Digi TV Film: Program TV: 16-12-11.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


AXN

07:00 American Idol
(sua, 2002, matinal, sez 9,ep 54)
08:00 Lumea disparuta
(sua- aus.-can., 1999, avent., sez 1,ep 18)
09:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, sez 3,ep 20)
10:00 Echipa speciala
( aus., 2008, s, sez 3,ep 10)
11:00 Pericol iminent
(ger.-sua, 1996, s. avent. SF, sez 4,ep 5)
12:00 NCIS: Anchetamilitara
(sua, 2003, s. politist, sez 2,ep 17)
13:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, sez 3,ep 21)
14:00 American Idol
(sua, 2002, matinal, sez 9,ep 55)
15:00 Echipa speciala
( aus., 2008, s, sez 3,ep 11)
16:00 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, sez 2,ep 17)
17:00 Lumea disparuta
(sua- aus.-can., 1999,avent., sez 1,ep 19)
18:00 Pericol iminent
(ger.-sua, 1996, s. avent. SF, sez 4,ep 6)
19:00 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, sez 2,ep 18)
20:00 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, sez 4,ep 20)
21:00 Numaratoarea inversa
(spa., 2007, s. politist, sez 1,ep 13)
22:20 NCIS: Los Angeles
(sua, 2009, s. politist, sez 2,ep 7)
23:20 Ingerii lui Charlie
(sua, 2011, f.s. de act., sez 1,ep 6)
00:20 Numaratoarea inversa
(spa., 2007, s. politist, sez 1,ep 13
01:40 NCIS: Los Angeles
(sua, 2009, s. politist, sez 2,ep 7)
02:30 Ingerii lui Charlie
(sua, 2011, f.s. de act., sez 1,ep 6)
03:15 Pericol iminent
(ger.-sua, 1996, s. avent. SF, sez 4,ep 6)
04:00 Promo

Digi Film

06:40 Calatorie magica in Africa
Magic Journey To Africa -Aventura/AG/2009
08:15 Cei mai frumosi ani
Dawson s creek-Drama/AP/2002
09:05 Calatorie catre centrul pamantului
Journey to the Center of the Earth
10:35 Insula sufletelor pierdute
Island of Lost Souls-Actiune/12/2007
12:20 Ispita
CLOSER-Drama/12/2004
14:05 Cei mai frumosi ani
Dawson s creek-Drama/AP/2002
14:50 Doi baieti si multe fete
FIRED UP!-Comedie/12/2009
16:25 Dansul dragostei
Step Up-Drama/12/2006
18:10 Vrei sa te insori cu mine?
THE PROPOSAL-Comedie/12/2009
20:00 Bona de la fortele speciale
The Pacifier -Actiune/AP/2005
21:35 Masuri disperate
DESPERATE MEASURES-Actiune/15/1998
23:20 Razbunare fara limite
THE TAKE-Thriller/15/2008
01:10 Razbunare
Blood Out-Actiune/15/2011
02:50 Masuri disperate
DESPERATE MEASURES-Actiune/15/1998
04:45 Razbunare fara limite
THE TAKE-Thriller/15/2008

Cinemax

07:00 Cartagena (12)
(fra., 2009, drama)
08:30 O familie rea (12)
(fin., 2010, drama)
10:00 De la carte la film
(can., s. doc.) (12)
10:25 Un inger la mare (12)
(belg.-can., 2009, drama)
11:50 Bananas
(sua, 1971, com.) (15)
13:10 O saptamana (12)
(can., 2008, drama)
14:45 1981 (can., 2009, com.) (12)
16:25 Val de caldura (12)
(can., 2009, drama)
18:05 Trei prietene (12)
(nor., 2009, f. de fam.)
19:25 Cartagena (12)
(fra., 2009, drama)
21:00 Spionul (15)
(engl., 1981, thrill.)
22:50 Aplauze (15)
(dan., 2009, drama)
00:20 Cele noua vieti ale lui Tomas Katz
(engl.-ger., 2000, drama, col., a-n)
01:50 Ganduri perverse (18)
(sua-ger., 1996, drama)
03:40 Unghi mort (15)
(hol., 2008, drama, a-n)
05:05 Spionul (15)
(engl., 1981, thrill.)

HBO

06:00 Aminteste-ti de mine (12)
(sua, 2010, dr. romantic.)
07:50 Golful (12)
(sua, 2009, f. doc.)
09:20 10(12)
09:40 intalnire exploziva (12)
(sua, 2010, act. com.)
11:25 Cu duzina e mai ieftin! (12)
(sua, 2003, com.)
13:05 Un barbat singur (12)
(sua, 2009, drama)
14:45 Apartament pentru doi (12)
(fra., 2008, com.)
16:20 O relatie speciala (12)
(engl.-sua, 2010, dr. ist.)
17:55 500 de zile cu Summer (12)
(sua, 2009, com. rom.)
19:30 Filme si vedete
(hol., 2008, emisiune magazin)
20:00 Piratii rock-ului (15)
(engl., 2009, com.)
22:10 True Blood (18)
(sua, 2008, s, sez 4, ep 11)
23:00 Activitate paranormala 2 (15)
(sua, 2010, horror)
00:30 Imperiul din Atlantic City (15)
(sua, 2009, s, ep 11)
01:30 Furios si iute (15)
(sua, 2009, actiune)
03:15 Lake Placid 3 (15)
(sua, 2010, actiune-horror)
04:45 Povestea lui Pierre Woodman (18)
(ung., 2009, f. doc.)

National Geographic

06:00 Insule
(f. s. doc.) - Fiji
07:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Hudson si Orchid
08:00 La pescuit
(f. s. doc.) - Specii rare
09:00 Ultima leoaica (f. doc.)
10:00 Monster Fish
(f. s. doc.) - Mekong
11:00 Batiscaful Trieste:
Recordul de adancime
11:30 Fotografii memorabile
(f. s. doc.) - Epavele-recif
12:00 Reconstruim Titanic
Palatul plutitor
13:00 Insule
(f. s. doc.) - Fiji
14:00 Ultima leoaica (f. doc.)
15:00 Megastructuri
Calea ferata Qinghai-Tibet
16:00 La pescuit
(f. s. doc.) - Rapitori
17:00 Conflict in Kruger (doc.)
18:00 Politia din Alaska
Soarele de la miezul noptii
19:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Troy si Roxy
20:00 Insule
(f. s. doc.) - Cuba
21:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Patrupede disperate
22:00 Cesar si cainii (s. doc.)
- Tyson, Moose, Rylie si Tucker
23:00 Politia din Alaska
Patrula pe gheata
00:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Patrupede disperate
01:00 Cesar si cainii (s. doc.)
- Tyson, Moose, Rylie si Tucker
02:00 Insule
(f. s. doc.) - Cuba
03:00 Cesar si cainii (s. doc.)
- Patrupede disperate
04:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Tyson, Moose, Rylie si Tucker
05:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Troy si Roxy

ProCinema

08:00 Vecinii: Reuniunea
(sua, 1997, s. drama) (AP) (reluare)
09:45 Teleshopping (recl.)
10:00 Happy Hour
(2007, divertisment)
11:15 Teleshopping (recl.)
11:30 Merlin (engl., 2008, s, ep 12)
12:30 Redactia
(ceh., 2004, s. com., ep 35) (AP)
13:40 Teleshopping (recl.)
14:00 Lumea PRO CINEMA (reluare)
14:30 ACASa in bucatarie
(emis. culinara)
15:30 Medicina generala
(it., 2007, s, ep 25) (AP)
16:45 La Bloc
(2003, s. com., ep 401) (AP) (reluare)
17:30 La Bloc
(2003, s. com., ep 402) (AP) (reluare)
18:00 Seinfeld
(sua, 1990, s. com., ep 149) (AP) (reluare)
18:30 Seinfeld
(sua, 1990, s. com., ep 150) (AP) (reluare)
19:00 La Bloc
(2003, s. com., ep 403) (AP)
19:30 La Bloc
(2003, s. com., ep 404) (AP)
20:00 Un comisar acuza
(rom., 1973, thrill.) (AP)
22:30 Clubul pensionarilor
(sua, 2005, com.) (15)
00:45 Prietenie pe muchie de cutit
(sua, 2003, s, ep 12) (15)
01:45 Prizonierii lumii noi
(isr.-sua, 2000, actiune) (12)

__________________
elvis