Digi TV Film: Program TV: 05-12-11.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


AXN

07:00 American Idol
(sua, 2002, matinal, sez 9, ep 45)
08:10 Lumea disparuta
(sua- aus.-can., 1999,avent., sez 1, ep9)
09:10 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, sez 3, ep11) (AP)
10:10 Echipa speciala
( aus., 2008, s, sez 3, ep1) (AP)
11:10 Pericol iminent
(ger.-sua, 1996, s. avent. SF, sez 3, ep19)
12:10 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, sez 2, ep8)
13:05 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, sez 3, ep12) (AP)
14:00 American Idol
(sua, 2002, matinal, sez 9, ep46)
15:10 Echipa speciala
( aus., 2008, s, sez 3, ep2) (AP)
16:10 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, sez 2, ep8) (AP)
17:10 Lumea disparuta
(sua- aus.-can., 1999,avent., sez 1, ep10)
18:10 Pericol iminent
(ger.-sua, 1996, s. avent. SF, sez 3, ep20)
19:10 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, sez 2, ep9)
20:10 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, sez 4, ep11) (AP)
21:10 CSI: New York - Criminalistii
(sua-can., 2004, s. politist, sez 6, ep23)
22:10 Ingerii lui Charlie
(sua, 2011, f.s. de act., sez 1, ep5) (AP)
23:10 Daune si interese
(sua, 2007, s. politist, sez 3, ep10) (AP)
00:10 Lege si dreptate
(sua, 2010, s, sez 2, ep9) (AP)
01:10 CSI: New York - Criminalistii
(sua-can., 2004, s. politist, sez 6, ep23)
02:05 Ingerii lui Charlie
(sua, 2011, f.s. de act., sez 1, ep5) (
02:50 Daune si interese
(sua, 2007, s. politist, sez 3, ep10) (AP)
03:35 Lege si dreptate
(sua, 2010, s, sez 2, ep9)
04:35 Promo

Digi Film

07:50 Aparatorii dreptatii
Marvel Features-Animatie/2006/12
09:00 Printesa Ghetii
Ice princess-Comedie/2005/AG
10:40 Vizitatorii in America
JUST VISITING-Comedie/2001/12
12:10 Crocodilul Dundee in LA
Crocodile Dundee in L.A-Aventura/2001/12
13:45 Prieteni si atat
JUST FRIENDS- Comedie/2005/12
15:20 Cei mai frumosi ani
Dawson s creek-Drama/1999/AP
16:10 Granicerul
THE SHEPHERD-Actiune/2008/15
17:45 Promovarea
The Promotion-Comedie/2008/12
19:15 Cei mai frumosi ani
Dawson s creek-Drama/1999/AP
20:00 Batalia pentru viitor
RETURNER-Actiune/2003/15
21:55 Un Nou inceput
Away We Go-Comedie/2009/15
23:40 Strazile insangerate
Streets of Blood-Thriller/2009/15
01:15 Vulcanul 1
VOLCANO - part 1-Actiune/2009/12

Cinemax

06:00 Cappadocia (18)
(sua-mex., 2007, s, ep 3)
07:00 Povestea lui Despereaux
(engl.-sua, 2008, f. anim.)
08:35 Cei mai buni regizori (12)
de la Hollywood (sua, 2009, s)
09:00 Pasari de hartie (12)
(spa., 2010, com.)
11:00 2010: Anul primului contact
(sua, 1984, S.F.) (12)
12:55 De la carte la film
(can., s. doc.) (12)
13:20 Decizii (12)
(sua, 2008, drama)
15:00 Cafea cu lapte (12)
(belg.-fra., 1993, com.)
16:35 Trei prietene (12)
(nor., 2009, f. de fam.)
17:55 Parisul vazut de... (15)
(fra., 1965, com.)
19:30 Delicte minore (12)
(gre.-ger., 2008, com.)
21:00 Jack se indragosteste (15)
(sua, 2010, com. rom.)
22:30 Afaceri riscante (15)
(sua, 1983, com.)
00:10 Cappadocia (18)
(sua-mex., 2007, s, ep 3)
01:05 Jude (15)
(engl., 1996, drama)
03:05 Ganduri perverse (18)
(sua-ger., 1996, drama)
04:55 De la carte la film (12)
(can., s. doc.)
05:20 Action Jackson (15)
(sua, 1988, actiune)

HBO

06:00 Gardul
(sua, 2010, f. doc.) (15)
07:45 Mananca, roaga-te, iubeste (12)
(sua, 2010, drama)
10:05 Liga dreptatii:
Criza pe cele doua Pamanturi
11:20 Puterea credintei (12)
(sua, 2010, drama)
13:00 Plan de rezerva (12)
(sua, 2010, com. rom.)
14:45 Craciunul cu familia Krank (12)
(sua, 2004, com. de fam.)
16:25 Amor la Roma (12)
(sua, 2010, com. rom.)
17:55 O relatie speciala (12)
(engl.-sua, 2010, dr. ist.)
19:30 Pe platourile de filmare
(sua, 2003, emisiune magazin)
20:00 Camelot (15)
(irl.-sua-engl., 2011, s. drama, ep 10)
20:55 Hamlet (12)
(engl.-sua, 1996, drama)
23:00 Bine dotat (15)
(sua, 2009, s. com., sez 3, ep 5)
23:30 Plictisit de moarte (15)
(sua, 2009, s. com., sez 3, ep 5)
00:00 Ultima casa pe stanga (18)
(sua, 2009, horror)
01:50 Francesca (15)
(rom., 2009, drama)
03:30 Orfana (18)
(sua-can.-ger., 2009, horror)
05:30 Pe platourile de filmare
(sua, 2003, emisiune magazin)

National Geographic

06:00 Blestemul lui Tutankhamon
(f. doc.)
07:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Boo si Brittany Dawg
08:00 Pradatori preistorici
(f. doc.) - Hyaenodon
09:00 Hasidismul

10:00 Codex Gigas:
Biblia Diavolului (f. doc.)
11:00 Bizonul:
Supravietuitorul (doc.)
12:00 Reparatii de top
(sua, 2008, s. doc.) - Vase de croaziera
13:00 Paradisuri naturale
Kakadu - Antica salbaticie
14:00 Hasidismul

15:00 Reparatii de top
(sua, 2008, s. doc.) - Alaska
16:00 Animale feroce
(f. s. doc.) - In padure
17:00 Focile din Skeleton (f. doc.)

18:00 Penitenciar
(sua, s. doc.) - Maricopa
19:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Buster, Jack, Marley si Sparky
20:00 Paradisuri naturale
(sua, s. doc. nat.) - Georgia de Sud
21:00 Viata dupa gratii
Nonconformistii
22:00 Pierdut printre straini
Adevaratii baieti buni
23:00 Penitenciar
(sua, s. doc.) - Ironwood
00:00 Viata dupa gratii
Nonconformistii
01:00 Pierdut printre straini
Adevaratii baieti buni
02:00 Paradisuri naturale
Georgia de Sud
03:00 Viata dupa gratii
Nonconformistii
04:00 Pierdut printre straini
Adevaratii baieti buni
05:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Buster, Jack, Marley si Sparky

ProCinema

07:15 Shaggy si Scooby fac echipa
(sua, 2006, s. d. anim., ep 1)
07:45 Crima in familie
(sua, 1993, drama) (AP) (reluare)
09:45 Teleshopping (recl.)

10:00 Happy Hour (2007, divertisment)

11:15 Teleshopping (recl.)

11:30 ACASa in bucatarie
(emis. culinara)
12:30 Redactia
(ceh., 2004, s. com., ep 25) (AP)
13:40 Teleshopping (recl.)

14:00 Zoom in 10
(divertisment) (AP) (reluare)
14:15 Lumea PRO CINEMA
(reluare)
14:45 Merlin (engl., 2008, s, ep 3)

15:45 La Bloc
(2003, s. com., ep 382) (AP)
16:30 La Bloc
(2003, s. com., ep 383) (AP)
17:00 Am fost saisprezece
(rom., 1979, drama) (AP) (reluare)
19:00 La Bloc
(2003, s. com., ep 384) (AP)
19:30 La Bloc
(2003, s. com., ep 385) (AP)
20:00 Terminatorul: Razboiul continua
(sua, 2008, s, ep 5) (12)
21:00 Comedia in esenta tare: Seinfeld
(sua, 1990, s. com., ep 135)
21:30 Comedia in esenta tare: Seinfeld
(sua, 1990, s. com., ep 136)
22:00 : Turisti pe taramul groazei
Filmul de 10(sua, 2006, actiune-horror)
00:00 Prietenie pe muchie de cutit
(sua, 2003, s, ep 3) (15)
01:00 Pamant infometat
(sua, 2004, avent.) (12)
02:30 Turisti pe taramul groazei
(sua, 2006, actiune-horror) (15)
04:00 Terminatorul: Razboiul continua
(sua, 2008, s, ep 5) (12)
04:45 Lumea PRO CINEMA
(reluare)
05:15 Apropo TV (divertisment)
__________________
elvis