Digi TV Film: Program TV: 27-11-11.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film

07:50 Aparatorii dreptatii
Marvel Features-Animatie/2006/12
09:00 Printesa Ghetii
Ice princess-Comedie/2005/AG
10:40 Vizitatorii in America
JUST VISITING-Comedie/2001/12
12:10 Crocodilul Dundee in LA
Crocodile Dundee in L.A-Aventura/2001/12
13:45 Prieteni si atat
JUST FRIENDS- Comedie/2005/12
15:20 Cei mai frumosi ani
Dawson s creek-Drama/1999/AP
16:10 Granicerul
THE SHEPHERD-Actiune/2008/15
17:45 Promovarea
The Promotion-Comedie/2008/12
19:15 Cei mai frumosi ani
Dawson s creek-Drama/1999/AP
20:00 Batalia pentru viitor
RETURNER-Actiune/2003/15
21:55 Un Nou inceput
Away We Go-Comedie/2009/15
23:40 Strazile insangerate
Streets of Blood-Thriller/2009/15
01:15 Vulcanul 1
VOLCANO - part 1-Actiune/2009/12

AXN

07:00 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, sez 2, ep 9)
08:00 Lumea disparuta
(sua- aus.-can., 1999,avent., sez 1, ep 11)
09:00 Star Trek: Deep Space Nine
(sua, 1993, s. avent. SF, sez 3, ep 3)
10:00 Star Trek: Deep Space Nine
(sua, 1993, s. avent. SF, sez 3, ep 4)
11:00 Calatori din preistorie
(engl., 2007, f. s. avent., sez 3, ep 8)
12:00 Duval si Moretti
(fra., 2008, s. politist, sez 1, ep 11)
13:05 Pericol iminent
(ger.-sua, 1996, s. avent. SF, sez 2, ep 22)
14:10 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, sez 2, ep 9)
15:10 Survivor
(sua, 2000, actiune-reality, sez 20, ep 16)
15:55 Renovare extrema
(sua, 2003, s.de divert., sez 3, ep 10)
16:55 Echipa speciala
( aus., 2008, s, sez 3, ep 7)
17:55 Stagiarii
(sua, 2001, s, sez 5, ep 4)
18:25 Internatul
(spa., 2007, s, sez 6, ep 11)
20:00 Escrocii
(engl., 2004, s, sez 4, ep 5)
21:10 CSI: New York - Criminalistii
(sua-can., 2004, s. politist, sez 6, ep 21)
22:10 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, sez 4, ep 4) (
23:10 Lege si dreptate
(sua, 2010, s, sez 2, ep 8)
00:05 Zoom
00:20 Daune si interese
(sua, 2007, s. politist, sez 3, ep 8)
01:20 CSI: New York - Criminalistii
(sua-can., 2004, s. politist, sez 6, ep 21)
02:10 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, sez 4, ep 4)
02:55 Lege si dreptate
(sua, 2010, s, sez 2, ep 8)
03:40 Daune si interese
(sua, 2007, s. politist, sez 3, ep 8)
04:40 Promo

Cinemax

07:00 Giulia nu are intalniri noaptea (15)
(it., 2009, drama)
08:45 Furtuna (sua, 1982, drama) (12)
11:05 Cei mai buni regizori(12)
de la Hollywood (sua, 2009, s)
11:35 Zidul lui Adam (12)
(can., 2008, drama)
13:15 Insula Ursului (12)
(can.-engl., 1979, avent.)
15:10 Viata ca o casa (15)
(sua, 2001, drama)
17:15 Neinfrant (12)
(sua, 2009, dram. Bio.)
19:25 Cantece de dragoste(15)
(fra., 2007, dr. muz.)
21:00 Magia cinematografului (12)
(it.-spa., 2010, com. rom.)
22:50 200 de tigari (15)
(sua, 1999, com.)
00:30 Viata intr-o zi (15)
(hol., 2009, drama)
02:10 Stupoare (15)
(sua, 1968, com.)
03:55 Iubire si furie (15)
(dan., 2009, drama)
05:35 Cappadocia (18)
(sua-mex., 2007, s, ep 2)

HBO

06:00 Un ginere de imprumut (12)
(sua, 1993, com.)
07:35 Food, Inc. (12)
(sua, 2008, f. doc.)
09:10 O relatie speciala (12)
(engl.-sua, 2010, dr. ist.)
10:40 Percy Jackson si Olimpienii:
Hotul fulgerului
12:35 Strainul (12)
(sua, 2010, drama)
14:10 Hellboy 2: (12)
Armata de Aur (sua, 2008, actiune)
16:10 Duplicitate (12)
(sua, 2009, polit.)
18:20 O poveste incalcita
(sua, 2010, f. anim.)
20:00 Tron: Mostenirea (15)
(sua, 2010, f. SF de act.)
22:05 Camelot (15)
(irl.-sua-engl., 2011, s. drama, ep 8)
23:00 True Blood (18)
(sua, 2008, s, sez 4, ep 8)
00:00 Cosmarul alb (15)
(sua-can.-fra., 2009, polit.)
01:40 Barbati care urasc femeile
(sue.-dan.-ger., 2009, thrill.)
04:10 20, 30, 40
(hongk.-taiv.-jap., 2004, com.)

National Geographic

06:00 Secrete vechi:
Catedrale (f. doc.)
07:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Roscoe
08:00 Anaconda: Regina-sarpe (doc.)
09:00 Caracatita uriasa (doc.)
10:00 Generalii lui Hitler
(2011, f. doc.)
11:00 Classified (2010, s. doc.)
(AP) - Pe urmele lui Bin Laden
12:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Molly, Jane si Genoa
13:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Viper si Diesel
14:00 Uriasii
(f. s. doc.) - Crocodilul
15:00 Uriasii
(f. s. doc.) - Balena
16:00 DEA: Agentia Antidrog
(sua, 2010, f. doc.)
17:00 Mafia
(f. s. doc.) - Care Mafie?
18:00 Penitenciar Rusia
(s. doc.) (AP)
19:00 Yakuza
20:00 Classified (2010, s. doc.)
(AP) - Khalid Sheikh Mohammed
21:00 Regele pungasilor
22:00 Culise (s. doc.)
(AP) - Comertul clandestin
23:00 Planeta la control
(s. doc. nat.) - Supraomul
00:00 Regele pungasilor
01:00 Culise
(s. doc.) (AP) - Comertul clandestin
02:00 Planeta la control
(s. doc. nat.) - Supraomul
03:00 Classified (2010, s. doc.)
(AP) - Khalid Sheikh Mohammed
04:00 Regele pungasilor
05:00 Culise
(s. doc.) - Comertul clandes

ProCinema

08:00 Din culisele Hollywood-ului
(2008, doc., sez 4, ep 45)
08:45 Redactia
(ceh., 2004, s. com., ep 20) (AP) (reluare)
10:00 soricelul familiei
(sua, 2003, f. anim., ep 13)
10:30 Gossip Girl: Intrigi la New York
(sua, 2007, s, ep 12) (AP)
11:30 Pro Motor (2007, emis. sport)
12:00 La Bloc
(2003, s. com., ep 366) (AP) (reluare)
13:00 Zoom in 10
(divertisment) (AP)
13:15 Lumea PRO CINEMA
13:45 Dacii
(rom.-fra., 1966, dr. ist.) (reluare)
16:00 Gossip Girl: Intrigi la New York
(sua, 2007, s, ep 13)
17:00 Dorinta de Craciun
(can., 2006, drama) (AP)
19:00 La Bloc
(2003, s. com., ep 368) (AP)
19:30 La Bloc
(2003, s. com., ep 369) (AP)
20:00 Secretul lui Nemesis
(rom., 1985, sat.) (AP)
22:30 Suspectul
(sua, 2002, thrill.) (15)
00:30 Anturaj
(sua, 2004, s, ep 17) (15)
01:00 Totul pentru Mandy Lane
(sua, 2006, horror) (15)
02:45 Suspectul
(sua, 2002, thrill.) (15)
04:15 Lumea PRO CINEMA (reluare)
04:45 Apropo TV (divertisment)

__________________
elvis