Digi TV Film: Program TV: 24-11-11.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film

07:50 Aparatorii dreptatii
Marvel Features-Animatie/2006/12
09:00 Printesa Ghetii
Ice princess-Comedie/2005/AG
10:40 Vizitatorii in America
JUST VISITING-Comedie/2001/12
12:10 Crocodilul Dundee in LA
Crocodile Dundee in L.A-Aventura/2001/12
13:45 Prieteni si atat
JUST FRIENDS- Comedie/2005/12
15:20 Cei mai frumosi ani
Dawson s creek-Drama/1999/AP
16:10 Granicerul
THE SHEPHERD-Actiune/2008/15
17:45 Promovarea
The Promotion-Comedie/2008/12
19:15 Cei mai frumosi ani
Dawson s creek-Drama/1999/AP
20:00 Batalia pentru viitor
RETURNER-Actiune/2003/15
21:55 Un Nou inceput
Away We Go-Comedie/2009/15
23:40 Strazile insangerate
Streets of Blood-Thriller/2009/15
01:15 Vulcanul 1
VOLCANO - part 1-Actiune/2009/12

AXN

07:00 American Idol
(sua, 2002, matinal, sez 9, ep 38)
08:00 Lumea disparuta
(sua- aus.-can., 1999,avent., sez 1, ep 2)
09:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, sez 3, ep 4)
10:00 Echipa speciala
( aus., 2008, s, sez 2, ep 16)
11:00 Pericol iminent
(ger.-sua, 1996, s. avent. SF, sez 3, ep 12)
12:00 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, sez 2, ep 1)
13:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, sez 3, ep 5)
14:00 American Idol
(sua, 2002, matinal, sez 9, ep 39)
14:55 Echipa speciala
( aus., 2008, s, sez 2, ep 17) (
16:00 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, sez 2, ep 1)
17:00 Lumea disparuta
(sua- aus.-can., 1999,avent., sez 1, ep 3)
18:00 Pericol iminent
(ger.-sua, 1996, s. avent. SF, sez 3, ep 13)
19:00 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, sez 2, ep 2)
20:00 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, sez 4, ep 4)
21:00 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, sez 4, ep 4)
21:55 Zoom
22:10 Memorie perfecta
(sua, 2011, s. drama, sez 1, ep 3)
23:10 Lege si dreptate
(sua, 2010, s, sez 2, ep 8)
00:10 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, sez 4, ep 4)
01:10 Memorie perfecta
(sua, 2011, s. drama, sez 1, ep 3)
02:05 Lege si dreptate
(sua, 2010, s, sez 2, ep 8)
02:50 Pericol iminent
(ger.-sua, 1996, s. avent. SF, sez 3, ep 13)
03:50 Promo

Cinemax

07:00 Mama si fiica (12)
(sua, 1998, drama)
09:05 Prima iubire (12)
(sua, 2008, drama)
10:35 O saptamana (12)
(can., 2008, drama)
12:10 Ameteala (12)
(sua, 1958, thrill.)
14:15 De la carte la film
(can., s. doc.) (12)
14:40 Whisky cu votca
(ger., 2009, com.) (12)
16:20 Celine si Julie se plimba cu barca
(fra., 1974, com.)(12)
19:30 Prima iubire (12)
(sua, 2008, drama)
21:00 Prieteni model(15)
(sua, 2008, com.)
22:40 Iubirea nu exista (12)
(it., 2009, f. de scurt m.)
23:00 Cappadocia (18)
(sua-mex., 2007, s, ep 2)
00:25 Pasiuni periculoase (18)
(engl., 2009, drama)
01:50 Cursa mortala (18)
(sua, 2008, actiune)
03:40 Afaceri riscante (15)
(sua, 1983, com.)
05:20 Prieteni model (15)
(sua, 2008, com.)

HBO

06:00 Vechi tovarasi (12)
(sua, 2009, com. de fam.)
07:30 Oameni mari si fara minte
(sua, 2010, com.) (12)
09:10 Carlitos are sansa vietii
(spa., 2008, avent.) (12)
11:00 Cele doua fete ale dragostei
(sua, 1996, com. rom.) (12)
13:05 infruntarea titanilor (12)
(engl.-sua, 2010, avent.)
14:50 Adam (12)
(sua, 2009, dr. romantic.)
16:30 Joi (24 Noiembrie)
20:00 tinta legitima (12)
(sua-earabeu, 2010, actiune)
21:50 Oxigen(12)
22:35 Al optulea cerc (18)
(sua, 2009, horror)
00:00 Tantra (18)
(ceh., 2010, f. doc.)
01:20 True Blood (18)
(sua, 2008, s, sez 4, ep 7)
02:20 Cazul 39 (15)
(sua-can., 2008, thrill.)
04:10 Ultima casa pe stanga (18)
(sua, 2009, horror)

National Geographic

06:00 Paradisuri naturale
Kamchatka - Siberia interzisa
07:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Hardy
08:00 Eu, Pradator
(f. s. doc.) - Orca
09:00 Adevarul
(2011, s. doc.) - Regele Arthur
10:00 Real?
(s. doc.) - Regele Arthur
11:00 Razboiul insectelor (doc.)
12:00 ReparaTii de top
(sua, 2008, s. doc.) - Turnul solar
13:00 Paradisuri naturale
Kamchatka - Siberia interzisa
14:00 Adevarul
(2011, s. doc.) - Regele Arthur
15:00 ReparaTii de top
(sua, 2008, s. doc.) - Teleschi
16:00 Pradatori preistorici:
Phorusrhacidae
17:00 Sumatra:
Ultimii tigri (doc.)
18:00 Penitenciar
(sua, s. doc.) - Pradatori dupa gratii
19:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Pekaso, Yogi si Smokey
20:00 Paradisuri naturale
Ngorongoro - Leaganul vieTii
21:00 Insule
(f. s. doc.) - Galapagos
22:00 Salbatica Rusie
In nordul arctic
23:00 Penitenciar
(sua, s. doc.) - Bande rivale
00:00 Insule
(f. s. doc.) - Galapagos
01:00 Salbatica Rusie
In nordul arctic
02:00 Paradisuri naturale
Ngorongoro - Leaganul vieTii
03:00 Insule
(f. s. doc.) - Galapagos
04:00 Salbatica Rusie
(sua, 2009, s. doc.) - In nordul arctic
05:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Pekaso, Yogi si Smokey

ProCinema

07:30 Redactia
(ceh., 2004, s. com., ep 18) (AP) (reluare)
08:30 Medicina generala
(it., 2007, s, ep 14) (AP) (reluare)
09:45 Teleshopping (recl.)
10:00 Happy Hour (2007, divertisment)
11:15 Teleshopping (recl.)
11:30 ACASa in bucatarie
(emis. culinara) (reluare)
12:30 Redactia
(ceh., 2004, s. com., ep 19) (AP)
13:40 Teleshopping (recl.)
14:00 United States of Tara
(sua, 2009, s. com., ep 9) (AP)
14:30 ACASa in bucatarie
(emis. culinara)
15:30 Medicina generala
(it., 2007, s, ep 15) (AP)
16:45 La Bloc
(2003, s. com., ep 360) (AP) (reluare)
17:30 La Bloc
(2003, s. com., ep 361) (AP) (reluare)
18:00 Seinfeld
(sua, 1990, s. com., ep 123) (AP) (reluare)
18:30 Seinfeld
(sua, 1990, s. com., ep 124) (AP) (reluare)
19:00 La Bloc
(2003, s. com., ep 362) (AP)
19:30 La Bloc
(2003, s. com., ep 363) (AP)
20:00 Terminatorul: Razboiul continua
(sua, 2008, s, ep 1) (12)
21:00 Comedia in esenta tare: Seinfeld
(sua, 1990, s. com., ep 125) (AP)
21:30 Comedia in esenta tare: Seinfeld
(sua, 1990, s. com., ep 126) (AP)
22:00 Filmul de 10: Jocul presedintilor
(sua, 1996, com.) (12)
00:00 South Park
(sua, 1997, s. anim., sez 12, ep 11) (15)
00:30 Anturaj
(sua, 2004, s, ep 14) (15)
01:00 Jocul presedintilor
(sua, 1996, com.) (12) (reluare)
02:30 Terminatorul: Razboiul continua
(sua, 2008, s, ep 1) (12)
03:15 South Park
(sua, 1997, s. anim., sez 12, ep 11) (15)
03:45 Lumea PRO CINEMA (reluare)
04:15 Apropo TV (divertisment)

__________________
elvis