Digi TV Film: Program TV: 11-12-11.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


AXN

07:00 The Amazing Race
(sua, 2001, f. s. avent., sez 15, ep2)
08:00 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, sez 2, ep13)
09:00 Star Trek: Deep Space Nine
(sua, 1993, s. avent. SF, sez 3, ep11)
10:00 Star Trek: Deep Space Nine
(sua, 1993, s. avent. SF, sez 3, ep12)
11:00 Lumea disparuta
(sua- aus.-can., 1999,avent., sez 1, ep15)
12:00 Duval si Moretti
(fra., 2008, s. politist, sez 1, ep15)
13:05 Pericol iminent
(ger.-sua, 1996, s. avent. SF, sez 3, ep2)
14:05 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, sez 2, ep13)
15:00 Crezi ca stii sa dansezi?
(sua, 2005, s. reality show, sez 5, ep4)
16:00 Renovare extrema
(sua, 2003, s.de divert., sez 3, ep14)
17:00 Echipa speciala
( aus., 2008, s, sez 3, ep11)
18:00 Stagiarii
(sua, 2001, s, sez 5, ep8)
18:30 Internatul
(spa., 2007, s, sez 6, ep13)
20:00 Escrocii
(engl., 2004, s, sez 5, ep1) (12)
21:10 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, sez 4, ep6)
22:10 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, sez 4, ep6)
23:10 Lege si dreptate
(sua, 2010, s, sez 2, ep10)
00:05 Zoom
00:20 Daune si interese
(sua, 2007, s. politist, sez 3, ep10)
01:20 CSI: New York - Criminalistii
(sua-can., 2004, s. politist, sez 6, ep23)
02:15 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, sez 4, ep6)
03:00 Lege si dreptate
(sua, 2010, s, sez 2, ep10) (AP)
03:45 Daune si interese
(sua, 2007, s. politist, sez 3, ep10)
04:40 Promo

Digi Film

06:00 Fantoma din Canterville
Ghost of Canterville-Comedie/AP/2005
07:35 Legenda dragonului
Dragonquest-Aventura/12/2009
09:05 Soarecele PEREZ 2
THE HAIRY TOOTHFAIRY 2-Animatie/AG/2008
10:35 Cheile casei
THE KEYS TO THE HOUSE- Drama/AP/2004
12:25 Baieti rai
BAD BOYS-Actiune/12/1995
14:30 Stralucire
GLITTER-Romantic/12/2001
16:15 Mereu puternic
Forever Strong-Drama/12/2008
18:05 Cutia
The Box-Drama/12/2009
20:00 Baieti rai 2
BAD BOYS II Actiune/12/2003
22:30 Fetita din Jersey
JERSEY GIRL-Comedie/12/2004
00:20 14 lame
14 Blades-Actiune/15/2010
02:15 Vanzatorul mercenar
The Goods : Live Hard, Sell Hard-Comedie
03:55 14 lame
14 Blades-Actiune/15/2010
05:55 Dragonul
Dragon-Aventura/12/2006

Cinemax

07:00 Trei prietene (12)
(nor., 2009, f. de fam.)
08:20 Frost/Nixon (12)
(sua-engl.-fra., 2008, drama)
10:20 Burlesque: vis implinit (12)
(sua, 2010, dr. muz.)
12:20 Val de caldura (12)
(can., 2009, drama)
14:00 Masina timpului (15)
(sua, 1979, avent.)
15:50 Cafea cu lapte (12)
(belg.-fra., 1993, com.)
17:25 Obsesia dragostei (12)
(fra., 1975, dram. Bio.)
19:00 Frost/Nixon (12)
(sua-engl.-fra., 2008, drama)
21:00 Barbatul care va veni (15)
(it., 2009, drama)
23:00 Clubul Bang Bang (18)
(can.-sud afr., 2010, drama)
00:45 Moarte in Namibia (18)
(sud afr., 1990, actiune)
02:25 De veghe in lanul de porumb 3:
Recolta (sua, 1995, horror) (15)
03:55 Barbatul care va veni (15)
(it., 2009, drama)
05:50 Cappadocia (18)
(sua-mex., 2007, s, ep 4)

HBO

06:00 Misiune pe Marte
(sua, 2000, f. SF de act.) (12)
07:50 Filme si vedete
(hol., 2008, emisiune magazin)
08:20 Fiica predicatorului
(sua, 2010, drama) (12)
10:10 10(12)
10:30 Plan de rezerva
(sua, 2010, com. rom.) (12)
12:15 X-Men 2
(sua, 2003, f. fantas.act.) (12)
14:30 Desigur... poate ca...
(sua-engl.-fra., 2008, com. rom.)
16:20 Absolvent: Viata incepe acum
(sua, 2009, com.) (12)
17:50 Sherlock Holmes
(engl.- aus.-sua, 2009, actiune) (12)
20:00 Wall Street: Banii sunt facuti
sa circule (sua, 2010, drama)
22:10 True Blood
(sua, 2008, s, sez 4, ep 10) (18)
23:05 Panglica alba
(ger.-a.-fra., 2009, drama, a-n) (15)
01:25 Printul din Pennsylvania
(sua, 1988, com.) (15)
03:00 Raiul si iadul
(ceh., 2010, f. doc.) (18)
04:25 Gluma mortala 2
(sua-can., 2008, thrill. act.) (18)

National Geographic

06:00 Planeta la control
(s. doc. nat.) - Furtuni solare
07:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Rase agresive
08:00 Dragonul de Komodo
(doc.)
09:00 Ucigasii de serpi:
Bursucii din Kalahari (doc.)
10:00 Universul stiut
E cineva acolo?
11:00 Viata dupa gratii
Nonconformistii
12:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Diego si Berkeley
13:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Oscar, Luna si Ginger
14:00 Monster Fish (f. s. doc.)
- Expeditie pe Amazon
15:00 Monster Fish (f. s. doc.)
- Paradis thailandez
16:00 Cuirasatul Graf Spee
(engl., 2011, f. doc.)
17:00 Tezaurul nazist
(s. doc., episodul 1)
18:00 Tezaurul nazist
(s. doc., episodul 2)
19:00 Cine l-a vrut pe Hitler mort?
(doc.)
20:00 Classified (2010, s. doc.)
- Sub acoperire In Pakistan
21:00 Micii predicatori
22:00 Real?
(s. doc.) - Stigmata
23:00 Planeta la control
Mingea de foc a lui Iisus
00:00 Micii predicatori
01:00 Real?
(s. doc.) - Stigmata
02:00 Planeta la control
Mingea de foc a lui Iisus
03:00 Classified (2010, s. doc.)
- Sub acoperire In Pakistan
04:00 Micii predicatori
05:00 Real?
(s. doc.) - Stigmata

ProCinema

08:00 Din culisele Hollywood-ului
(2008, doc., ep 47) (reluare)
08:45 Redactia
(ceh., 2004, s. com., ep 30) (AP) (reluare)
10:00 Shaggy si Scooby fac echipa
(sua, 2006, s. d. anim., ep 2)
10:30 Gossip Girl: Intrigi la New York
(sua, 2007, s, ep 16)
11:30 Pro Motor (2007, emis. sport)
12:00 La Bloc
(2003, s. com., ep 394) (AP)
12:30 La Bloc
(2003, s. com., ep 395) (AP)
13:15 Zoom in 10 (divertisment) (AP)
13:30 Lumea PRO CINEMA
14:00 Moonwalker
(sua, 1988, f. muz.) (AP) (reluare)
16:00 Gossip Girl: Intrigi la New York
(sua, 2007, s, ep 17)
17:00 Crima in familie
(sua, 1993, drama) (AP)
19:00 La Bloc
(2003, s. com., ep 396) (AP)
19:30 La Bloc
(2003, s. com., ep 397) (AP)
20:00 O vara cu Mara
(rom., 1988, drama) (AP)
21:45 Zoom in 10
(divertisment) (AP)
22:00 Margo (rom., 2006, f. a.) (15)
00:15 Bani, nebunie si crima
(sua, 1987, s. thrill.) (15)
02:15 Margo (rom., 2006, f. a.) (15)
03:45 Lumea PRO CINEMA (reluare)
04:15 Apropo TV (divertisment)

__________________
elvis