Digi TV Film: Program TV: 12-12-11.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


AXN

07:00 American Idol
(sua, 2002, matinal, sez 9,ep 50)
08:00 Lumea disparuta
(sua- aus.-can., 1999,avent., sez 1,ep 14)
09:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, sez 3,ep 16)
10:00 Echipa speciala
( aus., 2008, s, sez 3,ep 6)
11:00 Pericol iminent
(ger.-sua, 1996, s. avent. SF, sez 4,ep 1)
12:00 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, sez 2,ep 13)
13:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, sez 3,ep 17)
14:00 American Idol
(sua, 2002, matinal, sez 9,ep 51)
15:00 Echipa speciala
( aus., 2008, s, sez 3,ep 7)
16:05 NCIS: Anchetamilitara
(sua, 2003, s. politist, sez 2,ep 13)
17:00 Lumea disparuta
(sua- aus.-can., 1999, avent., sez 1,ep 15)
18:00 Pericol iminent
(ger.-sua, 1996, s. avent. SF, sez 4,ep 2) (
19:00 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, sez 2,ep 14)
20:00 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, sez 4,ep 16)
21:00 CSI: New York - Criminalistii
(sua-can., 2004, s. politist, sez 7,ep 1)
22:00 Ingerii lui Charlie
(sua, 2011, f.s. de act., sez 1,ep 6)
23:00 Daune si interese
(sua, 2007, s. politist, sez 3,ep 11)
00:00 Daune si interese
(sua, 2007, s. politist, sez 3,ep 11)
01:00 Lege si dreptate
(sua, 2010, s, sez 2,ep 10)
02:00 CSI: New York - Criminalistii
(sua-can., 2004, s. politist, sez 7,ep 1)
02:45 Ingerii lui Charlie
(sua, 2011, f.s. de act., sez 1,ep 6)
03:30 Daune si interese
(sua, 2007, s. politist, sez 3,ep 11)
04:30 Promo

Digi Film

07:20 Cei mai frumosi ani
Dawson s creek-Drama/AP/2002
08:05 Stralucire
GLITTER-Romantic/12/2001
09:50 Mereu puternic
Forever Strong-Drama/12/2008
11:40 Cutia
The box -Drama/12/2009
13:35 Cei mai frumosi ani
Dawson s creek-Drama/AP/2002
14:20 Baieti rai 2
BAD BOYS II-Actiune/12/2003
16:50 George si dragonul
George and the Dragon-Actiune/AP/2003
18:25 Ritmul strazii
YOU GOT SERVED-Comedie/12/2004
20:00 Paul, mare politist la mall
PAUL BLART MALL COP-Comedie/AP/2009
21:35 Puterea banului
THE INTERNATIONAL-Actiune/15/2009
23:45 Norocul Emmei
EMMA S BLISS-Drama/15/2006
01:40 Puterea banului
THE INTERNATIONAL -Actiune/15/2009
03:55 Dupa dezastru
Aftermath: Population Zero-Science Fiction
05:45 Dragonul
Dragon-Aventura/12/2006

Cinemax

07:00 Masina timpului (15)
(sua, 1979, avent.)
08:50 Obsesia dragostei (12)
(fra., 1975, dram. Bio.)
10:25 Povestea nasterii (12)
(engl., 2009, com. de fam.)
12:10 Cartagena (12)
(fra., 2009, drama)
13:40 Cei mai buni regizori (12)
de la Hollywood (sua, 2009, s)
14:10 O familie rea (12)
(fin., 2010, drama)
15:40 Noemie - (12)
Secretul (can., 2009, f. de fam.)
17:25 Turcoaz (12)
(belg., 2010, drama)
19:00 Printul lacrimilor (12)
(hongk.-taiv., 2009, drama)
21:00 Alaturi de mine (15)
(engl., 2008, drama)
22:35 Circul invizibil (15)
(sua, 2001, drama)
00:10 Cappadocia (18)
(sua-mex., 2007, s, ep 4)
01:20 Linia erotica (18)
(sua, 1996, com.)
02:45 200 de tigari (15)
(sua, 1999, com.)
04:30 Copilarie cenusie (15)
(sua-irl., 1999, drama)

HBO

06:00 Absolvent: Viata incepe acum
(sua, 2009, com.) (12)
07:30 Sherlock Holmes
(engl.- aus.-sua, 2009, actiune) (12)
09:40 Cosmar inainte de Craciun
(sua, 1993, f. anim.) (12)
11:00 Caini si pisici: Razbunarea
lui Kitty Galore (sua, 2010, com.)
12:25 Wall Street: Banii sunt facuti
sa circule (sua, 2010, drama)
14:35 Jocuri murdare
(sua, 2008, dr. romantic.) (12)
16:30 Shrek pentru totdeauna
(sua, 2010, f. anim.)
18:05 Prietenul prietenei mele
(sua, 2010, com. rom.) (12)
19:30 Pe platourile de filmare
(sua, 2003, emisiune magazin)
20:00 Larry David, inamicul public
nr. 1 (sua, 2000, s, sez 8, ep 1)
20:30 Larry David, inamicul public
nr. 1 (sua, 2000, s, sez 8, ep 2)
21:00 Terenul de baseball
(sua, 1989, drama) (12)
22:45 Bine dotat
(sua, 2009, s. com., sez 3, ep 6) (15)
23:15 Plictisit de moarte
(sua, 2009, s. com., sez 3, ep 6) (15)
23:40 La un pas de moarte
(sua, 2009, polit.) (18)
01:10 28 de zile
(sua, 2000, drama) (12)
02:55 Legiunea
(sua, 2010, horror) (18)
04:35 Departe de casa
(sua, 2009, f. doc.) (15)

National Geographic

06:00 Cine l-a vrut pe Hitler mort?
(doc.)
07:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Seven, Sara si Madeliene
08:00 Planeta Carnivore
(s. doc.) - Ursul polar
09:00 Micii predicatori
10:00 Real?
(s. doc.) - Stigmata
11:00 Batiscaful Trieste:
Recordul de adancime
11:30 Fotografii memorabile
(f. s. doc.) - Epavele-recif
12:00 Reparatii de top
(sua, 2008, s. doc.)
13:00 Paradisuri naturale
Tasmania - tara diavolilor
14:00 Micii predicatori
15:00 Reconstruim Titanic
Pregatiri pentru dezastru
16:00 Planeta Carnivore
(s. doc.) - Marele rechin alb
17:00 Leopardul de zapada (f. doc.)
18:00 Droguri SRL
(sua, 2010, s. doc.) - Cocaina
19:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Cainele perfect
20:00 Paradisuri naturale
Templul tigrilor - Bandhavgarh
21:00 Viata dupa gratii
Destin de condamnat
22:00 Pierdut printre straini
Contrabanda cu whisky
23:00 Droguri SRL
(sua, 2010, s. doc.) - Metamfetamina
00:00 Viata dupa gratii
Destin de condamnat
01:00 Pierdut printre straini
Contrabanda cu whisky
02:00 Paradisuri naturale
Templul tigrilor - Bandhavgarh
03:00 Viata dupa gratii
Destin de condamnat
04:00 Pierdut printre straini
Contrabanda cu whisky
05:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Cainele perfect

ProCinema

07:15 Shaggy si Scooby fac echipa
(sua, 2006, s. d. anim., ep 2)
07:45 Crima in familie
(sua, 1993, drama) (AP) (reluare)
09:45 Teleshopping (recl.)
10:00 Happy Hour
(2007, divertisment)
11:15 Teleshopping (recl.)
11:30 ACASa in bucatarie
(emis. culinara)
12:30 Redactia
(ceh., 2004, s. com., ep 31) (AP)
13:40 Teleshopping (recl.)
14:00 Gossip Girl: Intrigi la New York
(sua, 2007, s, ep 17)
14:45 Merlin
(engl., 2008, s, ep 8)
16:00 La Bloc
(2003, s. com., ep 396) (AP)
16:30 La Bloc
(2003, s. com., ep 397) (AP)
17:15 O vara cu Mara
(rom., 1988, drama) (AP) (reluare)
19:00 La Bloc
(2003, s. com., ep 398) (AP)
19:30 La Bloc
(2003, s. com., ep 399) (AP)
20:00 Terminatorul: Razboiul continua
(sua, 2008, s, ep 9) (12)
21:00 Comedia in esenta tare: Seinfeld
(sua, 1990, s. com., ep 143)
21:30 Comedia in esenta tare: Seinfeld
(sua, 1990, s. com., ep 144)
22:00 Razbunare sacra
(can.-sua, 2000, thrill. act.) (15)
00:00 Prietenie pe muchie de cutit
(sua, 2003, s, ep 8) (15)
01:00 Balada pentru Jack si Rose
(sua, 2005, drama) (15)
02:45 Razbunare sacra
(can.-sua, 2000, thrill. act.) (15)
04:15 Terminatorul: Razboiul continua
(sua, 2008, s, ep 9) (12)
05:00 Lumea PRO CINEMA (reluare)
05:30 Apropo TV (divertisment)

__________________
elvis