Digi TV Film: Program TV: 20-11-11.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film

07:50 Aparatorii dreptatii
Marvel Features-Animatie/2006/12
09:00 Printesa Ghetii
Ice princess-Comedie/2005/AG
10:40 Vizitatorii in America
JUST VISITING-Comedie/2001/12
12:10 Crocodilul Dundee in LA
Crocodile Dundee in L.A-Aventura/2001/12
13:45 Prieteni si atat
JUST FRIENDS- Comedie/2005/12
15:20 Cei mai frumosi ani
Dawson s creek-Drama/1999/AP
16:10 Granicerul
THE SHEPHERD-Actiune/2008/15
17:45 Promovarea
The Promotion-Comedie/2008/12
19:15 Cei mai frumosi ani
Dawson s creek-Drama/1999/AP
20:00 Batalia pentru viitor
RETURNER-Actiune/2003/15
21:55 Un Nou inceput
Away We Go-Comedie/2009/15
23:40 Strazile insangerate
Streets of Blood-Thriller/2009/15
01:15 Vulcanul 1
VOLCANO - part 1-Actiune/2009/12

AXN

07:00 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, sez 2, ep 7)
08:00 Lumea disparuta
(sua- aus.-can., 1999, avent., sez 1, ep 9)
09:00 Star Trek: Deep Space Nine
(sua, 1993, s. avent. SF, sez 2, ep 25
10:00 Star Trek: Deep Space Nine
(sua, 1993, s. avent. SF, sez 2, ep 26)
11:00 Calatori din preistorie
(engl., 2007, f. s. avent., sez 3, ep 6)
12:00 Duval si Moretti
(fra., 2008, s. politist, sez 1, ep 9)
13:05 Pericol iminent
(ger.-sua, 1996, s. avent. SF, sez 2, ep 20)
14:05 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, sez 2, ep 7)
15:00 Survivor
(sua, 2000, actiune-reality, sez 20, ep 14)
16:00 Renovare extrema
(sua, 2003, s.de divert., sez 3, ep 9)
17:00 Echipa speciala
( aus., 2008, s, sez 3, ep 5) (AP)
18:05 Stagiarii
(sua, 2001, s, sez 5, ep 2) (AP)
18:35 Internatul
(spa., 2007, s, sez 6, ep 10) (AP)
20:00 Escrocii
(engl., 2004, s, sez 4, ep 4)
21:10 CSI: New York - Criminalistii
(sua-can., 2004, s. politist, sez 6, ep 20)
22:10 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, sez 4, ep 3)
23:10 Lege si dreptate
(sua, 2010, s, sez 2, ep 7)
00:05 Zoom
00:20 Daune si interese
(sua, 2007, s. politist, sez 3, ep 7)
01:20 CSI: New York - Criminalistii
(sua-can., 2004, s. politist, sez 6, ep 20)
02:10 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, sez 4, ep 3
02:55 Lege si dreptate
(sua, 2010, s, sez 2, ep 7)
03:40 Daune si interese
(sua, 2007, s. politist, sez 3, ep 7)
04:40 Promo

Cinemax

07:00 Povestea lui Despereaux
(engl.-sua, 2008, f. anim.)
08:40 Dragoste si baschet (12)
(sua, 2000, dr. romantic.)
10:45 Povestea nasterii (12)
(engl., 2009, com. de fam.)
12:30 Prietenia (12)
(can., 2008, drama)
14:10 Zona crepusculara: (12)
Filmul (sua, 1983, horror)
15:50 Viata mea de caine (12)
(sue., 1985, drama)
17:30 Comedia erotica a unei nopti
de vara (sua, 1982, com.) (12)
18:55 Dragoste si baschet (12)
(sua, 2000, dr. romantic.)
21:00 Ricoseu (15)
(dan., 2010, drama)
22:35 Chungking Express (15)
(hongk., 1994, dr. romantic.)
00:15 Gigola (15)
(fra., 2010, drama)
02:00 Gloriosul an 1939 (15)
(engl., 2009, drama)
04:10 Ricoseu (15)
(dan., 2010, drama)
05:45 Cappadocia (18)
(sua-mex., 2007, s, ep 1)

HBO

06:00 Scandalul majoretelor (12)
(sua, 2008, dram. Bio.)
07:30 Azi 13, maine 30 de ani (12)
(sua, 2004, com.)
09:05 Condamnat pe nedrept (12)
(sua, 2010, dram. Bio.)
10:35 Pacatoasa (12)
(sua, 2010, com. rom.)
12:10 Ziua indragostitilor (12)
(sua, 2010, com. rom.)
14:15 Cum sa-ti dresezi dragonul
(sua, 2010, f. anim.)
15:55 Avatar (12)
(sua, 2009, S.F.)
18:35 Caini si pisici:
Razbunarea lui Kitty Galore
20:00 Jocuri la nivel inalt (15)
(sua-engl., 2009, thrill.)
22:05 Camelot (15)
(irl.-sua-engl., 2011, s. drama, ep 7)
22:55 True Blood (18)
(sua, 2008, s, sez 4, ep 7)
23:55 Resident Evil: (18)
Viata de apoi(engl.-ger.-sua,2010)
01:30 Marele soldatel (15)
(chi.-hongk., 2010, actiune)
03:05 Oxigen(12)
03:50 Jocuri la nivel inalt (15)
(sua-engl., 2009, thrill.)

National Geographic

06:00 Reciclarea uriasilor
(doc.) - Naveta spatiala
07:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Bella, Big Boy si Gracie
08:00 Striker! (f. doc.)
09:00 Ultimul lynx din Spania (doc.)
10:00 Plastiki: Calatoria
11:00 Classified
(2010, s. doc.) (AP) - Razboiul dronelor
12:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Maya, Sara si Lily
13:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Stella, Nala si Phoebe
14:00 Uriasii
(f. s. doc.) - Elefantul
15:00 Uriasii
(f. s. doc.) - Girafa
16:00 Terra la radiografie
(sua, 2011, f. doc.)
18:00 Monstri cosmici (doc.)
19:00 Gheturi in pericol (doc.)
20:00 Classified
(2010, s. doc.) (AP) - New York
21:00 JFK: Glontul ratacit (s. doc.)
22:00 Classified
(2010, s. doc.) - ONU
23:00 Planeta la control
(s. doc. nat.)
00:00 JFK: Glontul ratacit (s. doc.)
01:00 Classified
(2010, s. doc.) - ONU
02:00 Planeta la control
(s. doc. nat.)
03:00 Classified
(2010, s. doc.) - New York
04:00 JFK:
Glontul ratacit (s. doc.)
05:00 Classified
(2010, s. doc.) (AP) - ONU

ProCinema

08:00 Gossip Girl: Intrigi la New York
(sua, 2007, s, ep 10) (AP)
09:15 soricelul familiei
(sua, 2003, f. anim., ep 12)
09:45 Pro Motor
(2007, emis. sport)
10:15 Punct si de la capat
(sua, 2007, drama, ep 9) (AP)
11:15 Accident
(rom., 1976) (AP) (reluare)
13:15 Zoom in 10
(divertisment) (AP)
13:30 Lumea PRO CINEMA
14:00 Nevasta sub acoperire
(can., 2007, polit.) (AP) (reluare)
16:00 Gossip Girl: Intrigi la New York
(sua, 2007, s, ep 11)
17:00 Mama mea vitrega e extraterestra
(sua, 1988, com.) (AP)
19:00 Punct si de la capat
(sua, 2007, drama, ep 10) (AP)
20:00 Pacala se intoarce
(rom., 2005, com.) (AP)
23:15 Transport secret
(sua, 2006, actiune) (12)
01:15 Anturaj
(sua, 2004, s, ep 10) (15)
01:45 Aristocratii
(fra., 2006, com.) (15)
03:00 Transport secret
(sua, 2006, actiune) (12) (reluare)
04:30 Lumea PRO CINEMA (reluare)
05:00 Apropo TV (divertisment)

__________________
elvis