Results 1 to 10 of 10

Thread: gemini 3.00 with G같X

 1. #1

  gemini 3.00 with G같X

  Komplet Miltiboot image per Dreambox 7020 me G같X vetem per Memory stick ose Cardflash kjo nuk esht flash Image. duhet ta perdorni flashwizard 6.x Me respekt

 2. #2

  Re: gemini 3.00 with G같X

  Flashizard 6.3 per te instaluar Multi Image (multiboot) ne Memory stick apo CF. Me respekt

 3. #3

  Re: gemini 3.00 with G같X

  thanks friend

 4. #4

  Arrow Re: gemini 3.00 with G같X

  whats the password to unzip it???

 5. #5

  Re: gemini 3.00 with G같X

  whats the password to unzip it???

 6. #6

  Arrow Re: gemini 3.00 with G같X

  The Pass is: Scorpion-x you can see on zip if you read ))) have fun

 7. #7
  Senior Member
  Join Date
  02-07-2006
  Posts
  189
  Uploads
  0

  Re: gemini 3.00 with G같X

  N.qe.se dini dicka per Starsat sr x3500 Ultra, cfare kanale cbllokon, a funksionon AES key dhe si regjistrohet ai ne marres, me cfare embladed card funksionon dhe a mund te dawnoldohen kodet dhe celsat nga interneti si per dreambox etj. A perdor ai softcam program, apo dragon ?

 8. #8

  Thumbs up Starsat

  Keut i ke 2 frirmware te cilat jan me starsat kompaktible. por kujdes kety jan 2 verzione. siko ne Receiver se cilin verzion posedoni ju.. pra ketu jan full Firmware inkluziv Loader. Startsat3500.rar esht per ULTRA receiver

  Shpresoj qe te kam ndihmuar

  PASS: Scorpion-x

  Me Respekt

 9. #9
  Senior Member
  Join Date
  02-07-2006
  Posts
  189
  Uploads
  0

  Re: gemini 3.00 with G같X

  Faleminderit per interesimin tuaj. Une firmweret e starsat sr x3500cuci i kam marre nga www.satdw.com dhe perdor variantin e dyte te ketij firmweri e cila permban 9 favorite channel. Por dua te di me shume se si mund te merret ndonje program per hapjen e vazhdueshme te tps-ve dhe ab franceze si dhe nqse dini cfare eshte celebro karte qe hap chanalet Premier dhe a gjindet ketu !
  Pershendetje !

 10. #10

  Re: gemini 3.00 with G같X

  Pershendetje.
  Me carebro kart njeher nuk punon gje. Nese te intereson TPSi bleje me mir ndonje Titanium Ose Knot card. ma lir dhe punojn mir.

  Me respekt

Similar Threads

 1. gemini 4.6??
  By GIORGOS70 in forum Dreambox DM 500 / DM 500+ Images
  Replies: 7
  Last Post: 29-04-2009, 12:46:23
 2. Please help :( gemini 4.6 to PLi
  By srood123 in forum Dreambox
  Replies: 7
  Last Post: 27-03-2009, 18:53:40
 3. Question Gemini VS Gemini 2 gia 7020
  By ASTRAPI in forum Greek / Ελληνικά
  Replies: 0
  Last Post: 11-03-2009, 03:41:14
 4. gemini var to hdd.
  By goldencoin5 in forum Dreambox
  Replies: 5
  Last Post: 10-07-2007, 23:41:51
 5. Best emu for gemini 3?
  By guilbon in forum Dreambox
  Replies: 5
  Last Post: 26-07-2006, 16:09:23

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •