Results 1 to 3 of 3

Thread: Karta HD e dg dhe aparat jo dg

 1. #1

  Karta HD e dg dhe aparat jo dg

  Pėrshėndetje!
  Doja tė pyesja nėse me njė aparat hd q nuk ėshtė i dg dhe me njė kam con*x nė kėtė aparat mund tė shikoj me kartė abonimi tė rregullt kanalet hd tė dg apo duhet tė blej sezbėn aparatin qė shesin ata, aparatin HD?
  Gėzuar tė gjithve

 2. #2
  VIP Member Mr-Bledi's Avatar
  Join Date
  20-04-2011
  Location
  .bat
  Posts
  1,118
  Uploads
  12

  Re: Karta HD e dg dhe aparat jo dg

  nqs ka modul conax qe ka dale tani me suportin e tyre me pairing i hap edhe kanalet HD,
  nqs eshte modul conax normal, atehere kanalet HD nuk i hapen edhe nje pjese te tyre qe jane me pairing!
  gjithe te mirat!

 3. #3
  Super Moderator durresi's Avatar
  Join Date
  04-03-2009
  Location
  Istanbul
  Posts
  1,602
  Uploads
  319

  Re: Karta HD e dg dhe aparat jo dg

  Pergjigja u dha..

  Dhe sje ne temen e duhur...


  Mbyllet!

Similar Threads

 1. Aparat IG320 HD PVR
  By florinda in forum Albanian / Shqip
  Replies: 8
  Last Post: 26-08-2015, 00:27:47
 2. Ndihmė pėr aparat tė ri HD
  By danilo in forum Albanian / Shqip
  Replies: 78
  Last Post: 08-01-2013, 16:13:32
 3. Software per aparat Truman 1100 ?
  By keno135 in forum Albanian / Shqip
  Replies: 1
  Last Post: 13-04-2011, 12:32:54
 4. New firmware per aparat satelitor LG LDR 440CICX
  By alfonsodilo in forum Albanian / Shqip
  Replies: 10
  Last Post: 04-08-2009, 12:47:10
 5. aparat vantage
  By Juristi in forum Albanian / Shqip
  Replies: 1
  Last Post: 12-09-2008, 15:17:19

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •