Digi TV Film: Program TV: 04-12-11.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film

07:50 Aparatorii dreptatii
Marvel Features-Animatie/2006/12
09:00 Printesa Ghetii
Ice princess-Comedie/2005/AG
10:40 Vizitatorii in America
JUST VISITING-Comedie/2001/12
12:10 Crocodilul Dundee in LA
Crocodile Dundee in L.A-Aventura/2001/12
13:45 Prieteni si atat
JUST FRIENDS- Comedie/2005/12
15:20 Cei mai frumosi ani
Dawson s creek-Drama/1999/AP
16:10 Granicerul
THE SHEPHERD-Actiune/2008/15
17:45 Promovarea
The Promotion-Comedie/2008/12
19:15 Cei mai frumosi ani
Dawson s creek-Drama/1999/AP
20:00 Batalia pentru viitor
RETURNER-Actiune/2003/15
21:55 Un Nou inceput
Away We Go-Comedie/2009/15
23:40 Strazile insangerate
Streets of Blood-Thriller/2009/15
01:15 Vulcanul 1
VOLCANO - part 1-Actiune/2009/12

AXN

07:00 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, sez 2, ep 11)
08:00 Lumea disparuta
(sua- aus.-can., 1999, avent., sez 1, ep 13)
09:00 Star Trek: Deep Space Nine
(sua, 1993, s. avent. SF, sez 3, ep 7)
10:00 Star Trek: Deep Space Nine
(sua, 1993, s. avent. SF, sez 3, ep 8)
11:00 Calatori din preistorie
(engl., 2007, f. s. avent., sez 3, ep 10)
12:00 Duval si Moretti
(fra., 2008, s. politist, sez 1, ep 13) (
13:05 Pericol iminent
(ger.-sua, 1996, s. avent. SF, sez 2, ep 24)
14:05 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, sez 2, ep 11)
15:05 Crezi ca stii sa dansezi?
(sua, 2005, s. reality show, sez 5, ep 2)
16:00 Renovare extrema
(sua, 2003, s.de divert., sez 3, ep 12)
17:00 Echipa speciala
( aus., 2008, s, sez 3, ep 9) (AP)
18:00 Stagiarii
(sua, 2001, s, sez 5, ep 6) (AP)
18:30 Internatul
(spa., 2007, s, sez 6, ep 12) (AP)
20:00 Escrocii
(engl., 2004, s, sez 4, ep 6) (12)
21:05 CSI: New York - Criminalistii
(sua-can., 2004, s. politist, sez 6, ep 22)
22:05 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, sez 4, ep 5)
23:05 Lege si dreptate
(sua, 2010, s, sez 2, ep 9) (AP)
00:00 Zoom

00:15 Daune si interese
(sua, 2007, s. politist, sez 3, ep 9) (AP)
01:15 CSI: New York - Criminalistii
(sua-can., 2004, s. politist, sez 6, ep 22)
02:10 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, sez 4, ep 5)
02:55 Lege si dreptate
(sua, 2010, s, sez 2, ep 9) (AP)
03:40 Daune si interese
(sua, 2007, s. politist, sez 3, ep 9) (AP)
04:40 Promo

Cinemax

07:00 Seniorii (12)
(dan.-sue., 2009, com.)
08:40 Lumea e mare si salvarea e dupa colt
(bulg.-ger.-slove., 2008, drama) (12)
10:30 Cei mai buni regizori
de la Hollywood (sua, 2009, s)
11:00 Bananas (15)
(sua, 1971, com.)
12:20 Nadine (12)
(sua, 1987, com.)
13:40 Armando (12)
(it., 2006, f. de scurt m.)
14:00 Noemie - Secretul (12)
(can., 2009, f. de fam.)
15:45 Povestea lui Despereaux
(engl.-sua, 2008, f. anim.)
17:15 2010: (12)
Anul primului contact (sua, 1984, S.F.)
19:10 Lumea e mare si salvarea e dupa colt
(bulg.-ger.-slove., 2008, drama) (12)
21:00 Pasari de hartie (12)
(spa., 2010, com.)
23:00 Vremea tiganilor (15)
(engl.-it.-jug., 1989, drama)
01:20 Blestemul serpilor (15)
(sua, 2008, actiune-horror)
02:50 Am omorat-o pe mama (15)
(can., 2009, dram. Bio., col., a-n)
04:30 Hellraiser (18)
(engl., 1987, horror)

HBO

06:00 Apartament pentru doi
(fra., 2008, com.)
07:35 Pestele cel mare
(sua, 2003, drama)
09:40 Scooby-Doo! Abracadabra-Doo
(sua, 2010, f. de fam.)
10:55 Lady Gaga Presents
The Monster Ball Tour at Madison Square Garden
12:55 Tineri insuratei
(sua-ger., 2003, com. rom.)
14:30 Prietena perfecta
(sue., 2010, com.)
15:55 Povestea jucariilor 3
(sua, 2010, f. anim.)
17:40 Mananca, roaga-te, iubeste
(sua, 2010, drama)
20:00 Principii de viata
(rom., 2010, drama)
21:30 Salt
(sua, 2010, thrill. act.)
23:10 True Blood
(sua, 2008, s, sezonul 4, ep 9)
00:05 Ninja asasin
(sua-ger., 2009, actiune, col., a-n)
01:45 Principii de viata
(rom., 2010, drama)
03:15 Trilogia cantecului de dragoste
(sua, 1988, com.)
05:15 Gardul (15)
(sua, 2010, f. doc.)

National Geographic

06:00 Mare, mai mare, maxim
Statia Spatiala Internationala
07:00 Cesar si cainii (s. doc.)
- Boo si Brittany Dawg
08:00 Japonia salbatica (doc.)
09:00 Fauna dupa razboi
10:00 Evadarea
Cei sapte texani
11:00 Viata dupa gratii
Inchisoare de femei
12:00 Cesar si cainii (s. doc.)
- Viper si Diesel
13:00 Megastructuri antice
(f. s. doc.) - Sfanta Sofia
14:00 Monster Fish
(f. s. doc.) - Invazia
15:00 Monster Fish
(f. s. doc.) - Pestele aligator
16:00 Jaf In stil egiptean
(2011, f. doc.)
18:00 Odiseea lui Nefertiti (doc.)
19:00 Blestemul lui Tutankhamon
(f. doc.)
20:00 Classified (2010, s. doc.)
- Pe urmele lui Bin Laden
21:00 Hasidismul
22:00 Codex Gigas:
Biblia Diavolului (f. doc.)
23:00 Planeta la control
(s. doc. nat.) - Un alt pamant
00:00 Hasidismul
01:00 Codex Gigas:
Biblia Diavolului (f. doc.)
02:00 Planeta la control
(s. doc. nat.) - Un alt pamant
03:00 Classified (2010, s. doc.)
- Pe urmele lui Bin Laden
04:00 Hasidismul
05:00 Codex Gigas:
Biblia Diavolului (f. doc.)

ProCinema

08:00 Din culisele Hollywood-ului
(2008, doc., sez 4, ep 46)
08:45 Redactia
(ceh., 2004, s. com., ep 25) (AP) (reluare)
10:00 Serial(AP)
10:30 Gossip Girl: Intrigi la New York
(sua, 2007, s, ep 14) (AP)
11:30 Pro Motor
(2007, emis. sport)
12:00 La Bloc
(2003, s. com., ep 380) (AP)
12:30 La Bloc
(2003, s. com., ep 381) (AP)
13:15 Zoom in 10
(divertisment) (AP)
13:30 Lumea PRO CINEMA
14:00 Ferma vesela
(sua, 1988, com.) (AP) (reluare)
16:00 Gossip Girl: Intrigi la New York
(sua, 2007, s, ep 15) (AP)
17:00 Crima in familie
(sua, 1993, drama) (AP)
19:00 La Bloc
(2003, s. com., ep 382) (AP)
19:30 La Bloc
(2003, s. com., ep 383) (AP)
20:00 Am fost saisprezece
(rom., 1979, drama) (AP)
22:00 Miracolul de la Sf. Anna
(sua-it., 2008, actiune) (15)
01:15 Bani, nebunie si crima
(sua, 1987, s. thrill.) (15)
02:45 Miracolul de la Sf. Anna
(sua-it., 2008, actiune) (15)
05:15 Lumea PRO CINEMA (reluare)
05:45 Apropo TV (divertisment)
__________________
elvis