Digi TV Film: Program TV: 07-12-11.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


AXN

07:00 American Idol
(sua, 2002, matinal, sez 9, ep47)
08:00 Lumea disparuta
(sua- aus.-can., 1999, avent., sez 1, ep11)
09:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, sez 3, ep13) (AP)
10:00 Echipa speciala
( aus., 2008, s, sez 3, ep3) (AP)
11:00 Pericol iminent
(ger.-sua, 1996, s. avent. SF, sez 3, ep21)
12:00 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, sez 2, ep10) (AP)
13:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, sez 3, ep14) (AP)
14:00 American Idol
(sua, 2002, matinal, sez 9, ep48)
14:55 Echipa speciala
( aus., 2008, s, sez 3, ep4) (AP)
16:00 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, sez 2, ep10)
18:00 Pericol iminent
(ger.-sua, 1996, s. avent. SF, sez 3, ep22) (
19:00 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, sez 2, ep11)
20:00 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, sez 4, ep13) (AP)
21:00 Hawthorne
(sua, 2009, s, sez 2, ep10) (12)
22:00 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, sez 4, ep5)
23:00 NCIS: Los Angeles
(sua, 2009, s. politist, sez 2, ep6) (12)
00:00 Memorie perfecta
(sua, 2011, s. drama, sez 1, ep4)
01:00 Hawthorne
(sua, 2009, s, sez 2, ep10) (12)
02:00 NCIS: Los Angeles
(sua, 2009, s. politist, sez 2, ep6) (12)
02:45 Memorie perfecta
(sua, 2011, s. drama, sez 1, ep4) (AP)
03:25 Pericol iminent
(ger.-sua, 1996, s. avent. SF, sez 3, ep22)
04:30 Promo

Digi Film

07:30 Cei mai frumosi ani
Dawson s creek-Drama/AP/2002
08:15 Pinochio 3000
Pinochio 3000-Animatie/AG/2004
09:40 Printesa si poneiul
The Princess and the Pony-Aventura/AP/2011
11:15 Coronado
Coronado-Actiune/12/2003
12:45 Alex si Emma
Alex & Emma-Comedie/12/2003
14:20 Cei mai frumosi ani
Dawson s creek-Drama/AP/2002
15:05 Medalionul
THE MEDALLION-Actiune/12/2003
16:40 Nu capitulam!
No Retreat, No Surrender-Actiune/12/1986
18:15 GATTACA
GATTACA-Drama/12/1997
20:00 Frumusica
Pretty Woman-Comedie/12/1990
22:00 Calibru 45
0,45-Drama/15/2006
23:35 Strainul
The Stranger-Actiune/15/2010
01:05 Nimic nu este privat
Towelhead-Drama/15/2007
03:00 Calibru 45
0,45-Drama/15/2006
04:40 Strainul
The Stranger-Actiune/15/2010

Cinemax

07:00 Povestea nasterii (12)
(engl., 2009, com. de fam.)
08:50 Omul de pe Luna (12)
(sua, 1991, dr. romantic.)
10:30 Fereastra din spate (12)
(sua, 1954, thrill.)
12:20 Cei mai buni regizori
de la Hollywood (sua, 2009, s) (12)
12:50 Dragoste la Cairo (12)
(can.-irl.-egi., 2009, drama)
14:20 Suflete inghetate (12)
(sua, 2009, com.)
16:00 Povestea nasterii (12)
(engl., 2009, com. de fam.)
17:45 Vincent vrea la mare (12)
(ger., 2010, drama)
19:20 Cronometrul (12)
(sua, 2009, com. rom.)
21:00 Fellini: Satyricon (15)
(it., 1969, drama)
23:05 Pasiuni periculoase (18)
(engl., 2009, drama)
00:30 Rusinea (12)
(sue., 1968, drama, a-n)
02:10 Clinica (15)
( aus., 2010, horror)
03:40 Taceri inselatoare (15)
(can., 2010, drama)
05:20 Prada usoara 3 (18)
(nor., 2010, horror)

HBO

06:00 intalnire cu surprize (12)
(sua, 2010, act. com.)
07:45 Duplicitate (12)
(sua, 2009, polit.)
09:50 Jocuri murdare (12)
(sua, 2008, dr. romantic.)
11:45 Pacatoasa (12)
(sua, 2010, com. rom.)
13:20 Cosmar inainte de Craciun (12)
(sua, 1993, f. anim.)
14:35 Prietenul prietenei mele (12)
(sua, 2010, com. rom.)
16:00 Inspectorul Gadget
(sua, 1999, com.)
17:20 Numele meu este Khan (12)
(ind., 2010, dr. romantic.)
20:00 Principii de viata (15)
(rom., 2010, drama)
21:30 Cineva m-a muscat! (15)
(sua, 2010, com.)
22:55 Misterul gemenilor (18)
(sua, 2009, horror)

National Geographic

06:00 Paradisuri naturale
Thailanda - Bijuteria Orientului
07:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Mafia, Jack si Grady
08:00 animale feroce
(f. s. doc.) - Din savana �n desert
09:00 Megastructuri antice
(f. s. doc.) - Sfanta Sofia
10:00 Indestructibilii
- Parasutist electrocutat
11:00 animale pe cale de disparitie
(f. doc.)
12:00 Reparatii de top
(sua, 2008, s. doc.) - Parcul acvatic
13:00 Paradisuri naturale
Thailanda - Bijuteria Orientului
14:00 Universul stiut
(sua, 2009, f. s. doc.) - Bombe cu ceas
15:00 Reconstruim Titanic
(2011, f. doc.) - ancora
16:00 animale feroce
(f. s. doc.) - Jungla urbana
17:00 Puterea jocului (doc.)
18:00 Penitenciar
(sua, s. doc.) - Fort Dodge
19:00 Cesar si cainii
(s. doc.)-Peanut, Chico, Leroy Brown si Tucker
20:00 Paradisuri naturale
anamalai - Muntele-Elefant
21:00 Clipe de cosmar
(s. doc.) - Pearl Harbor
22:00 Hiroshima:
a doua zi (2011, doc.)
23:00 Penitenciar
(sua, s. doc.) - Multnomah
00:00 Clipe de cosmar
(s. doc.) - Pearl Harbor
01:00 Hiroshima:
a doua zi (2011, doc.)
02:00 Paradisuri naturale
anamalai - Muntele-Elefant
03:00 Clipe de cosmar
(s. doc.) - Pearl Harbor
04:00 Hiroshima:
a doua zi (2011, doc.)
05:00 Cesar si cainii (s. doc.)
- Peanut, Chico, Leroy Brown si Tucker

ProCinema

07:45 Redactia
(ceh., 2004, s. com., ep 26) (AP) (reluare)
08:45 Merlin
(engl., 2008, s, ep 4) (reluare)
09:45 Teleshopping (recl.)
10:00 Happy Hour
(2007, divertisment)
11:15 Teleshopping (recl.)
11:30 ACASa in bucatarie
(emis. culinara) (reluare)
12:30 Redactia
(ceh., 2004, s. com., ep 27) (AP)
13:40 Teleshopping (recl.)
14:00 Medicina generala
(it., 2007, s, ep 21) (AP)
15:00 ACASa in bucatarie
(emis. culinara)
16:00 Merlin
(engl., 2008, s, ep 5)
17:00 La Bloc
(2003, s. com., ep 386) (AP)
17:30 La Bloc
(2003, s. com., ep 387) (AP)
18:15 Kung Fu Panda:
Secretele celor cinci furiosi
19:00 La Bloc
(2003, s. com., ep 388) (AP)
19:30 La Bloc
(2003, s. com., ep 389) (AP)
20:00 Terminatorul: Razboiul continua
(sua, 2008, s, ep 7) (12)
21:00 Comedia in esenta tare: Seinfeld
(sua, 1990, s. com., ep 139)
21:30 Comedia in esenta tare: Seinfeld
(sua, 1990, s. com., ep 140)
22:00 Filmul de 10: Jaful
(sua, 1990, act. com.) (AP)
00:00 Prietenie pe muchie de cutit
(sua, 2003, s, ep 6) (15)
01:00 Jaful
(sua, 1990, act. com.) (AP) (reluare)
02:30 Terminatorul: Razboiul continua
(sua, 2008, s, ep 7) (12)
03:15 Prietenie pe muchie de cutit
(sua, 2003, s, ep 5) (15)
04:00 Lumea PRO CINEMA
(reluare)
04:30 Apropo TV


__________________
elvis