Results 1 to 3 of 3

Thread: G같x

 1. #1

  Thumbs up G같x

  pershendetje, G같x Emu per dreambox. e cita i lexon te gjitha kartelat. me respekt

 2. #2
  New Member
  Join Date
  07-07-2006
  Posts
  2
  Uploads
  0

  Re: G같x

  Prshendetje!
  A njef ndonj "server" apo forum q i ka digialb ose albaniansat programet.
  Akoma nuk jam i kyqur m ndonj forum apo server, dhe krkoj ndihm dhe kshillash.

 3. #3

  Re: G같x

  Pershendetje. un kam server per te to. me respekt.

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •