;TPS France 13°E 04/10/2004
  V 007C00 0B 4FC06186E48C357C ;TPS France 13°E 20/10/2004
  V 007C00 0C 8A00CB94FB8A492D ;TPS France 13°E 08/12/2004
  V 007C00 0D 124B6C81861E02B3 ;TPS France 13°E 20/06/2004
  V 007C00 0E CE2F7EBA0AA4DD51 ;TPS France 13°E 25/07/2004
  V 007C00 0F 7A5BB67667140E2B ;TPS France 13°E
  ------------------------------------------------------------------

  Gogoloēe
  Gogolce!

  Fjalėn pėr ēelsat nė temėn e kaluar e kisha pikėrisht pėr kėso lloj ēelsash! Edhe pse kishe spjeguar qartė si duhet tė meren dhe tė vihen nė dreambox, megjithate nuk e kam kuptuar mirė! Si mundet kėto ēelsa tė bėhen si ato qė janė tė gatshme? Me sa kam kuptuar ti na sugjeron qė keto ēelsa t'i kopjojmė dhe t'i hudhim nė njė follder tė ri? Ta emėrojmė follderin simbas dėshirės dhe ēelsat vetė bėhen gati! E provova por edhe nė follderin e ri mė dolėn tė njejtat me numra dhe si tė tilla nuk mund t i pėrdor nė dreambox!

  Do t na ndihmosh nėse na tregon pak mė gjėrėsisht. Nė ndėrkohė tė pėrshėndes ty dhe tė gjithė ato qė i hapin ēelsat e digittv.

 3. #3
  Junior Member
  Join Date
  16-05-2006
  Posts
  21
  Uploads
  0

  Gogoloēe

  atehere : Une nuk e kam idene se sa mund te dish ti nga dreambox.por qe te perdoresh mire dreambox duhet te njofesh pak sistem Operativ LINUX po ke arritur te lidhesh dreambox me kompiuterin dhe ke hyre ne kartelat e dreambox atehere je ne rregull.ēdo lloj fili ne format ( tar.bz2 ) ose ( tar ) hidhen ne kartelat ( Var /Tmp ) e dreambox ndersa per ēelsat ne kartelat ( Var/ Keys ). dhe instalohen me ane te ( Remote Control )


  ndersa per ēelsat.?
  nuk duhet te hapesh kartele te re mjafton qe ashtu si i ke ne format (TEX) vetem ndryshoi emrin filit beje (Keylist) dhe fute ne kartelen e dreambox ( Var/Keys) dhe me Evocamd mun te shikoni rregullisht.

 4. #4

  Re: Keys By Gogoloēe

  po me keto celsa a mund ti hedh ne nje aparat tjeter satelitor dhe a i hap kanalet

 5. #5
  Super Moderator benardi's Avatar
  Join Date
  21-01-2009
  Posts
  2,529
  Uploads
  430

  Re: Keys By Gogoloēe

  cuna kujdes se ka nje teme per keys vazhdoni diskutimet te tema me poshte

  http://www.satsupreme.com/showthread...hem-(JO-IRDE*O!!!)

Similar Threads

 1. SoftCam Mr.Keys For All Receiver DVB & ProgDVB - Add All News Keys 05.12.08 (All OK)
  By kingo512 in forum General Discussions: Conditional Access Systems, Encryption and Keys
  Replies: 2
  Last Post: 12-08-2011, 23:35:58
 2. Replies: 1
  Last Post: 05-12-2008, 22:52:54
 3. Replies: 0
  Last Post: 06-06-2006, 23:07:24

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •