Digi TV Film: Program TV: 16-11-11.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film

07:50 Aparatorii dreptatii
Marvel Features-Animatie/2006/12
09:00 Printesa Ghetii
Ice princess-Comedie/2005/AG
10:40 Vizitatorii in America
JUST VISITING-Comedie/2001/12
12:10 Crocodilul Dundee in LA
Crocodile Dundee in L.A-Aventura/2001/12
13:45 Prieteni si atat
JUST FRIENDS- Comedie/2005/12
15:20 Cei mai frumosi ani
Dawson s creek-Drama/1999/AP
16:10 Granicerul
THE SHEPHERD-Actiune/2008/15
17:45 Promovarea
The Promotion-Comedie/2008/12
19:15 Cei mai frumosi ani
Dawson s creek-Drama/1999/AP
20:00 Batalia pentru viitor
RETURNER-Actiune/2003/15
21:55 Un Nou inceput
Away We Go-Comedie/2009/15
23:40 Strazile insangerate
Streets of Blood-Thriller/2009/15
01:15 Vulcanul 1
VOLCANO - part 1-Actiune/2009/12

AXN

07:00 The Amazing Race
(sua, 2001, f. s. avent., sez 17, ep 8)
08:00 American Idol
(sua, 2002, matinal, sez 9, ep 32)
09:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, sez 2, ep 19) (AP)
10:00 Echipa speciala
( aus., 2008, s, sez 2, ep 10) (AP)
11:00 Pericol iminent
(ger.-sua, 1996, s. avent. SF, sez 3, ep 6)
12:00 NCIS: Los Angeles
(sua, 2009, s. politist, sez 1, ep 19)
13:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, sez 2, ep 20)
14:00 The Amazing Race
(sua, 2001, f. s. avent., sez 17, ep 9)
15:00 American Idol
(sua, 2002, matinal, sez 9, ep 33)
16:00 NCIS: Los Angeles
(sua, 2009, s. politist, sez 1, ep 19)
17:00 Echipa speciala
( aus., 2008, s, sez 2, ep 11)
18:00 Pericol iminent
(ger.-sua, 1996, s. avent. SF, sez 3, ep 7)
19:00 NCIS: Los Angeles
(sua, 2009, s. politist, sez 1, ep 20)
21:00 Hawthorne
(sua, 2009, s, sez 2, ep 7) (12)
22:00 Printre oameni
(engl., 2008, s, sez 3, ep 6)
23:05 Confesiunea
(sua, 2011, f.s. de act., sez 1, ep 8)
23:15 NCIS: Los Angeles
(sua, 2009, s. politist, sez 2, ep 3) (
00:15 Memorie perfecta
(sua, 2011, s. drama, sez 1, ep 1)
01:15 Hawthorne
(sua, 2009, s, sez 2, ep 7)
02:05 Printre oameni
(engl., 2008, s, sez 3, ep 6) (AP)
03:05 NCIS: Los Angeles
(sua, 2009, s. politist, sez 2, ep 3)
03:50 Memorie perfecta
(sua, 2011, s. drama, sez 1, ep 1) (AP)
04:50 Promo

Cinemax

07:00 Prima iubire (12)
(sua, 2008, drama)
08:30 Decizii (12)
(sua, 2008, drama)
10:10 Cursa spatiala (12)
(sua, 1983, drama)
12:45 Tata in calatorie de afaceri
(jug., 1985, drama) (12)
15:00 Turcoaz (12)
(belg., 2010, drama)
16:35 Furtuna (12)
(sua, 1982, drama)
18:55 Viata ca o casa (12)
(sua, 2001, drama)
21:00 inselat de Sarah Marshall (15)
(sua, 2008, com. rom.)
22:50 Ultima calatorie (12)
( aus., 2009, drama)
22:51 Ultima calatorie (12)
( aus., 2009, drama)
22:52 Ultima calatorie (12)
( aus., 2009, drama)
22:53 Ultima calatorie (12)
( aus., 2009, drama)
22:54 Ultima calatorie (12)
( aus., 2009, drama)
00:30 Prada usoara (18)
(nor., 2006, horror)
02:05 Viteza vietii (15)
(sua, 2007, drama)
03:30 (Fara titlu) (15)
(sua, 2009, com. muz.)
05:05 inselat de Sarah Marshall (15)
(sua, 2008, com. rom.)

HBO

06:00 Condamnat pe nedrept (12)
(sua, 2010, dram. Bio.)
07:30 Avatar (12)
(sua, 2009, S.F.)
10:10 Zana Maseluta ( (12)
sua-can., 2010, com.)
11:50 Carlitos are sansa vietii (12)
(spa., 2008, avent.)
13:40 Monstrii de astazi (12)
(it., 2009, com.)
15:25 Ziua indragostitilor (12)
(sua, 2010, com. rom.)
17:30 Baaria (12)
(it.-fra., 2009, drama)
20:00 Piratii rock-ului (15)
(engl., 2009, com.)
22:15 Camelot (15)
(irl.-sua-engl., 2011, s. drama, ep 7)
23:05 Predators (18)
(sua, 2010, actiune)
00:50 Fereastra secreta (15)
(sua, 2004, thrill.)
02:25 Razbunarea gemenilor 2 (15)
(sua, 2009, actiune)
04:20 Tatal vitreg (15)
(sua, 2009, thrill.)

National Geographic

06:00 Paradisuri naturale
(sua, s. doc. nat.)
07:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Cazuri speciale
08:00 Intalniri periculoase
(f. s. doc.)
09:00 Universul stiut
(sua, 2009, f. s. doc.)
10:00 Indestructibilii - Cadere libera
11:00 Vanatorii din Ngotto (doc.)
12:00 Mare, mai mare, maxim
(sua-engl., 2008, s. doc.)
13:00 Paradisuri naturale
(sua, s. doc. nat.)
14:00 Universul stiut
(sua, 2009, f. s. doc.)
15:00 Reparatii de top
(sua, 2008, s. doc.)
16:00 Eu, Pradator
(f. s. doc.) - Marele alb
17:00 Salvarea gradinii zoologice
din Kabul (doc.)
18:00 Penitenciar USA
(s. doc.) - Viata de dupa...
19:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Puterea haitei
20:00 Paradisuri naturale
(sua, s. doc. nat.)
21:00 Adevarul
(2011, s. doc.) - Monstrul din Loch Ness
22:00 Real?
(s. doc.) - Monstrii din adancuri
23:00 Penitenciar
(sua, s. doc.) (12) - Hamtramck
00:00 Adevarul
(2011, s. doc.) - Monstrul din Loch Ness
01:00 Real?
(s. doc.) - Monstrii din adancuri
02:00 Paradisuri naturale
(sua, s. doc. nat.)
03:00 Adevarul
(2011, s. doc.) - Monstrul din Loch Ness
04:00 Real?
(s. doc.) - Monstrii din adancuri
05:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Puterea haitei

ProCinema

07:30 Redactia
(ceh., 2004, s. com., ep 12) (AP) (reluare)
08:30 Medicina generala
(it., 2007, s, ep 10) (reluare)
09:45 Teleshopping (recl.)
10:00 Happy Hour (2007, divertisment)
11:15 Teleshopping (recl.)
11:30 ACASa in bucatarie
(emis. culinara) (reluare)
12:30 Redactia
(ceh., 2004, s. com., ep 13) (AP)
13:40 Teleshopping (recl.)
14:00 United States of Tara
(sua, 2009, s. com., ep 3) (AP)
14:30 ACASa in bucatarie
(emis. culinara)
15:30 Medicina generala
(it., 2007, s, ep 11) (AP)
16:45 La Bloc
(2003, s. com., ep 348) (AP) (reluare)
17:30 La Bloc
(2003, s. com., ep 349) (AP) (reluare)
18:00 Seinfeld
(sua, 1990, s. com., ep 113) (AP) (reluare)
18:30 Seinfeld
(sua, 1990, s. com., ep 114) (AP) (reluare)
19:00 La Bloc
(2003, s. com., ep 350) (AP)
19:30 La Bloc
(2003, s. com., ep 351) (AP)
20:00 Supernatural:
Aventuri in lumea intunericului
21:00 Comedia in esenta tare: Seinfeld
(sua, 1990, s. com., ep 115) (AP)
21:30 Comedia in esenta tare: Seinfeld
(sua, 1990, s. com., ep 116)
22:00 Filmul de 10: Petrecere la Vegas
(sua, 2006, com.)
00:00 South Park
(sua, 1997, s. anim., sez 12, ep 5) (15)
00:30 Anturaj
(sua, 2004, s, ep 6) (15)
01:00 M�nchen
(sua, 2005, drama) (15)
03:30 Supernatural:
Aventuri in lumea intunericului
04:15 Lumea PRO CINEMA (reluare)
04:45 Apropo TV (divertisment)

__________________
elvis