Digi TV Film: Program TV: 30-12-11.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


AXN

07:00 Zece lucruri nu-mi plac la tine
(sua, 2009, s. com., sez 2, ep 5)
07:30 Zece lucruri nu-mi plac la tine
(sua, 2009, s. com., sez 2, ep 6)
08:00 Viata neasteptata
(sua, 2010, s. drama, sez 2, ep 3)
09:00 Viata neasteptata
(sua, 2010, s. drama, sez 2, ep 4)
10:00 Viata neasteptata
(sua, 2010, s. drama, sez 2, ep 5)
11:00 Viata neasteptata
(sua, 2010, s. drama, sez 2, ep 6)
11:55 Vaporul
(spa., 2011, s. avent. SF, sez 1, ep 9)
13:25 Vaporul
(spa., 2011, s. avent. SF, sez 1, ep 10)
15:05 Zece lucruri nu-mi plac la tine
(sua, 2009, s. com., sez 2, ep 5)
15:35 Zece lucruri nu-mi plac la tine
(sua, 2009, s. com., sez 2, ep 6)
16:05 Finaluri fericite
(sua, 2011, s. com., sez 1, ep 7)
16:35 Finaluri fericite
(sua, 2011, s. com., sez 1, ep 8)
17:05 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, sez 3, ep 7)
18:05 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, sez 3, ep 8)
19:05 NCIS: Los Angeles
(sua, 2009, s. politist, sez 2, ep 7)
20:00 NCIS: Los Angeles
(sua, 2009, s. politist, sez 2, ep 8)
21:00 Memorie perfecta
(sua, 2011, s. drama, sez 1, ep 5) (
22:00 Cum ti-e scris
(sua, 1994, com. rom.) (
00:05 Cougar Town
(sua, 2009, s. com., sez 1, ep 13)
00:35 Cougar Town
(sua, 2009, s. com., sez 1, ep 14)
01:05 Cougar Town
(sua, 2009, s. com., sez 1, ep 15)
01:35 Cougar Town
(sua, 2009, s. com., sez 1, ep 16)
02:05 Daune si interese
(sua, 2007, s. politist, sez 3, ep 10)
02:50 Memorie perfecta
(sua, 2011, s. drama, sez 1, ep 5)

Cinemax

07:00 Cum a furat Grinch Craciunul
(sua, 2000, com.)
08:45 Imperiul de argint
(chi.-taiv.-hongk., 2009, dram. Bio.) (15)
10:40 Mama e la coafor
(can., 2008, drama) (12)
12:20 Burlesque: vis implinit
(sua, 2010, dr. muz.) (12)
14:15 Povestea nasterii
(engl., 2009, com. de fam.) (12)
16:00 Cronometrul
(sua, 2009, com. rom.) (12)
17:40 Cum a furat Grinch Craciunul
(sua, 2000, com.)
19:25 Vincent vrea la mare
(ger., 2010, drama) (12)
21:00 Vioara rosie
(can.-it.-engl., 1998, dr. romantic.)
23:10 sah mat
(sua, 1992, actiune) (18)
00:55 Necromantie
(sua, 2009, horror) (18)
02:20 Promisiuni incalcate
(slova.-ceh.-sua, 2009, drama) (15)
04:35 O femeie dominata
(sua, 1974, drama) (15)

Digi Film

06:10 Antrenament pentru prietenie
RADIO-Drama/AP/2003
08:05 Cei mai frumosi ani
Dawson s creek-Drama/AP/2002
08:55 Trompeta lebedei
THE TRUMPET OF THE SWAN-Animatie/AG/2001
10:10 Hannah Montana
HANNAH MONTANA:THE MOVIE-Comedie
12:00 Regasirea
THE DEEP END OF THE OCEAN-Drama/12/1999
13:50 Cei mai frumosi ani
Dawson s creek-Drama/AP/2002
14:35 Joaca de-a spionii
SPY KIDS-Actiune/AP/2001
16:10 Campionul
Knockout-Actiune/12/2011
17:50 Preotul, rabinul si fata
KEEPING THE FAITH-Comedie/12/2000
20:00 Duplex
Duplex-Comedie/12/2003
21:35 V de la Vendetta
V FOR VENDETTA-Actiune/12/2006
23:50 Protectorul
BODY ARMOUR-Actiune/15/2007
01:25 Izbavirea
Deliver us from Evil-Thriller/15/2009
03:00 Casa Gacy
Gacy House-Horror/15/2010
04:30 Mandrie
Pride-Drama/AP/2007

HBO

06:00 Dansul dragostei 3
(sua, 2010, f. muz.)
07:45 Surpriza: vine Polly!
(sua, 2004, com. rom.)
09:15 Miscarea perfecta
(sua, 2010, com. rom.)
10:55 Craciunul cu familia Krank
(sua, 2004, com. de fam.)
12:35 Concert Byron:
Live Underground (2011, muz.)
13:35 Mananca, roaga-te, iubeste
(sua, 2010, drama)
15:55 Informatorul! (sua, 2009, com.)
17:45 Infruntarea titanilor
(engl.-sua, 2010, avent.)
19:30 Filme si vedete
(hol., 2008, emisiune magazin)
20:00 Jonah Hex
(sua, 2010, actiune) (15)
21:25 Totul despre sex 2
(sua, 2010, com. rom.)
23:50 Bruno (sua, 2009, com.)
01:10 Inselat de Sarah Marshall
(sua, 2008, com. rom.)
03:00 Misterul gemenilor
(sua, 2009, horror)
04:30 Juramant de razbunare
(sua, 2009, thrill.)

National Geographic

06:00 Salbatica Rusie
(sua, 2009, s. doc.) - Padurea secreta
07:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Luna si cainii politisti
08:00 Monster Fish
(f. s. doc.) - Mekong
09:00 Facocerul (f. doc.)
10:00 Monster Fish
(f. s. doc.) - Kamceatka
11:00 Ascunzis pentru rechini
(f. doc.)
12:00 Megastructuri
(sua, 2004, s. doc.) - Marina Bay Sands
13:00 Salbatica Rusie
(sua, 2009, s. doc.) - Padurea secreta
14:00 Facocerul (f. doc.)
15:00 Reciclarea uriasilor
(doc.) - Avionul Phantom
16:00 Monster Fish
(f. s. doc.) - Himalaya
17:00 Caldura ucigatoare (doc.)
18:00 Politia din Alaska
Justitie sub zero grade
19:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Bozley
20:00 Salbatica Rusie
(sua, 2009, s. doc.) - Uralii
21:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Willow si Bonnie
22:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Blackjack si Memphis
23:00 Politia din Alaska
(sua, 2009, f. s. doc.) - Inarmat si periculos
00:00 Evadarea: Prin tavan
01:00 Evadarea: Cei sapte texani
Blackjack si Memphis
02:00 Droguri SRL
(sua, 2010, s. doc.) (AP) - Canabis
03:00 Droguri SRL
(sua, 2010, s. doc.) (AP) - Cocaina
04:00 Viata dupa gratii:
Fata la perete
05:00 Tabu
(f. s. doc.) - Frumusetea

ProCinema

08:45 Doua acorduri
(ceh., 2008, s, ep 7) (AP) (reluare)
09:15 Doua acorduri
(ceh., 2008, s, ep 8) (AP) (reluare)
09:45 Teleshopping (recl.)
10:00 Happy Hour (2007, divertisment)
11:15 Teleshopping (recl.)
11:30 ACASa in bucatarie
(emis. culinara) (reluare)
12:30 Doua acorduri
(ceh., 2008, s, ep 9) (AP)
13:00 Doua acorduri
(ceh., 2008, s, ep 10) (AP)
13:40 Teleshopping (recl.)
14:00 ACASa in bucatarie
(emis. culinara)
15:00 O vara nebuna
(sua, 1986, com. rom.) (AP) (reluare)
17:00 La Bloc
(2003, s. com., ep 421) (AP) (reluare)
17:30 La Bloc
(2003, s. com., ep 422) (AP) (reluare)
18:00 Seinfeld
(sua, 1990, s. com., ep 165) (AP) (reluare)
18:30 Seinfeld
(sua, 1990, s. com., ep 166) (AP) (reluare)
19:00 La Bloc
(2003, s. com., ep 423) (AP)
19:30 La Bloc
(2003, s. com., ep 424) (AP)
20:00 Revansa (rom., 1978, actiune) (AP)
22:00 Iubire dupa horoscop
(sua, 1998, com. rom.) (15)
23:45 Prietenie pe muchie de cutit
(sua, 2003, s, ep 22) (15)
00:45 Tenacious D - Pana destinului
(sua-ger., 2006, com. muz.) (15)
02:15 Iubire dupa horoscop
(sua, 1998, com. rom.) (15) (reluare)
03:45 Lumea PRO CINEMA (reluare)

__________________
elvis