Digi TV Film: Program TV: 10-12-11.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


AXN

07:00 The Amazing Race
(sua, 2001, f. s. avent., sez 15, ep1)
08:00 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, sez 2, ep12)
09:00 Star Trek: Deep Space Nine
(sua, 1993, s. avent. SF, sez 3, ep9)
10:00 Star Trek: Deep Space Nine
(sua, 1993, s. avent. SF, sez 3, ep10)
11:00 Lumea disparuta
(sua- aus.-can., 1999, avent., sez 1, ep14)
12:00 Duval si Moretti
(fra., 2008, s. politist, sez 1, ep14)
13:05 Pericol iminent
(ger.-sua, 1996, s. avent. SF, sez 3, ep1)
14:05 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, sez 2, ep12)
15:00 Crezi ca stii sa dansezi?
(sua, 2005, s. reality show, sez 5, ep3)
16:00 Renovare extrema
(sua, 2003, s.de divert., sez 3, ep13)
17:00 Echipa speciala
( aus., 2008, s, sez 3, ep10) (AP)
18:00 Stagiarii
(sua, 2001, s, sez 5, ep7) (AP)
18:30 Vaporul
(spa., 2011, s. avent. SF, sez 1, ep10)
20:10 Ingerii lui Charlie
(sua, 2011, f.s. de act., sez 1, ep5
21:10 NCIS: Los Angeles
(sua, 2009, s. politist, sez 2, ep6)
22:10 Minti criminale
(sua-can., 2005, s. politist, sez 5, ep14)
23:10 Memorie perfecta
(sua, 2011, s. drama, sez 1, ep5)
00:10 Hawthorne
(sua, 2009, s, sez 2, ep10) (12)
01:10 Ingerii lui Charlie
(sua, 2011, f.s. de act., sez 1, ep5)
02:05 NCIS: Los Angeles
(sua, 2009, s. politist, sez 2, ep6)
02:50 Memorie perfecta
(sua, 2011, s. drama, sez 1, ep5)
03:50 Promo

Digi Film

06:55 Ultima dorinta
THE LAST REQUEST-Comedie/12/2006
08:25 Soarecele PEREZ
THE HAIRY TOOTHFAIRY-Animatie/AG/2006
10:00 Suflete straine
Between Strangers-Drama/12/2002
11:40 Legenda dragonului
Dragonquest-Aventura/12/2009
13:10 G-Force: Salvatorii planetei
G-FORCE-Actiune/AP/2009
14:45 Cheile casei
The KEYS TO THE HOUSE-Drama/AP/2004
16:35 Blanosul
The Shaggy Dog-Comedie/AP/2006
18:15 Cei trei muschetari
The Three Musketeers-Aventura/AP/1993
20:00 Baieti rai
BAD BOYS-Actiune/12/1995
22:05 Noaptea e a noastra
We Own The Night-Thriller/15/2007
00:10 Highlander: Runda finala
HIGHLANDER: ENDGAME -Actiune/15/2000
02:05 Femeia fara cap
The Headless Woman-Drama/15/2008
03:50 Noaptea e a noastra
We Own The Night-Thriller/15/2007

Cinemax

07:00 Decizii (12)
(sua, 2008, drama)
08:40 Magia cinematografului (12)
(it.-spa., 2010, com. rom.)
10:25 Patru nunti si o inmormantare (12)
(engl., 1994, com. rom.)
12:20 O familie rea (12)
(fin., 2010, drama)
13:50 Apartamentul (12)
(sua, 1960, dr. romantic., a-n)
15:50 Suflete inghetate (12)
(sua, 2009, com.)
17:30 Virus distrugator (12)
(sua, 1995, thrill.)
19:10 Magia cinematografului (12)
(it.-spa., 2010, com. rom.)
21:00 Burlesque: vis implinit (12)
(sua, 2010, dr. muz.)
23:00 Taurul furios (18)
(sua, 1980, drama, col., a-n)
01:05 Urletul (15)
(sua, 2010, drama)
02:30 Metropia (15)
(sue.-dan.-nor., 2009, f. anim.)
03:55 Tratament special (18)
(fra., 2010, com.)
05:30 Arta razboiului III: (15)
Razbunarea (sua, 2009, thrill. act.)

HBO

06:00 Povesti adevarate
(sua, 1986, com.) (12)
07:30 Numaratoare inversa
(sua, 2010, f. doc.) (12)
09:00 Zizou cel mic
(ind., 2008, com. de fam.) (12)
10:40 Hamlet
(engl.-sua, 1996, drama) (12)
12:50 Incredibilii
(sua, 2004, f. anim.)
14:45 Aminteste-ti de mine
(sua, 2010, dr. romantic.) (12)
16:35 Amelia
(sua-can., 2009, dram. Bio.) (12)
18:25 Premiile Academiei Europene
de Film 2011
20:00 Bine dotat
(sua, 2009, s. com., sez 3, ep 6) (15)
20:30 Plictisit de moarte
(sua, 2009, s. com., sez 3, ep 6) (15)
21:00 inselat de Sarah Marshall
(sua, 2008, com. rom.) (15)
22:50 Principii de viata
(rom., 2010, drama) (15)
00:20 Numaratoarea manuala
(rom., 2011, f. de scurt m.) (12)
00:40 Orfana
(sua-can.-ger., 2009, horror) (18)
01:25 Printul din Pennsylvania
(sua, 1988, com.) (15)
02:40 Clubul inimilor zdrobite
(sua, 2000, drama) (15)
04:10 Asasinul din mine
(sua, 2010, polit.) (18)

National Geographic

06:00 Paradisuri naturale
Tasmania - tara diavolilor
07:00 Universul stiut
(sua, 2009, f. s. doc.) - Bombe cu ceas
08:00 Insule
(f. s. doc.) - Zanzibar
09:00 Salbatica Rusie
(sua, 2009, s. doc.) - Uralii
10:00 Monstri cosmici (doc.)
11:00 Megastructuri antice
(f. s. doc.) - Sfanta Sofia
12:00 Pierdut printre straini
(s. doc.) - Adevaratii baieti buni
13:00 Planeta la control
(s. doc. nat.) - Un alt pamant
14:00 Lumi ascunse
(sua, s. doc. nat.)-Raul Iordan - Apa vietii
15:00 Lumi ascunse
(sua, s. doc. nat.) - Porcul african
16:00 Batiscaful Trieste
Recordul de adancime
16:30 Fotografii memorabile
(f. s. doc.) - Epavele-recif
17:00 Comertul cu tigri
(f. doc.)
18:00 Planeta la control
Cum sa strici o planeta
19:00 Planeta la control
(s. doc. nat.) - Furtuni solare
20:00 Dezastre In aer
(f. s. doc.) - Enigma pe Heathrow
21:00 Tabu
(f. s. doc.) - Iubire dupa gratii
22:00 Tabu
(f. s. doc.) - In preajma mortii
23:00 Viata dupa gratii
Nonconformistii
00:00 Al Doilea Razboi Mondial
Sfarsitul cosmarului
01:00 Dezastre In aer
Enigma pe Heathrow
02:00 Tabu
(f. s. doc.) - Iubire dupa gratii
03:00 Tabu
(f. s. doc.) - In preajma mortii
04:00 Viata dupa gratii
Nonconformistii
05:00 Al Doilea Razboi Mondial
Sfarsitul cosmarului

ProCinema

08:00 Medicina generala
(it., 2007, s, ep 22) (AP) (reluare)
09:00 Merlin
(engl., 2008, s, ep 7) (reluare)
10:00 Pro Motor
(2007, emis. sport) (reluare)
10:30 Descopera Romania (2004)
11:00 ACASa in bucatarie
(emis. culinara) (reluare)
12:00 Ultimul cartus
(rom., 1973, actiune) (AP) (reluare)
14:15 Din culisele Hollywood-ului
(2008, doc., ep 47)
14:45 La Bloc
(2003, s. com., ep 392) (AP)
15:30 La Bloc
(2003, s. com., ep 393) (AP)
16:00 Gossip Girl: Intrigi la New York
(sua, 2007, s, ep 16)
17:00 Moonwalker
(sua, 1988, f. muz.) (AP)
19:00 La Bloc
(2003, s. com., ep 394) (AP)
19:30 La Bloc
(2003, s. com., ep 395) (AP)
20:00 Aproape liber
(sua, 1990, com.) (AP)
22:00 intre dragoste si ura
(sua, 1996, com.) (15)
00:30 Turisti pe taramul groazei
(sua, 2006, actiune-horror)
02:00 intre dragoste si ura
(sua, 1996, com.) (15)
03:45 Lumea PRO CINEMA (reluare)

__________________
elvis