Digi TV Film: Program TV: 19-12-11.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


AXN

07:00 American Idol
(sua, 2002, matinal, sez 9, ep 55)
08:00 Lumea disparuta
(sua- aus.-can., 1999, avent., sez 1, ep 19)
09:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, sez 3, ep 21)
10:00 Echipa speciala
( aus., 2008, s, sez 3, ep 11)
11:00 Pericol iminent
(ger.-sua, 1996, s. avent. SF, sez 4, ep 6)
12:00 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, sez 2, ep 18) (
13:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, sez 3, ep 22)
14:00 American Idol
(sua, 2002, matinal, sez 9, ep 56)
15:05 Echipa speciala
( aus., 2008, s, sez 3, ep 12)
16:05 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, sez 2, ep 18)
17:00 Lumea disparuta
(sua- aus.-can., 1999, avent., sez 1, ep 20)
18:00 Pericol iminent
(ger.-sua, 1996, s. avent. SF, sez 4, ep 7) (
19:00 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, sez 2, ep 19)
20:00 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, sez 4, ep 21)
21:00 CSI: New York - Criminalistii
(sua-can., 2004, s. politist, sez 7, ep 2)
22:00 Ingerii lui Charlie
(sua, 2011, f.s. de act., sez 1, ep 7)
23:00 Ingerii lui Charlie
(sua, 2011, f.s. de act., sez 1, ep 8) (
00:00 Daune si interese
(sua, 2007, s. politist, sez 3, ep 13)
01:15 Lege si dreptate
(sua, 2010, s, sez 2, ep 11) (AP)
02:05 CSI: New York - Criminalistii
(sua-can., 2004, s. politist, sez 7, ep 2)
02:50 Ingerii lui Charlie
(sua, 2011, f.s. de act., sez 1, ep 7)
03:35 Ingerii lui Charlie
(sua, 2011, f.s. de act., sez 1, ep 8)
04:20 Daune si interese
(sua, 2007, s. politist, sez 3, ep 13)
04:30 Promo

Digi Film

07:50 Aparatorii dreptatii
Marvel Features-Animatie/2006/12
09:00 Printesa Ghetii
Ice princess-Comedie/2005/AG
10:40 Vizitatorii in America
JUST VISITING-Comedie/2001/12
12:10 Crocodilul Dundee in LA
Crocodile Dundee in L.A-Aventura/2001/12
13:45 Prieteni si atat
JUST FRIENDS- Comedie/2005/12
15:20 Cei mai frumosi ani
Dawson s creek-Drama/1999/AP
16:10 Granicerul
THE SHEPHERD-Actiune/2008/15
17:45 Promovarea
The Promotion-Comedie/2008/12
19:15 Cei mai frumosi ani
Dawson s creek-Drama/1999/AP
20:00 Batalia pentru viitor
RETURNER-Actiune/2003/15
21:55 Un Nou inceput
Away We Go-Comedie/2009/15
23:40 Strazile insangerate
Streets of Blood-Thriller/2009/15
01:15 Vulcanul 1
VOLCANO - part 1-Actiune/2009/12

Cinemax

07:00 Omul de pe Luna
(sua, 1991, dr. romantic.) (12)
08:40 Cei mai buni regizori de la
Hollywood (sua, 2009, s) (12) James L. Brooks
09:10 Suflete inghetate
(sua, 2009, com.) (12)
10:50 Vincent vrea la mare
(ger., 2010, drama) (12)
12:25 Le Caf� du Pont
(fra., 2010, drama) (12)
14:00 Armando
(it., 2006, f. de scurt m.) (12)
14:20 Scrisori pentru Jenny
(spa.-isr.-arg., 2007, dr. romantic.) (12)
15:55 1981
(can., 2009, com.) (12)
17:35 Ce mai stii de Dolly Bell?
(jug., 1981, drama) (15)
19:25 Clubul Paradis
(sua, 1986, com.) (15)
21:00 Am omorat-o pe mama
(can., 2009, dram. Bio., col., a-n) (15)
22:40 Rusinea
(sue., 1968, drama, a-n) (15)
00:20 Cappadocia - Fiul risipitor
(sua-mex., 2007, s, episodul 5) (18)
01:30 O femeie dominata
(sua, 1974, drama) (15)
03:55 Urletul
(sua, 2010, drama) (15)
05:20 Fericiti impreuna
(hongk., 1997, drama, col., a-n) (15)

