Page 1 of 9 1236 ... LastLast
Results 1 to 10 of 85

Thread: Gezuar festat

 1. #1
  VIP Member -dr-alb's Avatar
  Join Date
  02-05-2007
  Location
  plazh
  Posts
  893
  Uploads
  27

  Gezuar festat


  ****Gezuar festat te gjithe shqiptareve ****

  ****Gezuar vitin e ri****

  ****2012****

 2. #2
  Giga68
  Join Date
  27-09-2007
  Location
  Shqiponja
  Posts
  337
  Uploads
  191

  Re: Gezuar festat

  Ju uroj te gjithe shqiptarve kudo qe ndodhen, GEZUAR krishtlindjet dhe vitin e ri.

 3. #3
  Senior Member startx's Avatar
  Join Date
  04-04-2011
  Posts
  145
  Uploads
  3

  Re: Gezuar festat

  Gezuar festat te gjithve dhe ju uroj lumturi,dashuri dhe perparesi te gjith anetareve te sat television!!!

  Gezuar!

 4. #4
  →→→Admin←←← Fiku75's Avatar
  Join Date
  12-02-2008
  Location
  The Land of Eagles
  Posts
  4,307
  Uploads
  40

  Re: Gezuar festat

  Gezuar te gjithe antareve te forumit tone festat e krishtlindjeve dhe vitit te ri 2012!

 5. #5
  Moderator
  Join Date
  01-04-2005
  Posts
  738
  Uploads
  91

  Re: Gezuar festat

  Gezuar te gjitheve ju uroj shendet dhe fat te mbare te gjitheve anetareve te SatSupreme .
  Attached Images Attached Images

 6. #6
  VIP Member fushkrujs's Avatar
  Join Date
  19-06-2009
  Posts
  2,585
  Uploads
  1,070

  Re: Gezuar festat

  Te Gjitheve antareve te ketij forumi i uroj Gezuar Krishtelindjet dhe Vitin e ri 2012!

 7. #7
  Super Moderator missoervin's Avatar
  Join Date
  24-12-2008
  Location
  www.satsupreme.com
  Posts
  2,657
  Uploads
  226

  Re: Gezuar festat

  Gezuar te gjithve krishtlinndjet, dhe viti i ri 2012 ju sjellte sa me shum fat e mbaresi.

 8. #8
  VIP Member Mr-Bledi's Avatar
  Join Date
  20-04-2011
  Location
  .bat
  Posts
  1,118
  Uploads
  12

  Re: Gezuar festat

  Gezuar Festat e Fundvitit. Qofte ky vit nje vit sa me i mabre edhe te kemi sa me shume shendet! :) Kjo ka rendesi! :) Pershumevjet te gjitheve!

 9. #9
  Senior Member
  Join Date
  05-01-2009
  Posts
  372
  Uploads
  14

  Re: Gezuar festat

  Gezuar te gjitheve Krishtlindjet, dhe Vitin i ri 2012, te gjithe antereve te forumin e sjellt 2012 sa me shume gjera te mira

 10. #10
  Contributing Member Neim20's Avatar
  Join Date
  07-06-2009
  Posts
  389
  Uploads
  10

  Re: Gezuar festat

  Gezuar festat ! Urimet me te mira per ju dhe familjet tuaja !Auguri.gif

Page 1 of 9 1236 ... LastLast

Similar Threads

 1. New Pėrshėndetje Festat e Krishtlindjeve, e Vitit tė Ri, etj.
  By pigeone in forum Albanian / Shqip
  Replies: 30
  Last Post: 02-01-2011, 16:30:31
 2. Gezuar Festat e Fund Vitit!!!
  By albani15 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 10
  Last Post: 05-01-2010, 15:28:53
 3. Gėzuar Festat tė gjithėve
  By Fiku75 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 21
  Last Post: 01-01-2009, 21:54:56
 4. Gezuar festat
  By best ven in forum Albanian / Shqip
  Replies: 0
  Last Post: 26-12-2008, 14:18:40
 5. Gezuar 2007-n te gjitheve!!!
  By BehadesgO in forum Albanian / Shqip
  Replies: 0
  Last Post: 01-01-2007, 18:56:34

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •