Results 1 to 6 of 6

Thread: Dl-stb-s200 / Или Предложение

Dl-stb-s200 / Или Предложение

Здравейте , имам един приемник от булсатските делти с200 с процесор sti5518bqc и карта булкрипт /чергата/.. той си върви с антена и конвертор. Не е пускан или плащан от 2009. Това значи че е с стария фирмуер който не блоква картата за приемника /ако не се бъркам/. Разчетох се в интернет последната седмица и намерих много малко за него... Спирането на таймера на флаша с r105 не знам дали работи но като е прекъснато не може да се угаси или пусне. Приготвил съм пистите от 105-113 крак на процесора за jtag.
    Но имам 2 проблема.. 1вия е че не е с оригиналното си захранване, пуснал съм го на 18в /захранване от модем на бтк/ и 2рия не мога да му намеря ДУ/дистанционното/.
    Казвам от какво разбирам после вие кажете дали може да се направи нещо за да може да се ползва някоя хитринка после и ДУ ново ще купя ако се налага.
    Работа с поялник .. /имаше някакъв пич в друг форум който пробил с губерка pcb-то да махне smd-то /
    линукс .. въвеждане на команди :X :D :D
    Работа с "прозорците" основно.. линукса го ползвам само за сървъри.
    Ако не може да се ползва таз булгарска тугла намерих други дайте мнение за тях

GOLDEN MEDIA S-BOX 9055 FTA HD PVR
    HD Приемник NEXT 18500HD

Или някой до 100-150лв. ако продавате втора употреба.

Чакам предложения.

Super Moderator turbopower's Avatar
    Uploads
    112

Re: Dl-stb-s200 / Или Предложение

Това с резисторите е пълна глупост - единствено ще си повредите приемника. Въпросната модификация може да стане единствено чрез смяна на софтуера с такъв който е модифициран да няма таймер. В момента няма публичен такъв софтуер. С въпросните приемници на булсат може да се гледат единствено свободни програми и то на стандарт DVB-S (mpeg2).

Относно въпросните 2 приемника аз съм за голден медиата, но с него може да се гледа само на шер или емулатор понеже няма карт четец (той е същия като ariva100e но без четец).

Препоръчвам да си закупиш някой приемник с линукс, за да имаш избор между емулатори и камове. Има такива приемници в порядъка между 250 - 300 лв.

Здравей. Днес си купих един дм 500с на старо от видяното от http://www.satsupreme.com/showthread...5581%29/page43
    и преди около 3-5 страници назад видях че има начин да се мине крипта на транзит...
    просто не разбрах с какво и как , ако може да помогнеш с нещо ?

Uploads
    112

Това е темата по въпроса прочети я внимателно и тествай аз не успях да се оправя и в края на краищата си платих да ми направят едната карта, а с другата продължих опитите (за сега неуспешни). Само едно уточнение с този DM-500 можеш да гледаш точно 6 различини програми от пакета на сат бг, остава другото което правя и аз разменям картата за други оператори, което е много по ценно от колкото да гледам целия пакет на сателит бг.

Днес успешно закачих сам чиния ъпдейтнах гемини-то на 4.7 сканирах булсата на 39* и повечето са кодирани показва ми един жълт ключ долу в ляво.
    За кабел ползвах изрезки (от 50ома меден с него няма загуби и накрая някакъв бял-съв който ми прилича на алуминиев. връзката е BER=0 SNR=90-92% AGC=87-88% ) защото неми се дават пари за нов 20м 75ома.

Дай/те ми ако има начин да се разкодират тези които са заключени...

Ето и кам информация:
    Default Camd : MgCamd 1.35a
    MgCamd 1.35a/Ronald-CS
    MgCamd 1.35a/NewCS 1.67
    CCcam 2.1.4
    CCcam 2.1.4/NewCS 1.67
    CCcam 2.1.4/OSCam 0.99.4

Някакво предложение как може да стане?
    2 приятелчета ми казаха че имало начин да се гледа и приемника си взема някакви кеюве/номера от интернет. Но и те не знаят как става..

Uploads
    112

Тези сайтове не ги публикувай тук, понеже външните линкове и сайтове за шеринг са забранени (ще редактирам поста ти). Погледни ТУК и виж дали няма нещо което отговаря на въпросите ти, ако няма отвори нова тема в подходящия раздел или пиши към съществуваща и ще помагаме. Относно кардшеринг изполвай международната ни секция или българската . Пусни си тема какво търсиш в секцията за без локални карти (защото ти нямаш такава за да предложиш) и чакай личните съобщения. Правилата относно как се пуска обявя могат да се видят от ТУК като обърни внимание на секцията "Cardsharing Exchange форум"