Digi TV Film: Program TV: 29-12-11.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


AXN

07:00 American Idol
(sua, 2002, matinal, sez 9, ep 57)
08:00 Lumea disparuta
(sua- aus.-can., 1999,avent., sez 1, ep 21)
09:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, sez 3, ep 23) (
10:00 Echipa speciala
( aus., 2008, s, sez 3, ep 13)
11:00 Pericol iminent
(ger.-sua, 1996, s. avent. SF, sez 4, ep 8)
12:00 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, sez 2, ep 20)
13:00 Cabinet de avocatura
(sua, 1997, s, sez 4, ep 1) (
14:00 American Idol
(sua, 2002, matinal, sez 10, ep 1)
15:00 Echipa speciala
( aus., 2008, s, sez 3, ep 14)
16:00 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, sez 2, ep 20)
17:00 Lumea disparuta
(sua- aus.-can., 1999, avent., sez 1, ep 22)
18:00 Merlin
(engl., 2008, s, sez 1, ep 1)
19:00 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, sez 2, ep 21)
20:00 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, sez 4, ep 23)
21:00 Buna dimineata, Vietnam!
(sua, 1987, com.)
23:20 NCIS: Los Angeles
(sua, 2009, s. politist, sez 2, ep 8)
00:20 Memorie perfecta
(sua, 2011, s. drama, sez 1, ep 6)
01:20 Buna dimineata, Vietnam!
(sua, 1987, com.)
03:30 NCIS: Los Angeles
(sua, 2009, s. politist, sez 2, ep 8)
04:15 Memorie perfecta
(sua, 2011, s. drama, sez 1, ep 6)
05:15 Promo

Cinemax

07:00 O familie rea
(fin., 2010, drama) (12)
08:30 Cei mai buni regizori
de la Hollywood (sua, 2009, s)
08:55 Noemie - Secretul
(can., 2009, f. de fam.) (12)
10:40 Suflete inghetate
(sua, 2009, com.) (12)
12:20 Flirt
( aus., 1991, drama) (15)
14:00 Decizii
(sua, 2008, drama) (12)
15:40 Turcoaz
(belg., 2010, drama) (12)
17:15 Burlesque: vis implinit
(sua, 2010, dr. muz.)
19:10 Imperiul de argint
(chi.-taiv.-hongk., 2009, dram. Bio.)
21:00 Copilarie cenusie
(sua-irl., 1999, drama) (15)
23:25 Cappadocia
(sua-mex., 2007, s, ep 7) (18)
00:25 Danny Boy
(irl.-engl., 1982, thrill.) (15)
02:00 Amintirea dragostei
(chi.-fra.-ung., 2009, drama) (15)
03:35 Alaturi de mine
(engl., 2008, drama) (15)
05:15 Am omorat-o pe mama
(can., 2009, dram. Bio., col., a-n) (15)

Digi Film

06:40 Tanarul Harry Houdini
Young Harry Houdini-Drama/12/1987
08:15 Cei mai frumosi ani
Dawson s creek-Drama/AP/2002
09:05 Pacate de familie
FAMILY SINS-Drama/12/2004
10:35 Gustul dulce al succesului
Smell of Success-Comedie/12/2009
12:10 Trompeta lebedei
THE TRUMPET OF THE SWAN-Animatie/AG/2001
13:25 Cei mai frumosi ani
Dawson s creek-Drama/AP/2002
14:15 Philadelphia
Philadelphia-Drama/12/1993
16:20 Antrenament pentru prietenie
RADIO-Drama/AP/2003
18:10 Regasirea
THE DEEP END OF THE OCEAN-Drama/12/1999
20:00 Kate si Leopold
KATE & LEOPOLD-Comedie/12/2001
22:00 Schimb de vieti
BOUNCE-Drama/12/2000
00:00 Scrisori din inchisoare
Return To Sender-Drama/15/2004
02:05 Inchis pe nedrept
LOCKDOWN-Drama/15/2000
03:50 Philadelphia
Philadelphia-Drama/12/1993

HBO

06:00 Povestea jucariilor 3
(sua, 2010, f. anim.)
07:45 Misiune pe Marte
(sua, 2000, f. SF de act.)
09:35 O familie de cosmar
(sua, 2010, com.)
11:15 Amelia
(sua-can., 2009, dram. Bio.)
13:05 Jesse Stone:
Fara remuscari (sua, 2010, polit.)
14:30 Divortul (sua-fra., 2003, drama)
16:30 Zizou cel mic
(ind., 2008, com. de fam.)
18:10 Dansul dragostei 3D
(sua, 2010, f. muz.)
20:00 Golful (sua, 2009, f. doc.)
21:30 Mismasuri in stil mare
(fra., 2009, com.)
23:15 True Blood
sezonul 4, episodul 12
00:15 Aurora (rom.-elv.-fra., 2010, drama)
03:15 Cursa mortala
(sua, 2008, actiune)
05:05 Mitul frumusetii albe: Trupul
(engl., 2009, f. doc.)

National Geographic

06:00 Salbatica Rusie
(sua, 2009, s. doc.) - In nordul arctic
07:00 Cesar si cainii (s. doc.)
- Reggie, Diva, Rocco, Vito si Mugsy
08:00 La pescuit
(f. s. doc.) - Invadatori
09:00 Lancea sfanta
10:00 Templierii
Ultima batalie
11:00 Fortele aeriene pasaresti
12:00 Megastructuri (sua, 2004, s. doc.)
- Digul de la Marea Nordului
13:00 Salbatica Rusie
(sua, 2009, s. doc.) - In nordul arctic
14:00 Lancea sfanta
15:00 Reciclarea uriasilor
(doc.) - Podul Piacenza
16:00 Monster Fish
(f. s. doc.) - Mekong
17:00 Ascunzis pentru rechini
(f. doc.)
18:00 Politia din Alaska
(sua, 2009, f. s. doc.) - Zarva pe autostrada
19:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Luna si cainii politisti
20:00 Salbatica Rusie
(sua, 2009, s. doc.) - Padurea secreta
21:00 Facocerul (f. doc.)
22:00 Monster Fish
(f. s. doc.) - Kamceatka
23:00 Politia din Alaska
Justitie sub zero grade
00:00 Facocerul (f. doc.)
01:00 Monster Fish
(f. s. doc.) - Kamceatka
02:00 Salbatica Rusie
(sua, 2009, s. doc.) - Padurea secreta
03:00 Facocerul (f. doc.)
04:00 Monster Fish
(f. s. doc.) - Kamceatka
05:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Luna si cainii politisti


ProCinema

08:45 Doua acorduri
(ceh., 2008, s, ep 5) (AP) (reluare)
09:15 Doua acorduri
(ceh., 2008, s, ep 6) (AP) (reluare)
09:45 Teleshopping (recl.)
10:00 Happy Hour
(2007, divertisment)
11:15 Teleshopping (recl.)
11:30 ACASa in bucatarie
(emis. culinara) (reluare)
12:30 Doua acorduri
(ceh., 2008, s, ep 7) (AP)
13:00 Doua acorduri
(ceh., 2008, s, ep 8) (AP)
13:40 Teleshopping (recl.)
14:00 ACASa in bucatarie
(emis. culinara) (reluare)
15:00 La Bloc
(2003, s. com., ep 419) (AP) (reluare)
15:30 La Bloc
(2003, s. com., ep 420) (AP) (reluare)
16:00 Seinfeld
(sua, 1990, s. com., ep 163) (AP) (reluare)
16:30 Seinfeld
(sua, 1990, s. com., ep 164) (AP) (reluare)
17:00 O vara nebuna
(sua, 1986, com. rom.) (AP)
19:00 La Bloc
(2003, s. com., ep 421) (AP)
19:30 La Bloc
(2003, s. com., ep 422) (AP)
20:00 Terminatorul: Razboiul continua
(sua, 2008, s, ep 11) (12)
21:00 Comedia in esenta tare: Seinfeld
(sua, 1990, s. com., ep 165) (AP)
21:30 Comedia in esenta tare: Seinfeld
(sua, 1990, s. com., ep 166) (AP)
22:00 Filmul de 10: Pierderea libertatii
(sua, 2008, dr. razb.) (15)
00:15 Gangsteri... la feminin
(sua, 1996, actiune) (12)
02:30 Prietenie pe muchie de cutit
(sua, 2003, s, ep 21) (15)
03:15 Pierderea libertatii
(sua, 2008, dr. razb.) (15) (reluare)
05:00 Lumea PRO CINEMA (reluare)

05:30 Apropo TV (divertisment)
__________________
elvis