Digi TV Film: Program TV: 17-12-11.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


AXN

07:00 The Amazing Race
(sua, 2001, f. s. avent., sez 15,ep 3)
08:00 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, sez 2,ep 14)
09:00 Star Trek: Deep Space Nine
(sua, 1993, s. avent. SF, sez 3,ep 13
10:00 Star Trek: Deep Space Nine
(sua, 1993, s. avent. SF, sez 3,ep 14)
11:00 Lumea disparuta
(sua- aus.-can., 1999,avent., sez 1,ep 16)
12:00 Duval si Moretti
(fra., 2008, s. politist, sez 1,ep 16)
13:05 Pericol iminent
(ger.-sua, 1996, s. avent. SF, sez 3,ep 3)
14:05 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, sez 2,ep 14)
15:05 Crezi castii sa dansezi?
(sua, 2005, s. reality show, sez 5,ep 5)
16:00 Renovare extrema
(sua, 2003, s.de divert., sez 3,ep 15)
17:00 Echipa speciala
( aus., 2008, s, sez 3,ep 12) (AP)
18:00 Stagiarii
(sua, 2001, s, sez 5,ep 9) (AP)
18:30 Vaporul
(spa., 2011, s. avent. SF, sez 1,ep 11)
20:05 Ingerii lui Charlie
(sua, 2011, f.s. de act., sez 1,ep 6)
21:05 NCIS: Los Angeles
(sua, 2009, s. politist, sez 2,ep 7)
22:05 Minti criminale
(sua-can., 2005, s. politist, sez 5,ep 15)
23:05 Memorie perfecta
(sua, 2011, s. drama, sez 1,ep 6)
00:05 Ingerii lui Charlie
(sua, 2011, f.s. de act., sez 1,ep 6)
01:05 NCIS: Los Angeles
(sua, 2009, s. politist, sez 2,ep 7)
02:00 Memorie perfecta
(sua, 2011, s. drama, sez 1,ep 6)
02:45 Echipa speciala
( aus., 2008, s, sez 3,ep 12)
03:50 Promo

Digi Film

06:35 Printesa de pe Marte
Princess of Mars-Science Fiction/12/2009
08:25 Elefantul Blue
Blue Elephant-Animatie/AG/2008
09:45 Dansul dragostei
Step Up-Drama/12/2006
11:30 Allan Quatermain&templul craniilor
Allan Quatermain and the Temple of Skulls
13:10 Din prea multa dragoste
A LOT LIKE LOVE-Comedie/12/2005
15:00 Apollo 11
Apollo 11: The Movie-Drama/12/1996
16:35 Stay Cool
Stay Cool-Comedie/12/2009
18:10 Ma dau in vant dupa cumparaturi
CONFESSIONS OF A SHOPAHOLIC-Comedie
20:00 Lacrimi din Soare
TEARS OF THE SUN-Razboi/12/2003
22:05 Orasul pacatelor
SIN CITY -Actiune/15/2005
00:15 Anneliese:Exorcizarea
Anneliese: The Exorcist Tapes-Horror
01:50 Black Dynamite
Black Dynamite-Actiune/15/2009
03:20 Orasul pacatelor
SIN CITY -Actiune/15/2005
05:30 Anneliese:Exorcizarea
Anneliese: The Exorcist Tapes-Horror

Cinemax

07:00 Printul lacrimilor (12)
(hongk.-taiv., 2009, drama)
09:00 Viata ca o casa (12)
(sua, 2001, drama)
11:05 Cei mai buni regizori
de la Hollywood (sua, 2009, s) (12)
11:30 Desertul (12)
(chil., 2008, drama)
13:10 Cronometrul (12)
(sua, 2009, com. rom.)
14:50 15 minute (12)
(ger., 2007, f. de scurt m.)
15:10 Fraierii (12)
(sua, 2010, actiune)
16:45 Tata in calatorie de afaceri (15)
(jug., 1985, drama)
18:55 Viata ca o casa (12)
(sua, 2001, drama)
21:00 Mainile tatalui meu
(sua, 2010, drama)
22:40 Jude (engl., 1996, drama) (15)
00:40 Secretul din ochii lor (15)
(arg.-spa., 2009, polit.)
02:45 Reglare de conturi (15)
(sua, 1976, west.)
04:50 De la carte la film
(can., s. doc.) (12)
05:15 Mainile tatalui meu (15)
(sua, 2010, drama)

HBO

06:00 Liga dreptatii(sua, 2010, f. anim.)
Criza pe cele doua Pamanturi
07:15 Salvarea pelicanului 895 (12)
(sua, 2011, f. doc.)
07:55 Terenul de baseball (12)
(sua, 1989, drama)
09:40 Jesse Stone: (12)
Fara remuscari (sua, 2010, polit.)
11:05 Surpriza: vine Polly! (12)
(sua, 2004, com. rom.)
12:35 intalnire cu surprize (12)
(sua, 2010, act. com.)
14:15 Scrisori catre Julieta (12)
(sua, 2010, com. rom.)
16:00 Ucenicul vrajitor (12)
(sua, 2010, avent.)
17:50 Wall Street: (sua, 2010, drama)
Banii sunt facuti sa circule
20:00 Bine dotat (15)
(sua, 2009, s. com., sez 3, ep 7)
20:30 Plictisit de moarte (15)
(sua, 2009, s. com., sez 3, ep 7)
21:00 Tipi simpatici (15)
(sua, 2009, com.)
23:25 Cartea lui Eli (15)
(sua, 2010, actiune)
01:20 Misterul gemenilor (18)
(sua, 2009, horror)
02:50 Ultima casa pe stanga (18)
(sua, 2009, horror)
04:40 Tantra (18)
(ceh., 2010, f. doc.)

National Geographic

06:00 Insule
(f. s. doc.) - Cuba
07:00 Mare, mai mare, maxim
Canalul Panama
08:00 Ultima leoaica (f. doc.)
09:00 Monster Fish
(f. s. doc.) - Mekong
10:00 Nazistii:
Misterul gemenilor (f. doc.)
11:00 Indestructibilii
- Accident de bicicleta
12:00 Pierdut printre straini
(s. doc.) - Contrabanda cu whisky
13:00 Planeta la control
Mingea de foc a lui Iisus
14:00 Rivali In Yellowstone
(doc.)
15:00 Armata delfinilor (doc.)
16:00 Evadarea
Spre Vegas
17:00 Politia din Alaska
Peninsula Kenai
18:00 Secrete vechi:
Sfinxul (f. doc.)
19:00 Inainte de Iisus (doc.)
20:00 Dezastre In aer
(f. s. doc.) - Eroare fatala
21:00 Tabu
(f. s. doc.) - Iubire stranie
22:00 Tabu
(f. s. doc.) - Al treilea sex
23:00 Viata dupa gratii
Destin de condamnat
00:00 Pierdut printre straini
Teroare In Filipine
01:00 Dezastre In aer
(f. s. doc.) - Eroare fatala
02:00 Tabu
(f. s. doc.) - Iubire stranie
03:00 Tabu
(f. s. doc.) - Al treilea sex
04:00 Viata dupa gratii
Destin de condamnat
05:00 Pierdut printre straini
(s. doc.) - Teroare In Filipine

ProCinema

07:00 Medicina generala
(it., 2007, s, ep 25) (AP) (reluare)
08:15 Merlin
(engl., 2008, s, ep 13) - Ultimul episod
09:15 Pro Motor
(2007, emis. sport) (reluare)
09:45 Descopera Romania (2004)
10:15 ACASa in bucatarie
(emis. culinara) (reluare)
11:15 Un comisar acuza
(rom., 1973, thrill.) (AP) (reluare)
13:30 Din culisele Hollywood-ului
(2008, doc., ep 48)
14:00 La Bloc
(2003, s. com., ep 403) (AP)
15:15 Gossip Girl: Intrigi la New York
(sua, 2007, s, ep 18)
16:15 Noi suntem Marshall
(sua, 2006, drama) (AP)
19:00 Aceeasi Christine, alte aventuri
(engl., 2006, s. com., sez 3, ep 1)
19:30 Aceeasi Christine, alte aventuri
(engl., 2006, s. com., sez 3, ep 2)
20:00 Spion fara voie
(sua, 1991, act. com.) (AP)
22:00 Misterele Berlinului
(sua, 2006, thrill., a-n) (15)
00:30 Petrecere la Vegas
(sua, 2006, com.) (15)
02:00 Misterele Berlinului
(sua, 2006, thrill., a-n) (15)
03:45 Lumea PRO CINEMA (reluare)

__________________
elvis