Digi TV Film: Program TV: 18-12-11.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


AXN

07:00 The Amazing Race
(sua, 2001, f. s. avent., sez 15,ep 4)
08:00 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, sez 2,ep 15)
09:00 Star Trek: Deep Space Nine
(sua, 1993, s. avent. SF, sez 3,ep 15)
10:00 Star Trek: Deep Space Nine
(sua, 1993, s. avent. SF, sez 3,ep 16)
11:00 Lumea disparuta
(sua- aus.-can., 1999, avent., sez 1,ep 17)
12:00 Duval si Moretti
(fra., 2008, s. politist, sez 1,ep 17)
13:05 Pericol iminent
(ger.-sua, 1996, s. avent. SF, sez 3,ep 4)
14:05 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, sez 2,ep 15)
15:00 Crezi ca stii sa dansezi?
(sua, 2005, s. reality show, sez 5,ep 6)
16:05 Renovare extrema
(sua, 2003, s.de divert., sez 3,ep 16)
17:00 Echipa speciala
( aus., 2008, s, sez 3,ep 13)
18:00 Stagiarii
(sua, 2001, s, sez 5,ep 10)
18:30 Povestea jucariilor
(sua, 1995, f. anim.)
20:10 Escrocii
(engl., 2004, s, sez 5,ep 2)
21:20 CSI: New York - Criminalistii
(sua-can., 2004, s. politist, sez 7,ep 1)
22:20 NCIS: Anchetamilitara
(sua, 2003, s. politist, sez 4,ep 7)
23:20 Lege si dreptate
(sua, 2010, s, sez 2,ep 11)
00:10 Zoom
00:25 Daune si interese
(sua, 2007, s. politist, sez 3,ep 11)
01:25 Daune si interese
(sua, 2007, s. politist, sez 3,ep 12)
02:20 CSI: New York - Criminalistii
(sua-can., 2004, s. politist, sez 7,ep 1)
03:05 NCIS: Anchetamilitara
(sua, 2003, s. politist, sez 4,ep 7)
03:45 Lege si dreptate
(sua, 2010, s, sez 2,ep 11)
04:40 Promo

Digi Film

07:50 Aparatorii dreptatii
Marvel Features-Animatie/2006/12
09:00 Printesa Ghetii
Ice princess-Comedie/2005/AG
10:40 Vizitatorii in America
JUST VISITING-Comedie/2001/12
12:10 Crocodilul Dundee in LA
Crocodile Dundee in L.A-Aventura/2001/12
13:45 Prieteni si atat
JUST FRIENDS- Comedie/2005/12
15:20 Cei mai frumosi ani
Dawson s creek-Drama/1999/AP
16:10 Granicerul
THE SHEPHERD-Actiune/2008/15
17:45 Promovarea
The Promotion-Comedie/2008/12
19:15 Cei mai frumosi ani
Dawson s creek-Drama/1999/AP
20:00 Batalia pentru viitor
RETURNER-Actiune/2003/15
21:55 Un Nou inceput
Away We Go-Comedie/2009/15
23:40 Strazile insangerate
Streets of Blood-Thriller/2009/15
01:15 Vulcanul 1
VOLCANO - part 1-Actiune/2009/12

Cinemax

07:00 Mama e la coafor (12)
(can., 2008, drama)
08:35 Fereastra din spate (12)
(sua, 1954, thrill.)
10:25 Dragoste la Cairo (12)
(can.-irl.-egi., 2009, drama)
11:55 Cei mai buni regizori
de la Hollywood (sua, 2009, s) (12)
12:25 Turcoaz (12)
(belg., 2010, drama)
14:00 Omul de pe Luna (12)
(sua, 1991, dr. romantic.)
15:40 Vincent vrea la mare(12)
(ger., 2010, drama)
17:15 Lumea jucariilor (12)
(ger., 2007, f. de scurt m.)
17:30 Fereastra din spate (12)
(sua, 1954, thrill.)
19:25 Circul invizibil (15)
(sua, 2001, drama)
21:00 Le Cafe du Pont (12)
(fra., 2010, drama)
22:35 Ce mai stii de Dolly Bell? (15)
(jug., 1981, drama)
00:25 Jurnal de razboi
(sua, 1989, drama) (15)
02:20 Prada usoara 3
(nor., 2010, horror) (18)
04:00 Sah mat
(sua, 1992, actiune) (18)
05:50 Cappadocia - Fiul risipitor
(sua-mex., 2007, s, episodul 5)

HBO

06:00 Tortul de nunta (12)
(fra., 2010, com.)
07:30 Divortul (12)
(sua-fra., 2003, drama)
09:25 Caini si pisicisua, 2010, com.)
Razbunarea lui Kitty Galore
10:45 Prietenul prietenei mele (12)
(sua, 2010, com. rom.)
12:10 Nunta in familia noastra
(sua, 2010, com.) (12)
13:50 Domnul Nimeni (12)
(can.-belg.-fra., 2009, drama)
16:25 Pacatoasa (12)
(sua, 2010, com. rom.)
17:55 Saga Amurg: Eclipsa (12)
(sua, 2010, dr. romantic.)
20:00 Totul despre sex 2 (15)
(sua, 2010, com. rom.)
22:25 Vorbitor(12)
23:30 True Blood (18)
(sua, 2008, s, sez 4, ep 11)
00:20 Al optulea cerc (18)
(sua, 2009, horror)
01:40 The Onion (15)
(sua, 2008, com.)
03:10 Totul despre sex 2 (15)
(sua, 2010, com. rom.)
05:30 Filme si vedete
(hol., 2008, emisiune magazin)

National Geographic

06:00 Inainte de Iisus (doc.)
07:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Patrupede disperate
08:00 Cobra regala (f. doc.)
09:00 Zona mortii
10:00 Secrete vechi:
Faraonul de argint (f. doc.)
11:00 Viata dupa gratii
Destin de condamnat
12:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Mufasa si Tucker
13:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Sven, Macy si Lex
14:00 Monster Fish
(f. s. doc.) - Somnul
15:00 Monster Fish
(f. s. doc.) - Uriasul de Nil
16:00 Procesul francmasonilor
(f. doc.)
17:00 Misterele crestinatatii
(f. s. doc.) - Templierii
18:00 N�rnberg:
Procesul lui Hermann Goering (engl., f. doc.)
19:00 N�rnberg:
Procesul lui Hermann Goering (engl., f. doc.)
20:00 Classified
(2010, s. doc.) - Saddam la interogatoriu
21:00 Lancea sfanta
22:00 Enigme vechi
(sua, 2010, s. doc.) - Sfantul Graal
23:00 Planeta la control
(s. doc. nat.) - Orase subacvatice
00:00 Lancea sfanta
01:00 Enigme vechi
(sua, 2010, s. doc.) - Sfantul Graal
02:00 Planeta la control
(s. doc. nat.) - Orase subacvatice
03:00 Classified
(2010, s. doc.) - Saddam la interogatoriu
04:00 Lancea sfanta
05:00 Enigme vechi
(sua, 2010, s. doc.) - Sfantul Graal

ProCinema

08:00 Din culisele Hollywood-ului
(2008, doc., ep 48) (reluare)
08:30 Redactia
(ceh., 2004, s. com., ep 35) (AP) (reluare)
09:30 Shaggy si Scooby fac echipa
(sua, 2006, s. d. anim., ep 3)
10:00 Aceeasi Christine, alte aventuri
(engl., 2006, s. com., sez 3, ep 1)
10:30 Aceeasi Christine, alte aventuri
(engl., 2006, s. com., sez 3, ep 2)
11:00 Pro Motor
(2007, emis. sport)
11:30 Zoom in 10
(divertisment) (AP)
11:45 Lumea PRO CINEMA
12:15 Noi suntem Marshall
(sua, 2006, drama) (AP) (reluare)
15:00 Spion fara voie
(sua, 1991, act. com.) (AP) (reluare)
17:00 Povestea nasterii Domnului
(sua, 2006, drama) (AP)
19:00 Aceeasi Christine, alte aventuri
(engl., 2006, s. com., ep 3) (AP)
19:30 Aceeasi Christine, alte aventuri
(engl., 2006, s. com., ep 4) (AP)
20:00 Calculatorul marturiseste
(rom., 1982, com.) (AP)
22:00 Ultima banda
(fra., 2007) (15)
00:30 Bani, nebunie si crima
(sua, 1987, s. thrill.) (15)
02:15 Ultima banda
(fra., 2007) (15) (reluare)
04:15 Lumea PRO CINEMA
(reluare)
04:45 Apropo TV (divertisment)

__________________
elvis