Digi TV Film: Program TV: 28-11-11.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film

07:50 Aparatorii dreptatii
Marvel Features-Animatie/2006/12
09:00 Printesa Ghetii
Ice princess-Comedie/2005/AG
10:40 Vizitatorii in America
JUST VISITING-Comedie/2001/12
12:10 Crocodilul Dundee in LA
Crocodile Dundee in L.A-Aventura/2001/12
13:45 Prieteni si atat
JUST FRIENDS- Comedie/2005/12
15:20 Cei mai frumosi ani
Dawson s creek-Drama/1999/AP
16:10 Granicerul
THE SHEPHERD-Actiune/2008/15
17:45 Promovarea
The Promotion-Comedie/2008/12
19:15 Cei mai frumosi ani
Dawson s creek-Drama/1999/AP
20:00 Batalia pentru viitor
RETURNER-Actiune/2003/15
21:55 Un Nou inceput
Away We Go-Comedie/2009/15
23:40 Strazile insangerate
Streets of Blood-Thriller/2009/15
01:15 Vulcanul 1
VOLCANO - part 1-Actiune/2009/12

AXN

07:00 American Idol
(sua, 2002, matinal, sez 9, ep 40)
08:00 Lumea disparuta
(sua- aus.-can., 1999, avent., sez 1, ep 4)
09:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, sez 3, ep 6) (AP)
10:00 Echipa speciala
( aus., 2008, s, sez 2, ep 18) (AP)
11:00 Pericol iminent
(ger.-sua, 1996, s. avent. SF, sez 3, ep 14)
12:00 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, sez 2, ep 3)
13:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, sez 3, ep 7) (AP)
14:00 American Idol
(sua, 2002, matinal, sez 9, ep 41)
14:55 Echipa speciala
( aus., 2008, s, sez 2, ep 19) (AP)
16:00 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, sez 2, ep 3)
17:00 Lumea disparuta
(sua- aus.-can., 1999, avent., sez 1, ep 5)
18:00 Pericol iminent
(ger.-sua, 1996, s. avent. SF, sez 3, ep 15)
19:00 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, sez 2, ep 4)
20:00 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, sez 4, ep 6) (AP)
21:00 CSI: New York - Criminalistii
(sua-can., 2004, s. politist, sez 6, ep 22)
22:00 Ingerii lui Charlie
(sua, 2011, f.s. de act., sez 1, ep 4)
23:00 Daune si interese
(sua, 2007, s. politist, sez 3, ep 9) (AP)
00:00 Lege si dreptate
(sua, 2010, s, sez 2, ep 8) (AP)
01:00 CSI: New York - Criminalistii
(sua-can., 2004, s. politist, sez 6, ep 22)
02:00 Ingerii lui Charlie
(sua, 2011, f.s. de act., sez 1, ep 4)
02:50 Daune si interese
(sua, 2007, s. politist, sez 3, ep 9) (AP)
03:35 Lege si dreptate
(sua, 2010, s, sez 2, ep 8) (AP)
04:35 Promo

Cinemax

07:00 Insula Ursului (12)
(can.-engl., 1979, avent.)
09:00 Neinfrant (12)
(sua, 2009, dram. Bio.)
11:15 Val de caldura (12)
(can., 2009, drama)
12:55 Magia cinematografului (12)
(it.-spa., 2010, com. rom.)
14:45 intalnire cu un necunoscut (15)
(hol., 1996, drama)
16:05 Prietenia (12)
(can., 2008, drama)
17:45 Povestea nasterii (12)
(engl., 2009, com. de fam.)
19:30 Ultimul joc (12)
(sua, 1988, drama)
21:25 Lantul (12)
(sua, 1958, drama, a-n)
23:00 Asasin(i) (18)
(fra., 1997, drama)
01:10 Cappadocia (18)
(sua-mex., 2007, s, ep 2)
02:30 Jack se indragosteste (15)
(sua, 2010, com. rom.)
04:00 Monstrul de piatra (18)
(sua, 2008, horror)
05:25 Ricoseu (15)
(dan., 2011, drama)

HBO

06:00 Hellboy 2: Armata de Aur
(sua, 2008, actiune)
07:55 Duplicitate
(sua, 2009, polit.)
10:05 Incognito
(fra., 2009, com.)
11:35 O poveste incalcita
(sua, 2010, f. anim.)
13:15 Tron: Mostenirea
(sua, 2010, f. SF de act.)
15:20 Numele meu este Khan
(ind., 2010, dr. romantic.)
18:00 Sta sa ploua cu chiftele
(sua, 2009, f. anim.)
19:30 Pe platourile de filmare
(sua, 2003, emisiune magazin)
20:00 Camelot
(irl.-sua-engl., 2011, s. drama, ep 9)
20:55 Secretariat
(sua, 2010, drama)
23:00 Bine dotat
(sua, 2009, s. com., sezonul 3, ep 4)
23:30 Plictisit de moarte
(sua, 2009, s. com., sezonul 3, ep 4)
04:25 Al optulea cerc
(sua, 2009, horror)

National Geographic

06:00 Yakuza
07:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Tobi si Riley
08:00 Pradatori preistorici
(f. doc.) - Smilodon
09:00 Regele pungasilor
10:00 Culise
(s. doc.) - Comertul clandestin
11:00 Hogzilla
- Marele porc (f. doc.)
12:00 Reparatii de top
(sua, 2008, s. doc.) - Ora de varf
13:00 Paradisuri naturale
Canyonlands - Vestul salbatic
14:00 Regele pungasilor
15:00 Reparatii de top
Vase de croaziera
16:00 Pradatori preistorici
(f. doc.) - Entelodont
17:00 Roiul perfect (f. doc.)
18:00 Penitenciar
(sua, s. doc.) - Bande rivale
19:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Bacchus si Jody
20:00 Paradisuri naturale
Namib - tarmul fierbinte
21:00 Viata dupa gratii
Viata dupa gratii
22:00 Classified
(2010, s. doc.) - Sub acoperire In Pakistan
23:00 Penitenciar
(sua, s. doc.) - Femei dupa gratii
00:00 Viata dupa gratii
Inchisoare de femei
01:00 Classified (2010, s. doc.)
- Sub acoperire In Pakistan
02:00 Paradisuri naturale
Namib - tarmul fierbinte
03:00 Viata dupa gratii
04:00 Classified (2010, s. doc.)
- Sub acoperire In Pakistan
05:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Bacchus si Jody

ProCinema

07:15 soricelul familiei
(sua, 2003, f. anim., ep 13) (reluare)
07:45 Dorinta de Craciun
(can., 2006, drama) (AP) (reluare)
09:45 Teleshopping (recl.)
10:00 Happy Hour
(2007, divertisment)
11:15 Teleshopping (recl.)
11:30 ACASa in bucatarie
(emis. culinara)
12:30 Redactia
(ceh., 2004, s. com., ep 21) (AP)
13:40 Teleshopping (recl.)
14:00 Gossip Girl: Intrigi la New York
(sua, 2007, s, ep 13)
15:00 United States of Tara
(sua, 2009, s. com., ep 11) (15)
15:30 La Bloc
(2003, s. com., ep 368) (AP)
16:00 La Bloc
(2003, s. com., ep 369) (AP)
16:30 Secretul lui Nemesis
(rom., 1985, sat.) (AP) (reluare)
19:00 La Bloc
(2003, s. com., ep 370) (AP)
19:30 La Bloc
(2003, s. com., ep 371) (AP)
20:00 Politisti cu probleme
(sua, 2009, s. com., ep 10) (12)
21:00 Comedia in esenta tare: Seinfeld
(sua, 1990, s. com., ep 127)
21:30 Comedia in esenta tare: Seinfeld
(sua, 1990, s. com., ep 128)
22:00 Filmul de 10: Demonii printre noi
(sua, 1998, thrill.)
00:45 South Park
(sua, 1997, s. anim., sez 12, ep 13) (15)
01:15 Anturaj
(sua, 2004, s, sez 3, ep 18) (15)
01:45 Totul pentru Mandy Lane
(sua, 2006, horror) (15)
03:15 Politisti cu probleme
(sua, 2009, s. com., ep 10) (12)
04:00 Lumea PRO CINEMA (reluare)
04:30 Apropo TV (divertisment)

__________________
elvis