Results 1 to 4 of 4

Thread: Martesa kartė-marrės (pairing)

 1. #1
  Super Moderator benardi's Avatar
  Join Date
  21-01-2009
  Posts
  2,527
  Uploads
  430

  Martesa kartė-marrės (pairing)

  Martesa kartė-marrės (pairing)


  nje pyetje ju lutem ne lidhje me temen me siper

  me del vazhdimisht kjo me siper sikur nuk eshte lexuar por ne fakt une e kam lexuar postin edhe me pare por me del sikur nuk eshte lexuar

  ka ndonje qe mund te me sqaroje,faleminderit....

 2. #2
  VIP Member fushkrujs's Avatar
  Join Date
  19-06-2009
  Posts
  2,585
  Uploads
  1,070

  Re: Martesa kartė-marrės (pairing)

  ajo te del per arsye se sot ka marre pjese ne votim nje antar dhe per kete arsye ajo Teme del Gjithmone siper sado askush nuk ka shkruajtur,
  nese e shikon BIG BOBI ka shkruar per here te fundit me date 27-09-2011, 20:34:24 kurse e shikon nga jasht te tregon daten e sotshme BIG BOBI
  Today, 11:48:17,
  dmth sado askush nuk shkruan nese dikush merr pjese ne votim del se dikush ka shkruajtur dhe keshtu ju del Antareve si i palexuar,
  besoj se pak a shum ju a shpjegova.

 3. #3
  Super Moderator benardi's Avatar
  Join Date
  21-01-2009
  Posts
  2,527
  Uploads
  430

  Re: Martesa kartė-marrės (pairing)

  Quote Originally Posted by fushkrujs View Post
  ajo te del per arsye se sot ka marre pjese ne votim nje antar dhe per kete arsye ajo Teme del Gjithmone siper sado askush nuk ka shkruajtur,
  nese e shikon BIG BOBI ka shkruar per here te fundit me date 27-09-2011, 20:34:24 kurse e shikon nga jasht te tregon daten e sotshme BIG BOBI
  Today, 11:48:17,
  dmth sado askush nuk shkruan nese dikush merr pjese ne votim del se dikush ka shkruajtur dhe keshtu ju del Antareve si i palexuar,
  besoj se pak a shum ju a shpjegova.
  prsh

  po,po, te kuptova drejt, shume flm per sqarimin

  kaloni mire

 4. #4
  Super Moderator missoervin's Avatar
  Join Date
  24-12-2008
  Location
  www.satsupreme.com
  Posts
  2,650
  Uploads
  226

  Re: Martesa kartė-marrės (pairing)

  Meqe e zgjidhet tema mbyllet.

Similar Threads

 1. Question Martesa kartė-marrės (pairing)
  By j.l.k. in forum Albanian / Shqip
  Replies: 253
  Last Post: 21-11-2012, 10:18:42
 2. Replies: 10
  Last Post: 12-10-2010, 12:28:22
 3. HD+ Karte im Test
  By kiliantv in forum HD, UHD und 3D
  Replies: 0
  Last Post: 02-11-2009, 16:48:24
 4. Update Canal Digital begins Conax card pairing
  By <<ELVIS>> in forum Daily Satellite TV News
  Replies: 0
  Last Post: 30-04-2009, 13:40:36
 5. ORF Karte erstellen
  By MisterX GSMFree in forum German / Deutsch
  Replies: 1
  Last Post: 19-03-2006, 12:02:24

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •