Results 1 to 6 of 6

Thread: Ndihme goldmaster

 1. #1

  Ndihme goldmaster

  Pershendetje anetare dhe moderatore te ketij forumi. desha tju pyesja per nje receiver qe e kam blere me kohe goldmaster 9200 fta. A mund te hap kanale te mbyllura me kete aparat se per te blere nje tjeter aparat te fundit duhet te plotsoj lekat e ndihmes sociale. Po e vuri ndonjeri doren ne zemer te me ndihmoje si mund te kodoj disa kanale me pagese per ti pare do tja u dija shume per nder. Faleminderit dhe gezuar festat

 2. #2
  Super Moderator durresi's Avatar
  Join Date
  04-03-2009
  Location
  Istanbul
  Posts
  1,602
  Uploads
  319

  Re: Ndihme goldmaster

  Quote Originally Posted by olsian View Post
  Pershendetje anetare dhe moderatore te ketij forumi. desha tju pyesja per nje receiver qe e kam blere me kohe goldmaster 9200 fta. A mund te hap kanale te mbyllura me kete aparat se per te blere nje tjeter aparat te fundit duhet te plotsoj lekat e ndihmes sociale. Po e vuri ndonjeri doren ne zemer te me ndihmoje si mund te kodoj disa kanale me pagese per ti pare do tja u dija shume per nder. Faleminderit dhe gezuar festat
  Me BISS shikon ndonje sport..
  Provoje nje here me kete soft.  Softet do mund ti shkarkosh pasi te besh Prezantimin KETU

 3. #3
  VIP Member Mr-Bledi's Avatar
  Join Date
  20-04-2011
  Location
  .bat
  Posts
  1,118
  Uploads
  12

  Re: Ndihme goldmaster

  olsiani duhet te besh prezantimin perpara ;)

 4. #4

  Re: Ndihme goldmaster

  Pershendetje. Une kam hedhur softin e fundit ne 2008 per goldmaster 9200 a ka dale ndonje soft me vone. Faleminderit

 5. #5
  Super Moderator durresi's Avatar
  Join Date
  04-03-2009
  Location
  Istanbul
  Posts
  1,602
  Uploads
  319

  Re: Ndihme goldmaster

  Quote Originally Posted by olsian View Post
  Pershendetje. Une kam hedhur softin e fundit ne 2008 per goldmaster 9200 a ka dale ndonje soft me vone. Faleminderit
  Softi fundit eshte i dates 09.07.2008. Nqs ke kete soft je ne rregull, tjeter ska me te vone..

 6. #6

  Re: Ndihme goldmaster

  Po kete soft kam. Faleminderit per postimin.
  Po me biss hapen teleclub se kam pare disa celsa per kete pakete por nuk me hapen.

Similar Threads

 1. Goldmaster Firmware
  By al7same in forum Goldmaster Firmware
  Replies: 33
  Last Post: 14-05-2009, 18:07:06
 2. ndihme per goldmaster
  By INGEDI in forum Albanian / Shqip
  Replies: 1
  Last Post: 04-03-2009, 13:45:48
 3. help me for goldmaster now
  By INGEDI in forum English (UK)
  Replies: 1
  Last Post: 04-03-2009, 00:41:48
 4. New Goldmaster Firmware
  By LeOnaSHeRMie in forum Goldmaster Firmware
  Replies: 1
  Last Post: 09-02-2009, 10:34:21
 5. Question goldmaster 9400 ci
  By hany in forum Goldmaster
  Replies: 0
  Last Post: 01-09-2008, 13:02:12

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •