Digi TV Film: Program TV: 29-11-11.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film

07:50 Aparatorii dreptatii
Marvel Features-Animatie/2006/12
09:00 Printesa Ghetii
Ice princess-Comedie/2005/AG
10:40 Vizitatorii in America
JUST VISITING-Comedie/2001/12
12:10 Crocodilul Dundee in LA
Crocodile Dundee in L.A-Aventura/2001/12
13:45 Prieteni si atat
JUST FRIENDS- Comedie/2005/12
15:20 Cei mai frumosi ani
Dawson s creek-Drama/1999/AP
16:10 Granicerul
THE SHEPHERD-Actiune/2008/15
17:45 Promovarea
The Promotion-Comedie/2008/12
19:15 Cei mai frumosi ani
Dawson s creek-Drama/1999/AP
20:00 Batalia pentru viitor
RETURNER-Actiune/2003/15
21:55 Un Nou inceput
Away We Go-Comedie/2009/15
23:40 Strazile insangerate
Streets of Blood-Thriller/2009/15
01:15 Vulcanul 1
VOLCANO - part 1-Actiune/2009/12

AXN

07:00 American Idol
(sua, 2002, matinal, sez 9, ep 41)
07:55 Lumea disparuta
(sua- aus.-can., 1999,avent., sez 1, ep 5)
09:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, sez 3, ep 7) (AP)
10:00 Echipa speciala
( aus., 2008, s, sez 2, ep 19) (AP)
12:00 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, sez 2, ep 4)
13:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, sez 3, ep 8) (AP)
14:00 American Idol
(sua, 2002, matinal, sez 9, ep 42)
14:35 Stagiarii
(sua, 2001, s, sez 9, ep 13) (AP)
15:05 Echipa speciala
( aus., 2008, s, sez 2, ep 20) (AP)
16:05 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, sez 2, ep 4) (AP)
17:05 Lumea disparuta
(sua- aus.-can., 1999, avent., sez 1, ep 6)
18:05 Pericol iminent
(ger.-sua, 1996, s. avent. SF, sez 3, ep 16)
19:05 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, sez 2, ep 5)
20:00 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, sez 4, ep 7)
21:00 Vaporul
(spa., 2011, s. avent. SF, sez 1, ep 9) (AP)
22:30 Zoom
22:45 Internatul
(spa., 2007, s, sez 6, ep 12) (AP)
00:15 Minti criminale
(sua, 2011, s. politist, sez 1, ep 13)
01:15 Vaporul
(spa., 2011, s. avent. SF, sez 1, ep 9) (AP)
02:35 Internatul
(spa., 2007, s, sez 6, ep 12) (AP)
03:50 Minti criminale
(sua, 2011, s. politist, sez 1, ep 13)
04:50 Promo

Cinemax

07:00 Povestea nasterii (12)
(engl., 2009, com. de fam.)
08:45 Povestea lui Despereaux
(engl.-sua, 2008, f. anim.)
10:15 intalnire cu un necunoscut (15)
(hol., 1996, drama)
11:35 Lumea jucariilor (12)
(ger., 2007, f. de scurt m.)
11:50 Ultimul joc (12)
(sua, 1988, drama)
13:50 Dragoste si baschet (12)
(sua, 2000, dr. romantic.)
15:55 Fata de miner (12)
(sua, 1980, dram. Bio.)
17:55 Povestea lui Despereaux
(engl.-sua, 2008, f. anim.)
19:30 A treia stea (12)
(engl., 2010, drama)
21:00 Cursa (12)
(sua, 1985, drama)
22:50 Frumoasa Kate (15)
( aus., 2009, drama)
00:30 (Fara titlu) (15)
(sua, 2009, com. muz.)
02:05 Casa de vis (18)
(hongk., 2010, horror)
03:40 Careul de rockeri (15)
(sua, 1999, com.)
05:15 Ultima calatorie (12)
( aus., 2009, drama)

HBO

06:00 Sta sa ploua cu chiftele
(sua, 2009, f. anim.)
07:30 Numele meu este Khan
(ind., 2010, dr. romantic.)
10:10 Arta copiatului
(sua, 2001, com.)
11:40 Spargatorii
(sua, 2008, act. com.)
13:05 Ce este o familie?
(sua, 2010, f. doc.)
13:50 Pacatoasa
(sua, 2010, com. rom.)
15:20 Cine este Clark Rockefeller?
(sua, 2010, dram. Bio.)
16:50 Marmaduke
(sua, 2010, com. de fam.)
18:20 Craciunul cu familia Krank
(sua, 2004, com. de fam.)
20:00 Prietenul prietenei mele
(sua, 2010, com. rom.)
21:25 Fura si fugi
(sua, 2010, actiune)
23:15 Spartacus: Zeii arenei
(sua, 2011, s, ep 6)
00:20 Simon Konianski
(fra.-belg.-can., 2009, com.)
02:00 Castelul din nori s-a sfaramat
(sue.-dan.-ger., 2009, thrill.)
04:25 Resident Evil: Viata de apoi
(engl.-ger.-sua, 2010, actiune-horror)

National Geographic

06:00 Paradisuri naturale
Namib - tarmul fierbinte
07:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Bacchus si Jody
08:00 Pradatori preistorici
(f. doc.) - Entelodont
09:00 Viata dupa gratii
Inchisoare de femei
10:00 Classified (2010, s. doc.)
- Sub acoperire In Pakistan
11:00 Roiul perfect (f. doc.)
12:00 Reparatii de top
(sua, 2008, s. doc.) - La Inaltime
13:00 Paradisuri naturale
Namib - tarmul fierbinte
14:00 Viata dupa gratii
Inchisoare de femei
15:00 Reparatii de top
Las Vegas
16:00 Pradatori preistorici
(f. doc.) - Megalodon
17:00 serpi de top (doc.)
18:00 Penitenciar
(sua, s. doc.) - Femei dupa gratii
19:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Stanley, Shoven si Leo
20:00 Paradisuri naturale
Bhutan - Ultimul Shangri-La
21:00 Universul stiut
E cineva acolo?
22:00 Indestructibilii
- Zdrobit de SUV
23:00 Penitenciar
(sua, s. doc.) - Cusca fara scapare
00:00 Universul stiut
(sua, 2009, f. s. doc.) - E cineva acolo?
01:00 Indestructibilii
- Zdrobit de SUV
02:00 Paradisuri naturale
Bhutan - Ultimul Shangri-La
03:00 Universul stiut
E cineva acolo?
04:00 Indestructibilii
- Zdrobit de SUV
05:00 Cesar si cainii (s. doc.)
- Stanley, Shoven si Leo

ProCinema

08:00 Redactia
(ceh., 2004, s. com., ep 21) (AP) (reluare)
09:15 Din culisele Hollywood-ului
(2008, doc., ep 45) (reluare)
09:45 Teleshopping (recl.)
10:00 Happy Hour (2007, divertisment)
11:15 Teleshopping (recl.)
11:30 ACASa in bucatarie
(emis. culinara) (reluare)
12:30 Redactia
(ceh., 2004, s. com., ep 22) (AP)
13:40 Teleshopping (recl.)
14:00 United States of Tara
(sua, 2009, s. com., ep 12) (AP)
14:30 ACASa in bucatarie
(emis. culinara)
15:30 Medicina generala
(it., 2007, s, ep 17) (AP)
16:45 La Bloc
(2003, s. com., ep 370) (AP)
17:30 La Bloc
(2003, s. com., ep 371) (AP)
18:00 Seinfeld
(sua, 1990, s. com., ep 127) (AP) (reluare)
18:30 Seinfeld
(sua, 1990, s. com., ep 128) (AP) (reluare)
19:00 La Bloc
(2003, s. com., ep 372) (AP)
19:30 La Bloc
(2003, s. com., ep 373) (AP) (reluare)
20:00 Terminatorul:
Razboiul continua (sua, 2008, s, ep 2) (12)
21:00 Comedia in esenta tare: Seinfeld
(sua, 1990, s. com., ep 129)
21:30 Comedia in esenta tare: Seinfeld
(sua, 1990, s. com., ep 130)
22:00 Filmul de 10: Mici copii
(sua, 2006, dr. romantic.) (15)
00:45 South Park
(sua, 1997, s. anim., sez 12, ep 14) (15)
01:15 Anturaj
(sua, 2004, s, ep 19) (15)
01:45 Solstitiu (sua, 2008, drama) (15)
03:15 Mici copii
(sua, 2006, dr. romantic.) (15) (reluare)
05:30 Apropo TV (divertisment)

__________________
elvis