Digi TV Film: Program TV: 08-12-11.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


AXN

07:00 American Idol
(sua, 2002, matinal, sez 9, ep46)
08:10 Lumea disparuta
(sua- aus.-can., 1999,avent., sez 1, ep10)
09:10 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, sez 3, ep12) (AP)
10:10 Echipa speciala
( aus., 2008, s, sez 3, ep2) (AP)
11:10 Pericol iminent
(ger.-sua, 1996, s. avent. SF, sez 3, ep20)
12:10 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, sez 2, ep9) (AP)
13:10 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, sez 3, ep13) (AP)
14:10 American Idol
(sua, 2002, matinal, sez 9, ep47)
15:10 Echipa speciala
( aus., 2008, s, sez 3, ep3) (AP)
16:10 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, sez 2, ep9)
17:10 Lumea disparuta
(sua- aus.-can., 1999, avent., sez 1, ep11)
18:10 Pericol iminent
(ger.-sua, 1996, s. avent. SF, sez 3, ep21) (
19:10 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, sez 2, ep10)
20:10 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, sez 4, ep12) (AP)
21:10 Vaporul
(spa., 2011, s. avent. SF, sez 1, ep10)
22:50 Internatul
(spa., 2007, s, sez 6, ep13) (AP)
00:15 Zoom
00:30 Minti criminale
(sua-can., 2005, s. politist, sez 5, ep13) (
01:30 Vaporul
(spa., 2011, s. avent. SF, sez 1, ep10) (AP)
03:00 Internatul
(spa., 2007, s, sez 6, ep13)
04:30 Promo

Digi Film

06:15 Printesa si poneiul
The Princess and the Pony-Aventura/AP/2011
07:50 Cei mai frumosi ani
Dawson s creek-Drama/AP/2002
08:35 Nu capitulam!
No Retreat, No Surrender-Actiune/12/1986
10:10 GATTACA
GATTACA-Drama/12/1997
11:55 In cautarea lui Forrester
FINDING FORRESTER-Drama/12/2000
14:10 Cei mai frumosi ani
Dawson s creek-Drama/AP/2002
14:55 Don Quixote
Don Quixote-Comedie/12/2008
16:30 Casa, dulce casa
SWEET HOME ALABAMA-Comedie/12/2002
18:20 Intalnire pe intuneric
Blind Dating-Comedie/12/2006
20:00 Amor cu fiica sefului meu
MY BOSS S DAUGHTER-Comedie/12/2003
21:35 Renascut din cenusa
CINDERELLA MAN-Drama/12/2005
00:05 Obligat sa ucida
H2K - Hunt to Kill-Actiune/15/2010
01:40 Dragoste cu sufletul la gura
Extreme Dating-Actiune/15/2004
03:15 Obligat sa ucida
H2K - Hunt to Kill-Actiune/15/2010
04:50 Dragoste cu sufletul la gura
Extreme Dating-Actiune/15/2004

Cinemax

07:00 Cronometrul (12)
(sua, 2009, com. rom.)
08:40 Val de caldura (12)
(can., 2009, drama)
10:20 De la carte la film (12)
(can., s. doc.)
10:45 O saptamana (12)
(can., 2008, drama)
12:20 Vincent vrea la mare(12)
(ger., 2010, drama)
13:55 1981 (can., 2009, com.) (12)
15:35 Viata ca o casa (12)
(sua, 2001, drama)
17:40 Val de caldura (12)
(can., 2009, drama)
19:20 Seniorii (12)
(dan.-sue., 2009, com.)
21:00 Jurnal de razboi (15)
(sua, 1989, drama)
23:00 Cappadocia (18)
(sua-mex., 2007, s, ep 4)
00:05 Arma dreptatii (15)
(sua, 1997, actiune)
01:40 sah mat (18)
(sua, 1992, actiune)
03:30 Poate (18)
(fra., 1999, s. avent. fant.)
05:20 Curtea inchisorii mele (15)
(spa., 2008, drama)

HBO

00:25 Legiunea (18)
(sua, 2010, horror)
02:05 Cu placere! (15)
(sua, 2010, com.)
03:35 Mitul frumusetii albe: (15)
Trupul (engl., 2009, f. doc.)
04:00 Farmece (AP)
(sua, 1998, s, sez 4, ep 6)
05:00 Farmece (AP)
(sua, 1998, s, sez 4, ep 7)

National Geographic

06:00 Paradisuri naturale
anamalai - Muntele-Elefant
07:00 Cesar si cainii (s. doc.)
- Peanut, Chico, Leroy Brown si Tucker
08:00 animale feroce
(f. s. doc.) - Jungla urbana
09:00 Clipe de cosmar
(s. doc.) - Pearl Harbor
10:00 Hiroshima:
a doua zi (2011, doc.)
11:00 Puterea jocului (doc.)
12:00 Reparatii de top
(sua, 2008, s. doc.) - Texas
13:00 Paradisuri naturale
anamalai - Muntele-Elefant
14:00 Clipe de cosmar
(s. doc.) - Pearl Harbor
15:00 Reconstruim Titanic
(2011, f. doc.) - Sistemul electric
16:00 animale feroce
(f. s. doc.) - Sub ape
17:00 Oceane trase �n sticla
(doc.)
18:00 Penitenciar
(sua, s. doc.) - Multnomah
19:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Bear, angel si Lorelai
20:00 Paradisuri naturale
Yellowstone - america sacra
21:00 Insule
(f. s. doc.) - Zanzibar
22:00 Salbatica Rusie
(sua, 2009, s. doc.) - Uralii
23:00 Droguri SRL
(sua, 2010, s. doc.) - Canabis
00:00 Insule
(f. s. doc.) - Zanzibar
01:00 Salbatica Rusie
(sua, 2009, s. doc.) - Uralii
02:00 Paradisuri naturale
Yellowstone - america sacra
03:00 Insule
(f. s. doc.) - Zanzibar
04:00 Salbatica Rusie
(sua, 2009, s. doc.) - Uralii
05:00 Cesar si cainii (s. doc.)
- Bear, Angel si Lorelai

ProCinema

07:30 Redactia
(ceh., 2004, s. com., ep 28) (AP) (reluare)
08:30 Medicina generala
(it., 2007, s, ep 21) (AP) (reluare)
09:45 Teleshopping (recl.)
10:00 Happy Hour
(2007, divertisment)
11:15 Teleshopping (recl.)
11:30 Redactia
(ceh., 2004, s. com., ep 28) (AP)
12:30 Merlin (engl., 2008, s, ep 6)
13:40 Teleshopping (recl.)
14:00 Kung Fu Panda:
Secretele celor cinci furiosi
14:45 La Bloc
(2003, s. com., ep 388) (AP)
15:30 La Bloc
(2003, s. com., ep 389) (AP)
16:00 Seinfeld
(sua, 1990, s. com., ep 139) (AP) (reluare)
16:30 Seinfeld
(sua, 1990, s. com., ep 140) (AP) (reluare)
17:00 Vecinii: Reuniunea
(sua, 1997, s. drama) (AP)
19:00 La Bloc
(2003, s. com., ep 390) (AP)
19:30 La Bloc
(2003, s. com., ep 391) (AP)
20:00 Terminatorul: Razboiul continua
(sua, 2008, s, ep 8) (12)
21:00 Comedia in esenta tare: Seinfeld
(sua, 1990, s. com., ep 141)
21:30 Comedia in esenta tare: Seinfeld
(sua, 1990, s. com., ep 142) (AP)
22:00 Filmul de 10: inscenarea
(sua, 1997, f. sat.) (15)
00:00 Prietenie pe muchie de cutit
(sua, 2003, s, ep 6) (15)
01:00 inscenarea
(sua, 1997, f. sat.) (15) (reluare)
02:30 Terminatorul: Razboiul continua
(sua, 2008, s, ep 8) (12)
03:15 Prietenie pe muchie de cutit
(sua, 2003, s, ep 6) (15)
04:00 Lumea PRO CINEMA (reluare)
04:30 Apropo TV (divertisment)

__________________
elvis