Digi TV Film: Program TV: 19-11-11.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film

07:50 Aparatorii dreptatii
Marvel Features-Animatie/2006/12
09:00 Printesa Ghetii
Ice princess-Comedie/2005/AG
10:40 Vizitatorii in America
JUST VISITING-Comedie/2001/12
12:10 Crocodilul Dundee in LA
Crocodile Dundee in L.A-Aventura/2001/12
13:45 Prieteni si atat
JUST FRIENDS- Comedie/2005/12
15:20 Cei mai frumosi ani
Dawson s creek-Drama/1999/AP
16:10 Granicerul
THE SHEPHERD-Actiune/2008/15
17:45 Promovarea
The Promotion-Comedie/2008/12
19:15 Cei mai frumosi ani
Dawson s creek-Drama/1999/AP
20:00 Batalia pentru viitor
RETURNER-Actiune/2003/15
21:55 Un Nou inceput
Away We Go-Comedie/2009/15
23:40 Strazile insangerate
Streets of Blood-Thriller/2009/15
01:15 Vulcanul 1
VOLCANO - part 1-Actiune/2009/12

AXN

07:00 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, sez 2, ep 6)
08:00 Lumea disparuta
(sua- aus.-can., 1999,avent., sez 1, ep 8)
09:00 Star Trek: Deep Space Nine
(sua, 1993, s. avent. SF, sez 2, ep 23)
10:00 Star Trek: Deep Space Nine
(sua, 1993, s. avent. SF, sez 2, ep 24)
11:00 Calatori din preistorie
(engl., 2007, f. s. avent., sez 3, ep 5)
12:00 Duval si Moretti
(fra., 2008, s. politist, sez 1, ep 8)
13:05 Pericol iminent
(ger.-sua, 1996, s. avent. SF, sez 2, ep 19)
14:05 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, sez 2, ep 6)
15:00 Survivor
(sua, 2000, actiune-reality, sez 20, ep 13)
16:00 Renovare extrema
(sua, 2003, s.de divert., sez 3, ep 8)
17:00 Echipa speciala
( aus., 2008, s, sez 3, ep 4)
18:00 Stagiarii
(sua, 2001, s, sez 5, ep 1) (
18:30 Vaporul
(spa., 2011, s. avent. SF, sez 1, ep 7)
20:05 Ingerii lui Charlie
(sua, 2011, f.s. de act., sez 1, ep 2
21:05 NCIS: Los Angeles
(sua, 2009, s. politist, sez 2, ep 3)
22:05 Minti criminale
(sua-can., 2005, s. politist, sez 5, ep 11)
23:05 Memorie perfecta
(sua, 2011, s. drama, sez 1, ep 2)
00:05 Confesiunea
(sua, 2011, f.s. de act.) (A
01:20 Printre oameni
(engl., 2008, s, sez 3, ep 6)
02:30 Hawthorne
(sua, 2009, s, sez 2, ep 7)
03:15 NCIS: Los Angeles
(sua, 2009, s. politist, sez 2, ep 3)
04:00 Echipa speciala
( aus., 2008, s, sez 3, ep 4) (AP)
05:00 Promo

Cinemax

07:00 O saptamana (12)
(can., 2008, drama)
08:35 intalnire cu un necunoscut (15)
(hol., 1996, drama)
09:55 Cei mai buni regizori (12)
de la Hollywood (sua, 2009, s)
10:25 Val de caldura (12)
(can., 2009, drama)
12:10 Unde ingerii nu calca (12)
(engl., 1991, drama)
14:05 Asfalt fierbinte (12)
(sua, 1974, drama)
15:55 Ultimul joc (12)
(sua, 1988, drama)
17:50 O saptamana (12)
(can., 2008, drama)
19:25 Povestea lui Despereaux
(engl.-sua, 2008, f. anim.)
21:00 Povestea nasterii (12)
(engl., 2009, com. de fam.)
22:45 Cu placere! (15)
(sua, 2010, com.)
00:15 Cursa mortala (18)
(sua, 2008, actiune)
02:05 Departe de casa (15)
(sua, 1988, drama)
03:50 Frumoasa Kate (15)
( aus., 2009, drama)
05:30 Joc periculos 4 (18)
(sua, 2010, polit.)

HBO

06:00 Natalee Holloway (12)
(sua, 2009, dram. Bio.)
07:30 Afurisitul de telefon (12)
(sua-ger., 2000, com.)
09:05 Karate Kid (12)
(sua-chi., 2010, actiune)
11:25 Marmaduke (12)
(sua, 2010, com. de fam.)
12:55 Mama copilului meu (12)
(sua, 2008, com.)
14:35 Sotia calatorului in timp(12)
(sua, 2009, dr. romantic.)
16:20 Cu totii sunt bine (12)
(sua-it., 2009, drama)
18:00 Concertul (12)
(fra.-it.-rom., 2009, com.)
20:00 Bine dotat (15)
(sua, 2009, s. com., sez 3, ep 3)
20:30 Plictisit de moarte (15)
(sua, 2009, s. com., sez 3, ep 3)
21:00 Pacatoasa (12)
(sua, 2010, com. rom.)
22:35 Doina groparilor (12)
(rom., 2011, f. doc.)
23:35 Piratii rock-ului(15)
(engl., 2009, com.)
01:50 Cosmarul de pe Elm Street (18)
(sua, 2010, thrill.)
03:25 Cazul 39 (15)
(sua-can., 2008, thrill.)
05:15 Oxigen(12)

National Geographic

06:00 Paradisuri naturale
(sua, s. doc. nat.)
07:00 Universul stiut
(sua, 2009, f. s. doc.)
08:00 Insule
(f. s. doc.) - Cipru
09:00 Salbatica Rusie
(sua, 2009, s. doc.)
10:00 Plastiki: Constructia
11:00 Indestructibilii - Cadere libera
12:00 Viata dupa gratii:
Protestul
13:00 Planeta la control
(s. doc. nat.) - Turism in spatiu
14:00 Bio-impact: Jungla (doc.)
15:00 Bio-impact: Savana (doc.)
16:00 Enigme vechi
(sua, 2010, s. doc.) - Arte oculte
17:00 Evanghelia dupa Iuda (doc.)
18:00 Reciclarea uriasilor
(doc.) - Volvo Globetrotter
19:00 Reciclarea uriasilor
(doc.) - Naveta spatiala
20:00 Dezastre in aer
(f. s. doc.) - Tradat de avion
21:00 Tabu
(f. s. doc.) - Dependenta
22:00 Tabu
(f. s. doc.) - Testul focului
23:00 Classified
(2010, s. doc.) - Razboiul dronelor
00:00 Al Doilea Razboi Mondial
(s. doc.) - socul
01:00 Dezastre in aer
(f. s. doc.) - Tradat de avion
02:00 Tabu
(f. s. doc.) - Dependenta
03:00 Tabu
(f. s. doc.) - Testul focului
04:00 Classified
(2010, s. doc.) (AP) - Razboiul dronelor
05:00 Al Doilea Razboi Mondial
(s. doc.) (AP) - socul

ProCinema

07:30 Redactia
(ceh., 2004, s. com., ep 15) (AP) (reluare)
08:45 Medicina generala
(it., 2007, s, ep 12) (AP) (reluare)
10:00 Pro Motor
(2007, emis. sport) (reluare)
10:30 Descopera Romania (2004)
11:00 ACASa in bucatarie
(emis. culinara) (reluare)
12:00 Atacul martienilor
(sua, 1996, act. com.) (AP)
14:00 Din culisele Hollywood-ului
(2008, doc., ep 44)
14:30 La Bloc
(2003, s. com., ep 354) (AP) (reluare)
15:15 La Bloc
(2003, s. com., ep 355) (AP) (reluare)
15:45 Gossip Girl: Intrigi la New York
(sua, 2007, s, ep 10)
16:45 Accident (rom., 1976) (AP)
19:00 Punct si de la capat
(sua, 2007, drama, ep 9)
20:00 Nevasta sub acoperire
(can., 2007, polit.) (AP)
22:00 La hotarul dintre viata si moarte
(can.-sua, 1998, dr. razb.) (15)
01:45 Anturaj
(sua, 2004, s, ep 9) (15)
02:15 Lumea PRO CINEMA
(reluare)

__________________
elvis