Digi TV Film: Program TV: 26-11-11.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film

07:50 Aparatorii dreptatii
Marvel Features-Animatie/2006/12
09:00 Printesa Ghetii
Ice princess-Comedie/2005/AG
10:40 Vizitatorii in America
JUST VISITING-Comedie/2001/12
12:10 Crocodilul Dundee in LA
Crocodile Dundee in L.A-Aventura/2001/12
13:45 Prieteni si atat
JUST FRIENDS- Comedie/2005/12
15:20 Cei mai frumosi ani
Dawson s creek-Drama/1999/AP
16:10 Granicerul
THE SHEPHERD-Actiune/2008/15
17:45 Promovarea
The Promotion-Comedie/2008/12
19:15 Cei mai frumosi ani
Dawson s creek-Drama/1999/AP
20:00 Batalia pentru viitor
RETURNER-Actiune/2003/15
21:55 Un Nou inceput
Away We Go-Comedie/2009/15
23:40 Strazile insangerate
Streets of Blood-Thriller/2009/15
01:15 Vulcanul 1
VOLCANO - part 1-Actiune/2009/12

AXN

07:00 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, sez 2, ep 8)
08:00 Lumea disparuta
(sua- aus.-can., 1999avent., sez 1, ep 10)
09:00 Star Trek: Deep Space Nine
(sua, 1993, s. avent. SF, sez 3, ep 1
10:00 Star Trek: Deep Space Nine
(sua, 1993, s. avent. SF, sez 3, ep 2)
11:00 Calatori din preistorie
(engl., 2007, f. s. avent., sez 3, ep 7)
12:00 Duval si Moretti
(fra., 2008, s. politist, sez 1, ep 10)
13:05 Pericol iminent
(ger.-sua, 1996, s. avent. SF, sez 2, ep 21)
14:05 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, sez 2, ep 8)
15:00 Survivor
(sua, 2000, actiune-reality, sez 20, ep 15)
16:55 Echipa speciala
( aus., 2008, s, sez 3, ep 6)
17:55 Stagiarii
(sua, 2001, s, sez 5, ep 3)
18:25 Vaporul
(spa., 2011, s. avent. SF, sez 1, ep 8)
20:00 Ingerii lui Charlie
(sua, 2011, f.s. de act., sez 1, ep 3)
21:00 NCIS: Los Angeles
(sua, 2009, s. politist, sez 2, ep 4)
22:00 Minti criminale
(sua-can., 2005, s. politist, sez 5, ep 12)
23:00 Memorie perfecta
(sua, 2011, s. drama, sez 1, ep 3)
00:00 Printre oameni
(engl., 2008, s, sez 3, ep 7)
01:15 Hawthorne
(sua, 2009, s, sez 2, ep 8) (
02:10 NCIS: Los Angeles
(sua, 2009, s. politist, sez 2, ep 4)
02:55 Echipa speciala
( aus., 2008, s, sez 3, ep 6)
04:00 Echipa speciala
( aus., 2008, s, sez 3, ep 4)
05:00 Promo

Cinemax

07:00 America (12)
(sua-can., 2009, drama)
08:35 Pe lacul auriu (18)
(sua, 1981, drama)
10:20 De la carte la film (12)
(can., s. doc.)
10:50 Dragostea unui presedinte american
(sua, 1995, com. rom.)
12:40 Miracol in Cracovia (12)
(ung., 2004, drama)
14:15 Lumea jucariilor(12)
(ger., 2007, f. de scurt m.)
14:30 Cafea cu lapte (12)
(belg.-fra., 1993, com.)
16:05 Decizii (12)
(sua, 2008, drama)
17:45 Un inger la mare (12)
(belg.-can., 2009, drama)
19:10 Pe lacul auriu (18)
(sua, 1981, drama)
21:00 Mulan: (15)
Printesa razboinica (sua-chi., 2009, avent.)
23:00 Clubul Bang Bang(18)
00:35 Bird (sua, 1988, drama) (15)
03:15 Purple Rain (sua, 1984, dr. muz.)
(15)
05:05 15 minute (12)
(ger., 2007, f. de scurt m.)
05:25 Clubul Bang Bang(18)

HBO

06:00 Da! (12)
(ger., 2008, com. rom.)
07:35 Diagnostic: (12)
tulburare bipolara (sua, 2010, f. doc.)
08:30 O trupa de amatori (12)
(engl., 2008, com.)
10:05 Master and Commander:
La capatul Pamantului
12:20 Prietenie! (12)
(ger.-sua, 2010, com.)
14:10 Amor in stil italian (12)
(sua, 2007, com. rom.)
15:55 Iar tu?! (12)
(sua, 2010, com.)
17:40 Concert aniversar -
Rock and Roll Hall of Fame
20:00 Bine dotat(15)
(sua, 2009, s. com., sez 3, ep 4)
20:30 Plictisit de moarte (15)
(sua, 2009, s. com., sez 3, ep 4)
21:00 O relatie speciala (12)
(engl.-sua, 2010, dr. ist.)
22:35 Jocuri la nivel inalt (15)
(sua-engl., 2009, thrill.)
00:40 Reteaua de socializare (15)
(sua, 2010, drama)
02:40 Capsuni in aprilie (12)
(2008, scurt m.)
03:00 Destinatie finala 4(18)
(sua, 2009, horror)
04:20 Surori de sange (18)
(sua, 2009, horror)

National Geographic

06:00 Paradisuri naturale
Canyonlands - Vestul salbatic
07:00 Universul stiut
(sua, 2009, f. s. doc.) - Sfarsitul lumii
08:00 Insule
(f. s. doc.) - Galapagos
09:00 Salbatica Rusie
(sua, 2009, s. doc.) - �n nordul arctic
10:00 Cuirasatul Graf Spee
(engl., 2011, f. doc.)
11:00 Indestructibilii
- Prabusit cu elicopterul
12:00 Viata dupa gratii:
O lume fara barbati
13:00 Planeta la control
(s. doc. nat.) - Piratii lui Benjamin Franklin
14:00 Savana
(f. doc.) - Politica de porc
14:30 Savana
(f. doc.) - Olimpiada
15:00 Pradatori �n pericol
16:00 Enigme celebre
(f. s. doc.) - Sitting Bull
16:30 Enigme celebre
(f. s. doc.) - Lawrence al Arabiei
17:00 Enigme celebre
(f. s. doc.) - Alexandru cel Mare
17:30 Enigme celebre
(f. s. doc.) - Saladin
18:00 Secrete vechi:
Faraonul de argint (f. doc.)
19:00 Secrete vechi:
Catedrale (f. doc.)
20:00 Dezastre �n aer
(f. s. doc.) - Morti de oboseala
21:00 Tabu
(f. s. doc.) - Frumusetea
22:00 Tabu
(f. s. doc.) - Sa curga sange!
23:00 Classified (2010, s. doc.)
(AP) - Pe urmele lui Bin Laden
00:00 Al Doilea Razboi Mondial
(s. doc.) - La rascruce
01:00 Dezastre �n aer
(f. s. doc.) - Morti de oboseala
02:00 Tabu
(f. s. doc.) - Frumusetea
03:00 Tabu
(f. s. doc.) - Sa curga sange!
04:00 Classified (2010, s. doc.)
(AP) - Pe urmele lui Bin Laden
05:00 Al Doilea Razboi Mondial
(s. doc.) (AP) - La rascruce

ProCinema

07:30 United States of Tara
(sua, 2009, s. com., ep 10) (15)
08:45 Medicina generala
(it., 2007, s, ep 16) (AP) (reluare)
10:00 Pro Motor
(2007, emis. sport) (reluare)
10:30 Descopera Romania (2004)
11:00 ACASa in bucatarie
(emis. culinara) (reluare)
12:00 Cand Mumbo Jumbo se arata
(engl.-ger., 2000, com.) (AP)
14:00 Din culisele Hollywood-ului
(2008, doc., ep 45)
14:30 La Bloc
(2003, s. com., ep 364) (AP) (reluare)
15:05 La Bloc
(2003, s. com., ep 365) (AP) (reluare)
15:45 Gossip Girl: Intrigi la New York
(sua, 2007, s, ep 12)
16:45 Dacii
(rom.-fra., 1966, dr. ist.)
19:00 La Bloc
(2003, s. com., ep 366) (AP)
19:30 La Bloc
(2003, s. com., ep 367) (AP)
20:00 Valul pictat
(chi.-sua, 2006, dr. romantic.) (12)
22:45 Maria cea plina de har
(sua-col., 2004, drama) (15)
01:15 Anturaj
(sua, 2004, s, ep 16) (15)
01:45 Valul pictat
(chi.-sua, 2006, dr. romantic.) (12)
03:45 Lumea PRO CINEMA (reluare)

__________________
elvis