HBO

06:00 Pacatoasa
(sua, 2010, com. rom.) (12)
07:35 Saga Amurg: Eclipsa
(sua, 2010, dr. romantic.) (12)
09:35 Inspectorul Gadget
(sua, 1999, com.) (AP)
10:55 Zizou cel mic
(ind., 2008, com. de fam.) (12)
12:35 Concert aniversar- Rock and Roll
Hall of Fame (sua, 2009, f.-conc.)
14:55 Tineri insuratei
(sua-ger., 2003, com. rom.) (12)
16:30 Prietena perfecta
(sue., 2010, com.) (12)
17:55 Incognito
(fra., 2009, com.) (12)
19:30 Pe platourile de filmare
(sua, 2003, emisiune magazin)
20:00 Larry David, inamicul public nr. 1
(sua, 2000, s, sez 8, ep 3) (15)
20:30 Larry David, inamicul public nr. 1
(sua, 2000, s, sez 8, ep 4) (15)
21:00 Apollo 13
(sua, 1995, drama) (12)
23:20 Bine dotat
(sua, 2009, s. com., sez 3, ep 7) (15)
23:50 Plictisit de moarte
(sua, 2009, s. com., sez 3, ep 7) (15)
00:20 Salt
(sua, 2010, thrill. act.) (15)
01:55 Cursa mortala
(sua, 2008, actiune) (18)
03:45 Inamicii publici
(sua, 2009, polit.) (15)

National Geographic

06:00 N�rnberg:
Procesul lui Hermann Goering
07:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Troy si Roxy
08:00 La pescuit
(f. s. doc.) - Rapitori
09:00 Lancea sfanta

10:00 Enigme vechi
(sua, 2010, s. doc.) - Sfantul Graal
11:00 Conflict �n Kruger (doc.)

12:00 Reconstruim Titanic
(2011, f. doc.) - Pregatiri pentru dezastru
13:00 Insule
(f. s. doc.) - Cuba
14:00 Lancea sfanta

15:00 Megastructuri
(sua, 2004, s. doc.) - High Speed 1
16:00 La pescuit
(f. s. doc.) - Uriasii apelor
17:00 Paradisul serpilor

18:00 Politia din Alaska
Patrula pe gheata
19:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Tara, Olive si Dexter
20:00 Africa:
Paradisul pierdut (f. doc.)
21:00 Viata dupa gratii
Banda lui Allah
22:00 Pierdut printre straini
(s. doc.) - Prizonierul dragostei
23:00 Politia din Alaska
Urmarirea
00:00 Viata dupa gratii
Banda lui Allah
01:00 Pierdut printre straini
(s. doc.) - Prizonierul dragostei
02:00 Africa:
Paradisul pierdut (f. doc.)
03:00 Viata dupa gratii
Banda lui Allah
04:00 Pierdut printre straini
(s. doc.) - Prizonierul dragostei
05:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Tara, Olive si Dexter

ProCinema

08:45 Shaggy si Scooby fac echipa
(sua, 2006, s. d. anim., ep 3)
09:15 Lumea PRO CINEMA (reluare)

09:45 Teleshopping (recl.)

10:00 Happy Hour
(2007, divertisment)
11:15 Teleshopping (recl.)

11:30 ACASa in bucatarie
(emis. culinara)
12:30 Redactia
(ceh., 2004, s. com., ep 35) (AP)
14:00 Aceeasi Christine, alte aventuri
(engl., 2006, s. com., ep 3) (AP)
14:30 Aceeasi Christine, alte aventuri
(engl., 2006, s. com., ep 4) (AP)
15:00 Povestea nasterii Domnului
(sua, 2006, drama) (AP) (reluare)
17:00 Calculatorul marturiseste
(rom., 1982, com.) (AP) (reluare)
19:00 La Bloc
(2003, s. com., ep 405) (AP)
19:30 La Bloc
(2003, s. com., ep 406) (AP)
20:00 Terminatorul: Razboiul continua
(sua, 2008, s, ep 4) (12)
21:00 Comedia in esenta tare: Seinfeld
(sua, 1990, s. com., ep 151) (AP)
21:30 Comedia in esenta tare: Seinfeld
(sua, 1990, s. com., ep 152) (AP)
22:00 Filmul de 10: Orasul nebun
(sua, 1997, drama) (15)
00:30 Prietenie pe muchie de cutit
(sua, 2003, s, ep 13) (15)
01:30 Orasul nebun
(sua, 1997, drama) (15) (reluare)
03:30 Terminatorul: Razboiul continua
(sua, 2008, s, ep 4) (12)
04:15 Prietenie pe muchie de cutit
(sua, 2003, s, ep 13) (15)
05:00 Lumea PRO CINEMA (reluare)

05:30 Apropo TV (divertisment)
__________________
elvis