Results 1 to 10 of 10

Thread: A e ka provuar njeri kete?? gbox.net git802 ( add conax cas7 support)

 1. #1
  Senior Member
  Join Date
  06-02-2006
  Location
  tirana
  Posts
  142
  Uploads
  0

  A e ka provuar njeri kete?? gbox.net git802 ( add conax cas7 support)

  Lexova qe ka dal ky version i gbox me kete info:

  New gbox is out:

  - sync to build git801
  - some fixes
  - add new cas and share subcore
  - add conax cas7 support
  - add dgcrypt cas support
  - add softnds support

  Nuk e di a e ka provuar njeri me karten e dga, un e futa njeher po nuk punoi, me siguri duhet ndonje konfigurim!!

 2. #2
  Senior Member
  Join Date
  12-02-2011
  Posts
  109
  Uploads
  0

  Re: A e ka provuar njeri kete?? gbox.net git802 ( add conax cas7 support)

  Po pse te duhet ky emu, pse nuk ke plot te tjere qe e lexojne shume mire??

 3. #3
  Senior Member
  Join Date
  06-02-2006
  Location
  tirana
  Posts
  142
  Uploads
  0

  Re: A e ka provuar njeri kete?? gbox.net git802 ( add conax cas7 support)

  Puna esht a behet gje per te lexuar dga HD, cilat jan kto te tjerat?

 4. #4
  Senior Member
  Join Date
  12-02-2011
  Posts
  109
  Uploads
  0

  Re: A e ka provuar njeri kete?? gbox.net git802 ( add conax cas7 support)

  Quote Originally Posted by gangoja View Post
  Puna esht a behet gje per te lexuar dga HD, cilat jan kto te tjerat?
  me sa po lexoj une aty thote support per conax cas 7 card dhe jo per pairing............

 5. #5
  Senior Member
  Join Date
  06-02-2006
  Location
  tirana
  Posts
  142
  Uploads
  0

  Re: A e ka provuar njeri kete?? gbox.net git802 ( add conax cas7 support)

  Nqs eshte dicka qe ska te bej me cas7 pairing atehere nuk perben lajm

 6. #6

  Re: A e ka provuar njeri kete?? gbox.net git802 ( add conax cas7 support)

  Quote Originally Posted by gangoja View Post
  Lexova qe ka dal ky version i gbox me kete info:

  New gbox is out:

  - sync to build git801
  - some fixes
  - add new cas and share subcore
  - add conax cas7 support
  - add dgcrypt cas support
  - add softnds support

  Nuk e di a e ka provuar njeri me karten e dga, un e futa njeher po nuk punoi, me siguri duhet ndonje konfigurim!!
  Une e kam instaluar dhe punon me kartelen ( pa HD ) e DGA .
  E per HD nuk besoj pasi qe jan ne Paring,

 7. #7
  Senior Member
  Join Date
  06-02-2006
  Location
  tirana
  Posts
  142
  Uploads
  0

  Re: A e ka provuar njeri kete?? gbox.net git802 ( add conax cas7 support)

  Quote Originally Posted by hija31 View Post
  Une e kam instaluar dhe punon me kartelen ( pa HD ) e DGA .
  E per HD nuk besoj pasi qe jan ne Paring,
  Karten pa HD e ka lexuar qe ne fillim jo vetem gbox po shumica e emulatoreve, prandaj mendova se do ket dicka te re ne lidhje me pairing se s'do kishte kuptim te nxirrnin dicka te re e cila esht e vjeter!!

 8. #8
  Super Moderator missoervin's Avatar
  Join Date
  24-12-2008
  Location
  www.satsupreme.com
  Posts
  2,657
  Uploads
  226

  Re: A e ka provuar njeri kete?? gbox.net git802 ( add conax cas7 support)

  Duhet te pershendesesh antaret e tjere njehere tek tema e pershendetjeve pastaj te besh poste ne forum
  Quote Originally Posted by hija31 View Post
  Une e kam instaluar dhe punon me kartelen ( pa HD ) e DGA .
  E per HD nuk besoj pasi qe jan ne Paring,

 9. #9

  Re: A e ka provuar njeri kete?? gbox.net git802 ( add conax cas7 support)

  Quote Originally Posted by missoervin View Post
  Duhet te pershendesesh antaret e tjere njehere tek tema e pershendetjeve pastaj te besh poste ne forum
  Shiko daten e regjistrimit . Kam harruar se a e kam ba a jo !!!
  Por, do ta bej prap.

 10. #10
  Super Moderator missoervin's Avatar
  Join Date
  24-12-2008
  Location
  www.satsupreme.com
  Posts
  2,657
  Uploads
  226

  Re: A e ka provuar njeri kete?? gbox.net git802 ( add conax cas7 support)

  Ne 5 poste qe ke bere ti eshte lehtesisht per ta verifikuar panvarsisht dt te regjistrimit. Gjithsesi duhet te respektojme rregulloren ne radhe te pare, pak me vonese por gjithsesi sapo e bere..
  Quote Originally Posted by hija31 View Post
  Shiko daten e regjistrimit . Kam harruar se a e kam ba a jo !!!
  Por, do ta bej prap.

Similar Threads

 1. Reborn with Conax CAS7
  By addam in forum Matrix Reborn Cam
  Replies: 1
  Last Post: 06-06-2011, 22:21:38
 2. Info Conax cas7
  By djangel912 in forum Conax
  Replies: 0
  Last Post: 24-07-2009, 06:25:25
 3. Hivion-100xii a di gje njeri per kete aparat
  By plakusat2000 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 5
  Last Post: 10-06-2009, 11:09:07
 4. Conax CAS7 Advanced test ok
  By esmeralda1 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 14
  Last Post: 12-03-2009, 15:27:40

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •