Results 1 to 4 of 4

Thread: pershendetje

 1. #1
  New Member
  Join Date
  17-04-2010
  Posts
  1
  Uploads
  0

  pershendetje

  dua te pyes software-i i aparatit intek tring....mund te pershtatet tek tring tst 1000...nqs po dhe ka mundesi,mund te ma jepni si loader

 2. #2
  Super Moderator benardi's Avatar
  Join Date
  21-01-2009
  Posts
  2,783
  Uploads
  503

  Re: pershendetje

  Quote Originally Posted by hnr316 View Post
  dua te pyes software-i i aparatit intek tring....mund te pershtatet tek tring tst 1000...nqs po dhe ka mundesi,mund te ma jepni si loader
  prsh

  e ke nje teme te hapur per kete dekoder , mundohu ti besh pyetjet aty....

  nese nuk je prezantuar eshte mire te shkosh edhe te tema e prezantimeve

  kalo mire

 3. #3
  VIP Member Mr-Bledi's Avatar
  Join Date
  20-04-2011
  Location
  .bat
  Posts
  1,118
  Uploads
  12

  Re: pershendetje

  Lexo rregulloren
  Bej prezantimin
  Posto fiks!
  Kalo mire!

  P.s. Tema duhet mbyllur apo jo? :)

 4. #4
  Super Moderator missoervin's Avatar
  Join Date
  24-12-2008
  Location
  www.satsupreme.com
  Posts
  2,657
  Uploads
  226

  Re: pershendetje

  Duhet te pershendesesh antaret e tjere njehere pastaj te besh poste ne vendin e duhur. Me qenese ekziston nje teme per tring tema mbyllet.
  Quote Originally Posted by hnr316 View Post
  dua te pyes software-i i aparatit intek tring....mund te pershtatet tek tring tst 1000...nqs po dhe ka mundesi,mund te ma jepni si loader

Similar Threads

 1. Pershendetje
  By Njembedhjeta in forum Introductions
  Replies: 0
  Last Post: 21-12-2009, 15:35:55
 2. pershendetje
  By tani_uk in forum Albanian / Shqip
  Replies: 5
  Last Post: 31-08-2009, 13:52:58
 3. pershendetje
  By fredisat in forum Introductions
  Replies: 0
  Last Post: 03-05-2009, 10:32:03
 4. Pershendetje!
  By anesti01 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 5
  Last Post: 04-01-2009, 19:54:31
 5. pershendetje
  By sokol718 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 1
  Last Post: 24-05-2006, 07:41:03

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •