Results 1 to 8 of 8

Thread: šelsa per DreamBox

 1. #1
  Junior Member
  Join Date
  16-05-2006
  Posts
  21
  Uploads
  0

  Arrow šelsa per DreamBox

  Pershendetie !

 2. #2
  Junior Member
  Join Date
  16-05-2006
  Posts
  21
  Uploads
  0

  Thumbs up Camd3 Keys


 3. #3
  Junior Member
  Join Date
  16-05-2006
  Posts
  21
  Uploads
  0

 4. #4
  Junior Member
  Join Date
  16-05-2006
  Posts
  21
  Uploads
  0

  Thumbs up Re: šelsa per DreamBox

  Attachment 18860

  Shpresoj qe kjo keylist t'ju ndimoi.

  PERSHENDETIE.
  " SHQIPTARI "

 5. #5
  New Member
  Join Date
  07-07-2006
  Posts
  2
  Uploads
  0

  Re: šelsa per DreamBox

  UnŰ e kam gbox 2.1b, dhe a mund tŰ mŰ kshillosh apo tŰ mŰ ndihmosh mua qŰ tŰ futŰm mŰ njŰ server ku gjendŰn digialb dhe albaniansat.
  pŰrshŰndetje!

 6. #6
  Junior Member
  Join Date
  16-05-2006
  Posts
  21
  Uploads
  0

  Re: šelsa per DreamBox

  un nuk di se ku mund te futesh per digitalb ose albania sat por kush ka Decoder HYUNDAI HSS1000R MUND TI LEXOI kodet me ane te CAM IRDETO qe eshte e integruar ne kete Aparat.ndersa per digitalb nuk di gje.

  http://www.digitalb.tv

 7. #7

  Re: šelsa per DreamBox

  Cowjim nese don server un kam. kontakto me mua. me respekt.

 8. #8
  Junior Member
  Join Date
  28-06-2006
  Posts
  12
  Uploads
  0

  Re: šelsa per DreamBox

  PŰrshŰndetje!

  Assesi tŰ kuptoj se si mund tŰ futen šelsat nŰ drembox kur ato janŰ tŰ vŰna nŰ winword! Jam munduar qŰ t'i fus nŰ folder tŰ ri por nuk bŰhen copy (!), apo unŰ ndoshta gaboj diška?!

  Lus pŰr ndihmŰ, qŰ tani ju falenderoj shumŰ.

Similar Threads

 1. Tutorial generale Dreambox Tutorials and Dreambox Guides
  By Tunimax in forum Dreambox Information and Tutorials
  Replies: 10
  Last Post: 01-08-2010, 03:24:17
 2. wholesale dreambox 500s,dreambox 500c,dreambox 800hd
  By Chinadreambox in forum Dealer Directory
  Replies: 5
  Last Post: 03-04-2010, 00:47:18
 3. HowTo connect the internal HDD of an Enigma 1 Dreambox with an Enigma 2 Dreambox (and
  By lolazoca in forum Dreambox Information and Tutorials
  Replies: 0
  Last Post: 01-03-2009, 18:26:53
 4. digitalb celsa ndihme???????????
  By javolgr in forum Albanian / Shqip
  Replies: 4
  Last Post: 03-10-2006, 22:45:53
 5. Dreambox 7000S images into Dreambox 7020
  By enriquerif in forum Dreambox
  Replies: 2
  Last Post: 12-03-2006, 10:32:23

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •