Results 1 to 2 of 2

Thread: Pytje Digitalb

 1. #1

  Pytje Digitalb

  Pershendetje te gjithve dhe gezuar Festat ,kame nje pytje deri kure shifet digitalbi me Cardsharing se ashte folur se deri ne funde te vitit shifet

 2. #2
  Super Moderator missoervin's Avatar
  Join Date
  24-12-2008
  Location
  www.satsupreme.com
  Posts
  2,657
  Uploads
  226

  Re: Pytje Digitalb

  Nga info dhe nga reklama qe eshte bere, dga mund te shikohet deri ne fund te 2011 me abonim te regullt per ne 2012 nuk dihet akoma se si do veprojne qoft dhe me kartat e mbartura qe kan abonim. Per me teper info mund te informohesh ne kontaktet qe ka leshuar dga. Tema mbyllet.
  Quote Originally Posted by rrex View Post
  Pershendetje te gjithve dhe gezuar Festat ,kame nje pytje deri kure shifet digitalbi me Cardsharing se ashte folur se deri ne funde te vitit shifet

Similar Threads

 1. Question Kam nje pytje ,
  By blerimshala in forum Albanian / Shqip
  Replies: 3
  Last Post: 16-12-2010, 00:20:41
 2. New Digitalb CCcam 2.0.11 and Digitalb & premiere in Newcs
  By G@ZI in forum CCcam Exchange: Local
  Replies: 5
  Last Post: 10-02-2010, 20:13:45
 3. [Pytje] Rreth Reserverit?
  By The-Rock in forum Albanian / Shqip
  Replies: 2
  Last Post: 17-02-2009, 22:33:01
 4. Nj pytje
  By kemaa.rr in forum Albanian / Shqip
  Replies: 3
  Last Post: 20-01-2009, 18:19:00
 5. Question Kshill,Ndihm,Pytje
  By fa3tos in forum Albanian / Shqip
  Replies: 4
  Last Post: 17-01-2009, 17:49:01

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •